استرالیا به عنوان درگیری با چین و اتحادیه اروپا می گذارد کم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سیدنی — استرالیا گیر گردن آن را فقط به عنوان چین در خرد کردن خلق و خوی. تا جایی که اتحادیه اروپا زمانی که کانبرا به آن نیاز دارد ؟

با جهان teetering در لبه یک بیماری همه گیر ناشی از بحران اقتصادی و استرالیا و جهان 13-بزرگترین اقتصاد در حال حاضر بر روی طناب پس از سالها خشکسالی و وحشتناک آتش فصل در حال حاضر می یابد خود را تربیع خاموش در برابر جهان شماره 2 قدرت فوق العاده.

به عنوان چین را تهدید به حمله تایوان و وعده مقابله به مثل در برابر هر کشوری که سوالات آن coronavirus پاسخ استرالیا این هفته همراه با آمریکا و کانادا به نام دولت چین بیش از یک جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ آنها می گویند که در درگیری مستقیم با پکن به تعهدات بین المللی.

استرالیا نیز برای اولین بار در کشور به صورت مستقل تحقیق در ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس نگرانی در مورد شفافیت از پکن که منجر به اقتصادی قصاص به عنوان چین سیلی تجارت تعرفه ها در کانبرا است.

اما اتحادیه اروپا به نظر می رسد در هیچ عجله به عجله در پشت متحد خود را در تعامل با پکن است. وجود دارد حتی می تواند یک حرکت صعودی برای بلوک اگر استرالیا باقی می ماند و ضعیف به بروکسل و کانبرا نگاه به این نتیجه ایران بعد از این سال.

اروپایی وزیران امور خارجه ملاقات جمعه برای رسیدن به یک موضع مشترک در چین صدور بیانیه ای ابراز “نگرانی شدید” خود را سرکوب در هنگ کنگ. در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از آن اتحادیه اروپا بالا, دیپلمات, جوزپ Borrell اذعان کرد که “استقلال از هنگ کنگ شده است واقعا تضعیف شده است.”

اما پرسید که آیا چین حرکت می کند در برابر هنگ کنگ قرار داده و در معرض خطر اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاری معاملات با پکن Borrell صریح در جواب او: “هیچ.”

وجود خواهد داشت تحریم شده ؟ “تنها یک کشور ساخته شده است اشاره به سوال از تحریم” Borrell گفت: با اشاره به سوئد. (اتحادیه اروپا تصمیم به استفاده از نفوذ خود به عنوان بزرگترین معامله بلوک می آید در تضاد کامل با آمریکا که تهدید تجارت اقدامات اگر پکن حاصل با تحمیل قوانین امنیت ملی.)

و بروکسل در حال حرکت به جلو با برنامه های اتحادیه اروپا-چین در اجلاس سران در لایپزیگ در ماه سپتامبر. “تا زمانی که این بیماری همه گیر اجازه می دهد تا آن را به جای آن را خواهد گرفت” Borrell گفت.

“ما همچنان در تلاش برای تحت فشار قرار دادن مقامات چینی به منظور آنها را آگاه است که این موضوع را تحت تاثیر قرار راه ما در برخورد با برخی از مسائل مربوط به منافع متقابل. اما هیچ چیز وجود دارد بیشتر در دستور کار,” او گفت:.

ترجمه: اگر اتحادیه اروپا تا کنون می شود از حصار آن را باید یک الاغ کامل از تراشه.

تنش بین چین و استرالیا دولت محافظه کار و در عین حال می شده اند نهفته پس از سال 2016 زمانی که کانبرا مسدود مناقصه توسط دو شرکت های چینی برای توزیع برق Ausgrid بیش از نگرانی های امنیت ملی قبل و بعد از ممنوعیت مخابراتی شرکت Huawei از آن 5G شبکه در سال 2018 است.

در ماه آوریل همه چیز به نقطه جوش رسیده که استرالیا وزیر خارجه Marise Payne نام برای یک درخواست فوری به ریشه های شیوع کروناویروس به اجرا به طور مستقل از سازمان بهداشت جهانی است.

اتحادیه اروپا را به طور موثر آویزان استرالیا به خشک که مجمع بهداشت جهانی در ماه مه انحراف کانبرا تماس (با آمریکا) به صورت مستقل پروب به شیوع کروناویروس با مذاکره و سازش ضد پیشنهاد با پکن است.

چین در عین حال در پاسخ به استرالیا اندکی توسط آن زمان که قطراتش 80 درصد تعرفه در آن جو صادرات و ممنوعیت چهار نفر از بزرگترین کشتارگاهها از ارسال گوشت قرمز به چین است. این حرکت در یک هشدار روشن شات با این کشور نیز تهدید به تحریم استرالیا زغال سنگ.

در سرمقاله چهارشنبه منتشر جهانی بار یک سخنگوی دولت چین هشدار داد ominously: “اگر استرالیا را نگه می دارد angering چین چین باید آن را یک درس بسیار سنگین تر از تعرفه های جو.”

خواسته به اظهار نظر در پکن فشار در استرالیا, Virginie Battu-Henriksson اتحادیه اروپا سخنگوی امور خارجی و سیاست امنیتی گفت: “اتحادیه اروپا یک حامی سرسخت باز و تجارت عادلانه در قوانین مبتنی بر سیستم تجارت چند جانبه. ما را تشویق همه کشورها برای جلوگیری از موانع و تجارت و افزایش تنش به ویژه در زمانی که تلاش های ما باید متمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و عواقب آن است.”

یک جنگ تجاری با چین است که هیچ سرگرم کننده برای هر کسی اما این مسئله برای استرالیا. بر خلاف اتحادیه اروپا و آمریکا که هر دو اجرا بزرگ کسری استرالیا قابل توجه مازاد تجاری با این کشور است.

چین مقصد برای بیش از یک سوم از استرالیا-صادرات. آن اقدام به خرید بیش از 80 درصد از سنگ آهن-صادرات; یک سوم از آن گاز طبیعی مایع (LNG); سه چهارم از آن پشم; بیش از یک سوم از آن مشروبات الکلی; و تا همین اواخر 57 درصد از آن جو و یک چهارم از آن گوشت گاو است. شهروندان چینی حساب برای حدود یک سوم از استرالیا دانشجویان خارج از کشور و گردشگران است.

چین سفیر استرالیا چنگ Jingye به نشانه ای از مخاطرات زمانی که او گفت: بررسی های مالی استرالیا در ماه آوریل که در دراز مدت مردم در چین ممکن است شروع به پرسیدن: “چرا ما باید به یک کشور در حالی که آن را نه چندان دوستانه به چین؟’

“گردشگران ممکن است باید افکار دوم. شاید پدر و مادر از دانش آموزان نیز فکر می کنم که آیا این جایی که آنها پیدا شده است بسیار دوستانه و حتی خصمانه است و بهترین مکان برای فرستادن بچه های خود را به … و همچنین شاید مردم عادی فکر می کنم که چرا آنها باید نوشیدن شراب استرالیا و یا خوردن گوشت گاو استرالیا?”

کانبرا نیازی به نگاه دور برای نمونه از آنچه اتفاق می افتد زمانی که پکن احساسات صدمه دیده است.

چین مسدود روابط با اسلو برای شش سال پس از تشکیل یک کمیسیون تحقیق پارلمان نروژ اهدا 2010 جایزه صلح نوبل به زندانی ناراضی چینی Liu Xiaobo. پکن در زمان یک سال برای آن به بیش از کره جنوبی تصمیم به میزبان آمریکا سپر موشکی. و کانادا است که هنوز هم احساس گرما بیش از بازداشت ارشد Huawei اجرایی Meng Wanzhou در سال 2018 است.

سفارت چینی در استرالیا نیست پاسخ به یک درخواست برای یک مصاحبه برای این مقاله.

اگر چین توقف خرید استرالیا و گوشت گاو و جو و شراب, شاید, اتحادیه اروپا یک شخص قهرمان “بر اساس قوانین جهانی نظم” گام خواهد به قرض دادن یک دست ؟

“اروپا ممکن است آخرین قدرت های جهانی برای کمک به استرالیا در گوشت گاو” اقتصاددان گفت: Hosuk لی-greens in the ep سر از بروکسل مبتنی بر ECIPE فکر می کنم تانک.

استرالیا هورمون-رایگان واردات گوشت گاو به اتحادیه اروپا را به عنوان یک سهمیه که اتحادیه اروپا شده است برش به نفع ایالات متحده از سال گذشته است. 2020 محدود است و در حال حاضر تقریبا به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد تا با توجه به مردم در جریان این موضوع و بروکسل نشده مورد بحث قرار گرفته است.

مذاکره کنندگان به تازگی تکمیل شده خود را (مجازی) هفتمین دور از مذاکرات در اتحادیه اروپا-استرالیا ایران. در حالی که استرالیا اصرار زمان تجارت و صناعت با چین است تاثیر مستقیم بر مذاکرات با بروکسل آن را سخت به تصور کنید که فشار برای پیدا کردن خریداران جدید برای کشاورزان آن نیست توزین در ذهن.

“استرالیا بدیهی است که می خواهد دسترسی به آن [اتحادیه اروپا] بازار به عنوان یک عمده محصولات کشاورزی صادر و از آن خواهد شد بیشتر علاقه مند است که با توجه با آنچه در چین گفت:” رولاند Rajah سرب بین المللی اقتصاددان در موسسه Lowy فکر می کنم تانک. “ما می تواند امید برای برخی از سطح از همبستگی” از اتحادیه اروپا راجه گفت.

“ناامیدی خواهد بود overstating اما [در تجارت و صناعت با چین] تضعیف ما موقعیت چانه زنی” گفت: Saul Eslake یک اقتصاددان مستقل و معاونت را همکار در دانشگاه تاسمانی.

هنوز هم وجود دارد به دلیل امیدواریم پکن ممکن است به عقب از یک مقیاس کامل جنگ تجاری با کانبرا.

چین در حال حاضر مشغول نبرد با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به آن حرکت می کند در هنگ کنگ و دست زدن به coronavirus بحران است. آن را هنوز از وضعیتی وخیم از اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر. و در حالی که چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری و بزرگترین بازار صادرات این رابطه است که وابسته به شرکت.

وقتی که می آید به استرالیا سه-صادرات به چین — سنگ آهن و زغال سنگ و گاز طبیعی — پکن ندارد خوب جایگزین.

“آنها را به 40 درصد از صادرات ما اما ما با ارائه اکثر آنها, سنگ آهن, واردات, ما شما را به تقریبا نیمی از زغال سنگ خود را از واردات بسیاری از واردات گاز” گفت: Lowy را Rajah.

“اگر آنها می خواستند به ما آسیب در راه عمده آنها می تواند. اما به ما ضربه که در آن واقعا لطمه می زند و آنها را مجبور به ضربه خود را که در آن واقعا لطمه می زند بیش از حد.”

یاکوب هانکه Vela کمک گزارش.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>