به عنوان رستوران مبارزه شهرستانها نگاه به کلاه تحویل هزینه

A delivery driver picks up food orders. | Getty Images

یک راننده تحویل میدارد تا دستور غذا. | الکس دیویدسون/گتی ایماژ

دیدار با جدید پسر بد از جهان فن آوری: Grubhub و بارگذاری می خورد.

رستوران تحویل عظیم به سرعت در زمان بیش موردتوجه ترین-دوست نداشتند شرکت های فن آوری به عنوان رستوران چرخد و به همه تحویل و وانت در میان coronavirus بیماری همه گیر. شرکت’ کمیسیون از آنجا که 30 درصد از سفارش به سرعت نقشه کشی تماس با رهبران محلی برای قوانین جدید دربندی هزینه.

تبلیغات

شهرستانها در حال تقلا برای تنظیم مواد غذایی-تحویل شرکت هایی مانند Grubhub, حال بارگذاری می خورد DoorDash و Postmates به عنوان رستوران در تلاش برای شناور باقی می ماند در حالی که قادر به قرار دادن مشتریان در صندلی های خود. تحویل شرکت شمارنده است که آنها بیش از حد در حال تلاش برای ایجاد یک باک در حالی که پرداخت خود را به کارگران و که نیاز به مقابله با یک درهم آمیخته از قوانین است که متفاوت است از جایی به جای دیگر قابل دفاع خواهد بود.

شوراهای شهر در شهر نیویورک, شیکاگو, لس آنجلس و بوستون با توجه به کمیسیون کلاه به عنوان کم 5 درصد است. واشنگتن سیاتل و سان فرانسیسکو در حال حاضر به تصویب رسید اضطراری سفارشات که حد و کمیسیون تا 15 درصد است. تحویل شرکت ها می گویند این کلاه مانع توانایی خود را برای ارائه و تحویل برخی از آنها قطع خدمات و یا تهدید به شکایت های قانونی.

این شهرستانها در حال اقدام در میان رسانه های اجتماعی اعتراض از رستوران ها و مشتریان که به tweeting تصاویر اسکناس ها و فاکتورها مستند کمیسیون.

“لطفا لطفا لطفا: حذف خود را تحویل برنامه” سرآشپز Ashish آلفرد که دارای سه رستوران در بتسدا و Baltimore, Md., التماس پیروان خود را در Instagram. “هر زمان با شما تماس بارگذاری می خورد یا Postmates یا هر کس آن است که آنها در حال ضربه زدن به رستوران که در حال حاضر در حال صدمه زدن به صورت 30 درصد است. این چند گاهی میلیارد دلار به شرکت هایی که لازم نیست که پول اضافی که واقعا می تواند کمک به ما در حال حاضر است.”

در مصاحبه با آلفرد گفت: او آغاز لابی مریلند به تحمیل هزینه کلاه بعد از دیدن سی موسسه یکی. خود رستوران را تجربه کرده اند 80 تا 85 درصد کاهش در کسب و کار از همه گیر ضربه او گفت: و چه کم درآمد است که هنوز هم در آینده می رود به طور مستقیم به کارکنان.

کمیسیون “به معنای واقعی کلمه گرفتن غذا از مردم را در جدول گفت:” آلفرد که هنوز لیست رستوران خود را در Grubhub با وجود مخالفت خود را با برنامه های این هفته است.

“چه هستند که ما قرار است انجام دهید ؟” او گفت:. “ما می توانیم از همه آنها متنفرم, ما می خواهیم, اما من ترجیح می دهم که 70 درصد از چیزی بیش از 100 درصد از هیچ چیز.”

Coronavirus همه گیر است آمار ایالات متحده رستوران های سخت: صنعت است که انتظار می رود برای از دست دادن $240 میلیارد دلار در پایان سال و 8 میلیون کارگر رستوران گذاشته شده بود یا furloughed از 20 آوریل, با توجه به انجمن ملی رستوران تاثیر بررسی. یک UBS تجزیه و تحلیل در ماه گذشته پیش بینی کرد که در حدود یک در هر پنج رستوران را به طور دائم به دلیل بیماری همه گیر.

با نشستن به پایین خدمات ممنوع بسیاری از رستوران ها تبدیل شده اند را خارج و تحویل به زنده ماندن. در بوستون, رستوران های محلی هستند و در حال حاضر حدود 75 تا 80 درصد از فروش خود را از طریق شخص ثالث تحویل برنامه های که مسئول کمیسیون بین 20 و 30 درصد گفت: شهر بوستون عضو شورا مت اومالی که فشار به صورت موقت هزینه کلاه.

غذا تحویل برنامه های “در حال ساخت بیشتر و بیشتر و بیشتر پول” اومالی در مصاحبه ای گفت:. “آنها باید کار با رستوران که teetering در بسیاری از موارد است.”

چهار مواد غذایی-شرکت تحویل تسلط بر بازار ایالات متحده هر چند که یکی از شایع ترین بستگی به شهر. Grubhub, که همچنین دارای درز و Eat24 حساب برای حدود 62 درصد از فروش در شهر نیویورک با توجه به تجزیه و تحلیل اندازه گیری دوم. در مقابل DoorDash که همچنین عمل خاویار کنترل 65 درصد از سان فرانسیسکو بازار است. بارگذاری می خورد, دومین بازیکن در بسیاری از بازارهای غالب در میامی با 56 درصد است. جایگاه چهارم Postmates کوچک سهام در اکثر شهرهای اما بزرگترین بازیکن در لس آنجلس.

GrubHub روز سه شنبه گفت: سرمایه گذاران آن را به حال یک تعداد رکورد جدید شام با استفاده از خدمات خود را در اواخر ماه مارس و آوریل. مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi و گفت: این خورد کسب و کار انجام شد “بسیار خوب” که بیشتر در رستوران ها و پیوستن به مصرف کنندگان سفارش.

اما در رستوران هستند گفت: آنها در حال غرق شدن است.

کوین وان اجرا می شود که هفت ایرلندی کافه ها و رستوران ها در شیکاگو است که به طور معمول مورد استخدام 170 نفر به فقط دو — هر دو محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل — و نه کارکنان چپ در کارکنان است. او شکایت می کند که GrubHub که در انحصار نتایج جستجو برای رستوران خود را طول می کشد 35 تا 40 سنت برای هر دلار به مشتریان پرداخت.

“شما نمی توانید زنده ماندن در آن نوع از اقتصاد در کسب و کار رستوران” Vaughn گفت. “من یکی را برای کلاه. اما من واقعا فکر می کنم آنها در حال صدمه زدن به بسیاری از کسب و کارهای کوچک وجود دارد. من فکر می کنم وقت آن است که برای دولت به مرحله حداقل در طول همه گیر برای محدود کردن برخی از این رفتار نامناسب.

حتی قبل از همه گیر شهر نیویورک بود با توجه به کلاه بر مواد غذایی-خدمات تحویل. نیویورک شورای شهر برگزار شد جلسات در مواد غذایی تحویل برنامه های سال گذشته و یک عضو شورای شهرستان به نام دولت دادستان کل Tish جیمز نگاه به انهدام 2013 مقابله است که اجازه GrubHub به ادغام بدون درز با دیگر مواد غذایی-شرکت تحویل.

اما نیویورک اعضای شورا گفت: این بیماری همه گیر را تشدید کرده است نیاز به کلاه.

“هر رستوران احساس فشار به همکاری با شخص ثالث خدمات مواد غذایی برنامه های مانند بدون درز اما در حال حاضر آنها هیچ انتخاب” گفت: شورای شهر نیویورک عضو فرانسیسکو ملا که منجر به یک لایحه به درپوش هزینه ها در 15 درصد در یک جلسه به پیشنهاد هفته گذشته است.

سان فرانسیسکو اول به تحمیل یک کلاه طریق اورژانس را توسط شهردار لندن نژاد در مارس 10. سیاتل به دنبال کت و شلوار مارس 24 با اورژانس به منظور محدود کردن هزینه به 15 درصد با کلاه باقی مانده در محل تا رستوران ها ارائه می دهند ناهار خوردن در سرویس دوباره. این منظور نیز ممنوع تحویل خدمات از برش و پرداخت به رانندگان برای جبران پول از دست رفته به دلیل کلاه.

واشنگتن دی سی’در شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا روز شنبه به اعمال مشابه 15 درصد کلاه. شهردار موریل Bowser خود هنوز باید ثبت نام قوانین قبل از آن می رود به اثر.

DoorDash گفت که در حالی که آنها درک چرا شوراهای شهر نقل مکان کرد به هزینه های پایین تر برای رستوران ها و سیاستمداران را به طور کامل نمی درک تاثیر در سراسر-هیئت مدیره هزینه های کمیسیون کلاه را باید در مدل کسب و کار خود.

به عنوان تقاضا برای تحویل مواد غذایی افزایش یافته است به شخص ثالث تحویل شرکت شده اند استخدام بیشتر رانندگان یک فرایند است که شامل پرداخت به صورت چک های پس زمینه و, برای برخی از ارائه بیمه آسیب. این شرکت همچنین سرمایه گذاری در کمپین های بازاریابی برای اتصال مشتریان جدید به پلت فرم به رستوران.

فراتر از پرداخت یک راننده به رها کردن مواد غذایی با مشتری DoorDash همچنین مدیریت چیزهایی مانند کارت اعتباری پردازش و طراحی وب سایت برای کسب و کار, سخنگوی گفت. اگر درآمد حاصل از هزینه های کمیسیون شروع به کاهش, این شرکت را به کاهش در جای دیگر برای حفظ عملیات.

“ما در حال نا امید است که در میان این بحران و زمانی که تحویل مواد غذایی است ضروری تر از همیشه دیده ایم دلخواه کلاه اعمال شده است که می تواند پیامد ناخواسته کاهش فروش برای رستوران ها زمانی که آنها در واقع به آنها نیاز دارید بیشتر” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در اوایل مارس روز قبل از سن فرانسیسکو اعلام کرد کمیسیون کلاه DoorDash اعلام کرد این امر کاهش هزینه های نیمه تمام رستوران ها با کمتر از پنج مکان و یا در اطراف 150,000 کسب و کار در ایالات متحده و کانادا و استرالیا. اما هزینه های ثابت مانده برای بزرگتر زنجیر مانند Chipotle و مک دونالد برای کمک به جبران ضرر و زیان.

بارگذاری می خورد گفت: مارس 16 آن را صرف هزینه برای وانت سفارشات از طریق خود نرم افزار و کاهش هزینه ها برای سفارشات که در آن رستوران را تحویل خود را.

“هر کلاه در هزینه ها بدون در نظر گرفتن مدت خواهد شد و در نتیجه آسیب رساندن عواقب ناخواسته به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود به صورت محلی متعلق به کسب و کار تحویل کارگران شام و اقتصاد محلی” امی Healy, مدیر ارشد امور عمومی در Grubhub گفت که شورای شهر نیویورک در هفته گذشته شنوایی. “در واقع از آن خواهد شد در نتیجه در مقابل دقیق از آنچه در این قانون طراحی شده است برای به انجام رساندن و ما معتقدیم که هر کلاه در هزینه های ابطال قرارداد بین دو کسب و کار نشان دهنده یک حد خود تجاوز توسط مقامات محلی و نه مقاومت در برابر یک چالش قانونی.”

در یک بیانیه Postmates با انتقاد از هزینه کلاه به عنوان تداخل با خصوصی قرارداد بین کسب و کار.

بوستون اومالی گفت که او امیدوار است برای دیدن در چند هفته آینده اگر چه یک پیشنهاد نشده است پیش نویس شده. در شیکاگو یک عضو شورای شهر معرفی یک فرمان به درپوش هزینه در 5 درصد از طریق پایان سال 2020 است. بدن را در جلسه بعدی این است که ممکن است 20 اما این شورا هنوز منتشر جلسه خود با دستور کار است.

لس آنجلس پیشنهاد فرمان 15 درصد درپوش معرفی شده توسط عضو شورای میچ O’Farrell است و در عین حال شامل می شود در آینده شورا در دستور کار است.

در حالی که عمده مواد غذایی-تحویل نرم افزار باید مورد کلاه جدیدتر شرکت ها به دنبال سرمایه گذاری در این لحظه. تاک در حال حاضر در حال استفاده توسط 95 درصد از میچلین سه-ستاره دار رستوران در ایالات متحده ارائه رزرو میز مدیریت و یکپارچه سازی با رسانه های اجتماعی و مهمان نوازی سیستم های نرم افزاری. در پاسخ به همه گیری شرکت ایجاد تاک برای رفتن به اجازه می دهد رستوران ها بر روی پلت فرم برای ارائه را خارج و تحویل سفارشات با استفاده از کارکنان خود مدیر عامل شرکت نیک Kokonas در مصاحبه ای گفت:.

ده ها تن از رستوران ها با استفاده از این سرویس را به استخدام دوباره کارگران را تحویل. رستوران ها برای پرداخت هزینه های پردازش کارت اعتباری در هزینه و تاک برای رفتن به اتهامات 3 درصد کمیسیون برای استفاده از خدمات آن گفت: Kokonas یک وال استریت معامله گر قبل از او یک رستوران اجرایی در شیکاگو است.

این شرکت با حدود 3000 رستوران و 600 wineries به عنوان مشتریان و آوردن بوده است در حدود 50 رستوران جدید در هر هفته همراه با مشروب مزارع و دیگران Kokonas گفت.

بوستون fintech شرکت نان تست به فروش می رساند نرم افزار مدیریت رستوران به ده ها هزار نفر از ایالات متحده رستوران از جمله سریع گاه به گاه زنجیره پروتئین نوار و آشپزخانه به رستوران ناهار خوری خوب با تحسین بوستون آشپز باربارا لینچ. هفته گذشته این شرکت پرده برداری از نان تست و تحویل خدمات اجازه می دهد تا رستوران ها در حال حاضر با استفاده از سیستم خود را به تحویل پیشنهاد هزینه تخت. مشتریان می توانند سفارش به طور مستقیم از وب سایت رستوران نرم افزار و یا از طریق تلفن — که یک سال 2016 مک کینزی مطالعه نشان داد هنوز هم حساب برای اکثریت را خارج و یا تحویل سفارشات.

برای کمتر از $8 در هر سفارش نان تست را تحویل خدمات ارائه خواهد شد در عرض پنج مایل با همکاری با تحویل محلی شرکت هایی که استخدام و پرداخت رانندگان است. این سرویس اجازه می دهد تا رستوران تصمیم گیری در حداقل تعداد سفارش اندازه و چقدر از تحویل هزینه به اتهام مشتریان. این شرکت تخمین زده است که یک رستوران است که آیا $5,000 ماهانه تحویل فروش خواهد صرفه جویی بیش از 600 دلار در هزینه های کمیسیون با تعویض از برنامه های شخص ثالث.

این شرکت نیز ارائه شده است نرم افزار به صورت سفارش آنلاین, برنامه های تلفن همراه و خرید کارت هدیه به رستوران رایگان برای سه ماه.

“ما اطلاعات بازار نشان می دهد که 50 درصد از تمام رستوران اپراتورهای دسترسی ندارند به راه حل های دیجیتال امروز و حتی کسانی که اغلب می تواند آن را ندارند و یا برون سپاری آن” نان تست سخنگوی Tejas Kataria گفت.

Janaki Chadha کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر