ارتش می گوید آن را 1 میلیارد دلار کوتاه در Coronavirus دبستان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان رمان coronavirus را تهدید به پایمال بهداشت عمومی آمریکا سیستم های پنتاگون است خودداری بیش از $104 میلیون از نظامی مهم ترین شیمیایی و بیولوژیکی امکانات پژوهشی از جمله یک آزمایشگاه است که انجام برش لبه کار بر روی بیماری های عفونی—به گفته یک مقام ارشد پنتاگون رسمی.

و این تنها یکی از جنبه های نظامی و مالی کسری در آشکار بحران است. یک سند در جریان به بالا برنج ارتش در روز پنج شنبه و به دست آمده توسط هیولایی روزانه از دوم وزارت دفاع رسمی نشان می دهد که خدمات و پاسخ به coronavirus شیوع کوتاه از بودجه تقریبا 1 میلیارد دلار.

در میان labs نهفته است نظامی برتر دفاع بیولوژیک موسسه: ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی برای بیماری های عفونی (USAMRIID) واقع در فورت Detrick, مریلند. همچنین نهفته است یکی دیگر از مریلند آزمایشگاه ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی ارتش از دفاع شیمیایی در آبردین.

USAMRIID فروشگاه ها و پژوهش های خطرناک بیماری زا از جمله ابولا و سیاه زخم. نگرانی های ایمنی از مراکز کنترل بیماری اند و گاهی اوقات باعث کوتاه خاموش شدن ناگهانی اخیرا در ماه اوت بیش از یک فاضلاب موضوع است. اما کار خود را بیش از چند دهه است کمک به توسعه متعدد واکسن برای ricin درست بوتولیسم hantavirus و بیشتر از جمله واکسن تایید شده در ماه سپتامبر برای مبارزه با آبله و monkeypox. در طول ماه اوت خاموش USAMRIID مشغول به کار بود در یک ابولا واکسن.

“این دولت موفق به برداشتن گام های مناسب برای آماده شدن برای شیوع این قدر. رئیس جمهور تهمت است تحویل کافی تست او قول داده است که اجازه می دهد امریکا به سقوط کشور به مراتب کوچکتر از ایالات متحده است. علاوه بر این کوته نیروی انسانی تصمیم گیری و بودجه انتخاب در CDC و USAMRIID باید صالح و تاخیر بحرانی مراحل مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی این کشور و ما از تشکیل” براون گفت: روزانه وحش.

قهوه ای بود و یکی از شش قانونگذاران مریلند که در نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper در اوایل فوریه پرسیدن که چرا پنتاگون است خودداری $104 میلیون دلار در پرداخت به آزمایشگاه. “تحقیقات خود را برای محافظت از آمریکایی warfighter از تهدیدات بیولوژیکی و بررسی بیماری شیوع و تهدید برای بهداشت عمومی” آنها هشدار داد به طور خاص اشاره به نیاز به “مقابله با کروناویروس جهانی بهداشت اضطراری است.”

معاون الن خداوند پنتاگون ارشد برای کسب و تقویتی تایید کرد که پول هنوز نشده سرازیر شد به آزمایشگاه که از دو هفته پیش.

“[T]او در آزمایشگاه قادر به انجام بسیاری از کار برنامه ریزی شده با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خاموش کردن USAMRIID و نگرانی های بالقوه سوء مدیریت مالی در هر دو آزمایشگاه” پروردگار نوشت: Feb. 29 در یک نامه مشترک با Daily Beast. فردریک اخبار پست در ماه گذشته گزارش بازرس کل تحقیقات به آزمایشگاه تامین مالی است.

خداوند گفت: “CDC پس از آن “مجاز محدود کار” در USAMRIID و ارتش در حال کار با پنتاگون برای اطمینان از “شفافیت و پاسخگویی” از بودجه در آزمایشگاه. پنتاگون شیمیایی و بیولوژیک دفاع در برنامه “در ادامه به مذاکره کار پیشنهادات برای پژوهش در تلاش است که تحقیقات پزشکی ارتش labs می تواند انجام دهد” پروردگار نوشت.

پنتاگون نمایندگان نیست, پاسخ به سوالات روزانه وحش.

برای ارتش به طور گسترده تر از یک سند مالی به دست آمده توسط The Daily Beast یافت گسترده کمبود برای تشخیص و درمان و جلوگیری از COVID-19 از سراسر 1.2 میلیون سرباز و ارتش کارکنان و همچنین حدود 3 میلیون وابسته به اعضای خانواده.

کل هزینه برآورد جریان به رهبران در روز پنج شنبه همراه با یک برچسب قیمت بیش از $955 میلیون خروج ارتش سرخ بیش از $942 میلیون.

در میان مجموع مقدار “بیماری پاسخ” تخمین زده می شد به بیش از هزینه $81 میلیون; اما کمتر از 13 میلیون دلار بوده و بودجه از دفاع سلامت برنامه با توجه به سند. بیماری پاسخ شامل اقلام خط مانند واکسن و ضد ویروسی توسعه است.

در این سند مشخص شده طبقه بندی نشده اما فقط برای استفاده رسمی ایجاد شده توسط معاون وزیر از ارتش برای مدیریت مالی و حسابرسی دفتر رهبری جان وهیتلی یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب است که در خدمت به عنوان مدیر مشاور ارشد ارتش رهبری در مسائل بودجه.

پنتاگون نیست خودداری پول از ارتش labs چرا که از دو سال گذشته بودجه-سفت نقد و بررسی و یا بودجه حمله به صندوق رئیس جمهور تهمت مرز دیوار. اما چند قانون گذاران ابراز بهت و حیرت است که میلیاردها کنگره هرگز تایید رفت از پنتاگون به دیوار در حالی که ارتش در حال حاضر چهره کمبود برای آنچه در آن می توانید انجام دهید برای کمک به مبارزه با COVID-19.

“از آن گرفته شده هفته برای رئیس جمهور تهمت به اعلام اورژانس ملی برای این جدی برای بهداشت عمومی در بحران است. خود را به تاخیر نمی رفته خسته شده اید با توجه به این دولت به طور معمول استناد امنیت ملی اضطراری بدون شایستگی برای خود رئیس جمهور سیاسی به دست آورید. یعنی رئیس جمهور تهمت تصمیم برای منحرف کردن میلیاردها دلار در بودجه دفاع به سمت بی مرز دیوار که کاملا بی فایده در تلاش های ما برای محافظت از آمریکایی ها از این ویروس” براون گفت.

“به عنوان بحران بهداشت عمومی است که COVID-19 رشد می کند آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که گارد ملی و رزرو خواهد شد به نام در کمک به دولت های محلی و مقامات غیر نظامی پاسخ دادن به این بیماری همه گیر” اضافه شده بن Garmisa یک سخنگوی سناتور. Tammy Duckworth (D-IL) که در روز جمعه به نام Esper به آماده شدن برای شتاب رزرو جزء کمک های غیر نظامی به مقامات.

“فعال کردن این واحدها نیاز به DoD برای بازپرداخت هزینه های آن و کسانی که بودجه باید از جایی. که دقیقا به همین دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به سرقت پول خود را برای مرز دیوار از همان حساب DoD استفاده می کند به صندوق بازپرداخت آنقدر کوته و wrongheaded.”

در حال حاضر اصلی نظامی سهم به کروناویروس رویارویی شده است به قرنطینه شهروندان از بازگشت از چین و دو آلوده کشتی های کروز.

دولت استانداران هنوز هم وظیفه فردی تصمیم گیری در مورد فعال خود را در گارد ملی واحد “که در حال انجام وظایف پشتیبانی مانند ارائه وعده های غذایی و تمیز کردن مدارس و کمک به برنامه ریزی و تلاش برای دولت آینده پاسخ گفت:” مونیکا Matoush یک سخنگوی کمیته نیروهای مسلح مجلس.

مهندسی تصفیه آب, پزشکی و دیگر قابلیت های درون گارد و رزرو واحد خواهد بود تاثیرگذار, Duckworth نوشت: به Esper. تعطیلی مدارس ایجاد خواهد شد نیاز فوری برای تغذیه کودکان کم درآمد چیزی Duckworth گفت: پنتاگون می تواند کاهش.

“با ذخایر خود را از جیره DoD منحصر به فرد قرار به عنوان یک backstop, باید, جامعه, جایگزین هایی برای وعده های غذایی مدرسه شبهه” او نوشت Esper.

— نوح Shachtman کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>