ارتش را بررسی نیست ستوان سرهنگ الکساندر Vindman سابق شورای امنیت ملی کارمند که شهادت در رئیس جمهور را استیضاح بررسی خدمات را بالا ملکی روز جمعه گفت.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی ساخته شده است این خبر در یک رویداد تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تصور نظامی خواهد “نگاهی به” آیا Vindman باید اقدام انضباطی برای “چیزهای وحشتناک,” او گفت: خانه محققان در مورد رئيس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky ژوئیه گذشته.

Vindman سرنگون شد از موقعیت خود در شورای امنیت ملی در هفته گذشته پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. Vindman وکیل گفت: حرکت به مبلغ قصاص.

مک کارتی در روز جمعه عنوان Vindman بازگشت به ارتش گفت که او به سادگی بازگشت به بخش خدمات چند ماه زودتر از برنامه ریزی شده اند و “پل انتساب” برای یک زن و شوهر از ماه در ستاد ارتش در واشنگتن است.

“سپس او را به عنوان یک مقام ارشد سرویس کالج در این تابستان. هیچ رسیدگی به او” مک کارتی گفت: در مطبوعات ملی باشگاه ناهار.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است [نظامی] رفتن به قطعا تصور می کنم نگاهی به آن.”

“معلوم شد که آنچه او گزارش شده بود بسیار متفاوت [از آنچه رخ داده است],” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “و همچنین زمانی که شما نگاه در فرد او گزارش به گفت: کارهای وحشتناک و اجتناب زنجیره ای از فرمان به بیرون درز انجام بسیاری از چیزهای بد. و بنابراین ما فرستاده او را در راه خود را به مکان های مختلف و نظامی می تواند رسیدگی به هر حال او را می خواهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im