NHL یافته دستورالعمل برای بازیکنان و کادر خود به قرنطینه تا 15 آوریل و ممکن است این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند فشار است که به عقب و حتی بیشتر.

معاون کمیسر لایحه دالی تایید فرمت به آسوشیتد پرس در یک ایمیل سه شنبه. آن می افزاید اضافی 11 روز به راهنمایی های قبلی آوریل 4 که دالی در هفته گذشته اذعان کرد بود “بی معنی تاریخ” به دلیل به سرعت در حال تغییر وضعیت است.

“همانطور که ما با نزدیک شدن به تاریخ ما قصد داریم برای تصمیم گیری به عنوان به آنچه به انجام و سپس” دالی گفت. “ما در حال گاز گرفتن این در تکه.”

NHL قرار دادن آن در فصل مکث مارس 12 با 189 به طور منظم فصل بازی باقی مانده است. کمیسر گری Bettman گفت: پس از آن او در خوش بینانه از سرگیری فصل و اعطای جام استنلی.

سازمان دیده بان | چه می تواند برگشتی اگر NHL برمی گرداند ؟

در حالی که NHL در مکث به دلیل Covid-19 راب پیزو به نظر می رسد آنچه می تواند رخ دهد اگر لیگ شروع می شود تا دوباره در این فصل است. 3:20

جدول زمانی برای انجام آن هنوز روشن نیست. NHL خواسته است تا تیم برای عرصه تاریخ در دسترس بودن از طریق اوت بنابراین نمی توان آن را غیر قابل تصور برای دیدن هاکی آخرین به عمق تابستان است.

“بسته به اینکه چگونه کشور جهان در دسته ویروس من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که بازی در پایان ماه ژوئن, ژوئیه, اوت,” Washington Capitals مدیر کل برایان MacLellan روز دوشنبه گفت:.

چند چیز را به اتفاق می افتد ، رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی ایالات متحده آمریکا فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل و NHL گفت: آن را ارزیابی وضعیت 45 روز به CDC هشت هفته توصیه در برابر تجمعات از 50 به علاوه مردم اجرا می شود که تا اواسط ماه مه.

NHL افسر ارشد پزشکی گفت: گرفتن بازیکنان با هم در گروه های کوچک اولین گام به سوی بالقوه از سرگیری این فصل است. استانی و محلی lockdown مقررات می تواند بر بازگشایی تیم تمرین امکانات به صورت رسمی اسکیت.

سازمان دیده بان | بهترین مترو بخش کنفرانس تماس بگیرید:

از ماندن در شکل به شراب خواری, تماشای تلویزیون, این NHLers اجازه دهید ما می دانیم که چگونه آنها در حال گذراندن ساعت ها در خانه های خود. 3:01

تا کنون چهار NHL بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19: هر دو از بهمن کلرادو و سناتورهای اتاوا.

MacLellan گفت: کارکنان خود را در حال آماده سازی برای چه گروه های کوچک شیوه ممکن است مانند نگاه.

“ما در مورد صحبت کردیم که سناریو در نظر گرفتن جایی که ما در طرف دیگر از ویروس و منحنی وجود دارد آغاز شما می توانید گروه های کوچک” MacLellan گفت. “ما می تواند ساختار چیزی در [امکانات ما] که در آن ما در حال در آوردن سه بچه در یک زمان چگونه ما رسیدگی مطابق با اصول بهداشتی اتاق آموزش تجهیزات اتاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im