عنوان تور LPGA فصل رزومه کانادا آلنا تیز و آماده برای پس گرفتن شتاب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آلنا تیز است کاملا آگاه است که زمان است نه در کنار او به عنوان یک کوتاه تور LPGA فصل رزومه این هفته است.

39 ساله از همیلتون تنها کانادا در این زمینه به عنوان افتتاحیه رانندگی در مسابقات قهرمانی كم در روز جمعه در اینورنس گلف در تولیدو اوهایو. تیز شد رتبه 48 در تور LPGA قبل از آن به حالت تعلیق در بازی با توجه به COVID-19 همه گیر در اواسط فوریه.

“آن شخص که این اتفاق می افتد نسبت به پایان زندگی حرفه ای من چون من خوب بازی گفت:” تیز. “من می خواهم به نگه داشتن, روش سوارکاری با این حرکت برای زمانی که من می توانم تا زمانی که من تصمیم به شاید آهسته و بازنشسته شود.”

پس از در نظر گرفتن تنها چند هفته پس از 2019 فصل تیز بازی در سه تورنمنت به شروع سال جدید است. او از دست رفته قطع در Gainbridge LPGA در بوکا راتون فلوریدا., در ژانویه سکس نهم در ISP ها هندا ویک باز در اوایل فوریه و سپس از دست رفته قطع در زنان استرالیا باز می شود.

وقتی که مسابقات به پایان رسید تور LPGA در مورد به کشتی سوار در آن سالانه نوسان از طریق آسیا تصمیم گرفت به چهار هفته استراحت برای جلوگیری از آنچه پس از یک اپیدمی های منطقه ای از رمان coronavirus. که اپیدمی منفجر شد به یک در سراسر جهان همه گیر است که گریبانگیر جهان است.

تیز شده است که یک گلف باز حرفه ای برای 15 سال گفت که او نگران است که ده ها لغو مسابقات به دلیل COVID-19 نشان دهنده کاهش تعداد فرصت برای برنده شدن در تور LPGA برای اولین بار.

“من نمی باید هر گونه آسیب و یا هر چیزی شبیه به آن وجود دارد اما بسیاری از بازیکنان و آینده که در حال بیرون آمدن و همه چیز اتفاق می افتد به عنوان سن شما گفت:” تیز.

تاکید بر تناسب اندام

یک پوشش نقره ای به زمان — طولانی ترین فصل های تیز می تواند به یاد بیاورید — این است که او شده است قادر به قرار دادن تاکید بر تناسب اندام او. ورزشگاه بسته شد در آریزونا که در آن او زندگی می کند اما او اختصاص داده شده و خودش را به تمرینات با استفاده از kettlebells, مقاومت, گروههای, سر و صدا, توپ و تمرینات وزن بدن.

شارپ همچنین به طور منظم در سویل گلف و باشگاه کشور در برابر برخی از باشگاه بهترین اعضای خود را به رقابتی آتش سوختن.

“من می خواهم بازی مقداری پول کمی بازی فقط برای تست خودم و مطمئن شوید که من اقامت رقابتی ساخت putts به معنی چیزی است که گفت:” تیز. “برخی از بچه ها من رو به سکته مغزی به طوری که من تا به حال بازی بسیار خوبی به آنها را ضرب و شتم.

“من نفرت از دست دادن پس از آن قطعا مفید برای نگه داشتن من در آن حالت رقابت.”

تیز و بروک هندرسون از Smiths Falls, Ont., شده اند که رقابت برای کانادا در توکیو المپیک این هفته آن را به حال شده است برای این بیماری همه گیر. یادداشت های تیز که او در رتبه بندی جهانی باید بهبود این فصل به دلیل یک سری از دست رفته کاهش خواهد بود که او رکورد, قرار دادن او در موقعیت بسیار عالی برای نگهداری به او المپیک اسکله برای موکول توکیو بازی.

“من خوشحالم که آنها در واقع نقل مکان کرد و آن را به سال آینده و به جای فقط آن را لغو و به طور کامل چرا که در چهار سال بیشتر منظورم این است که من نمی دانم که در آن من بود,” او گفت:. “من امیدوارم که به هنوز بازی و رقابتی بودن اما نه در کنار من لزوما.”

NCAA

بریگیته Thibault از Rosemere, Que., شکست آمریکا جکی لوکنا 4 و 3 به نفع خود زنان غربی در شنبه, تبدیل شدن به دومین کانادا در چهار سال برای گرفتن این عنوان است. دو فینالیست به دست آورده معافیت به ایالات متحده زنان تازه برای Aug. 3-9.

PGA Tour

کوری Conners از Listowel, Ont., مکنزی هیوز از Dundas, Ont., و همچنین به عنوان آدم Hadwin و نیک تیلور هر دو از Abbotsford, B. C., در حال بازی در جهان گلف قهرمانی سنت جود دعوتی در TPC Southwind در ممفیس, Tenn. این اولین بار چهار کانادایی ها در حال بازی در یک WGC رویداد. همچنین راجر اسلون از مریت, B. C., David Hearn از Brantford, Ont., و مایکل Gligic از Burlington, Ont., در حال رقابت در Barracuda قهرمانی در تاهو Mt. باشگاه (پیر گرینوود) در Truckee, کالیفرنیا.

Korn کشتی تور

تیلور Pendrith ریچموند هیل, Ont., در عمل پس از یک هفته از Korn تور کشتی. رتبه سوم را در ردیف دوم مدار Pendrith است مورد علاقه به عنوان اوج بانک قهرمانی در باشگاه در هند کریک در اوماها Neb. ونکوور استوارت مک دونالد نیز در این زمینه است.

قهرمانان اروپا تور

Mike Weir از Brights Grove, Ont., خود را قهرمان تور اولین روز جمعه در متحد چالش در وارویک تپه گلف و باشگاه کشور در Grand Blanc, Mich. ویر تبدیل 50 در مارس 12, اما با توجه به تاخیر در قهرمانان اروپا تور برنامه نبود قادر به بازی در سالمندان مدار تا به حال. دیوید Morland IV از شفق قطبی, Ont., همچنین نمایندگی کانادا در این مراسم است.

گلف کانادا

گلف کانادا و گلف کانادا بنیاد اعلام کرد COVID-19 گلف بازپرداخت در روز سه شنبه. این طرح دارای دو مرحله اصلی. برای اولین بار است که صندوق امداد خواهد یارانه غیر پزشکی تجهیزات حفاظت شخصی برای گلف کارکنان و همچنین به عنوان مایع بهداشت و محافظ مواد هزینه. آن را نیز کمک مالی به دور از گلف برای کارگران خط مقدم و همچنین juniors.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>