به عنوان سلطنتی عربستان سقوط بیمار ولیعهد در COVID-19—و رقبای خود را—همه در یک بار

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پاریس—چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انجام—مهار ظالم ولیعهد عربستان سعودی—coronavirus همه گیر به نظر می رسد به انجام حداقل در کوتاه مدت. اما شاهزاده همچنین سوء استفاده از آن را برای خود می رسد.

بزرگترین خطر ممکن است از تهدید بیولوژیکی است که سخت به کنترل در هر نقطه خواهد بود اما غیر ممکن است برای جلوگیری کرد.

پس از 34 سال از محمد بن سلمان شروع به تصاحب قدرت از پدر خود پادشاه و سلمان و پنج سال پیش او به دنبال شهرت به عنوان یک رویایی اصلاح طلب به دست آورد اما رسوایی به عنوان یک مستبد راه انداختن یک بی ثمر جنگ زندانی کردن و شکنجه رقبای بالقوه و به کارگیری sycophants که butchered (نه بیش از حد قوی یک کلمه) واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi. هنوز MBS او به عنوان شناخته شده است, یک پاس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ازای وعده میلیاردها دلار اسلحه می پردازد.

اما همه گیر نیست و خیلی مهربان. آن را مبتلا کرده است حداقل 20 نفر از اعضای خانواده سلطنتی عربستان سعودی از جمله فرماندار ریاض با توجه به ارشد شاهزاده و دیگری به خوبی متصل عربستان تماس روزانه وحش. وجود دارد نگرانی های گسترده در میان کارگران بهداشت و اپیدیولوژی که آن را از طریق این مقدار کمتر ممتاز بخش هایی از جامعه عربستان از جمله جمعیت زیادی از کارگران و کارمندان در آورده از کشورهای دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>