مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان با شدت گرفتن جمهوری خواهان تمنایی برای آرام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف دوشنبه بیشتر دامن زدن به شعله های آتش درگیری بین معترضان و پلیس. و برخی از جمهوری خواهان اصرار رئیس جمهور برای خاموش کردن آنها.

در برابر پس زمینه از افسران پلیس با riot gear زنگ کنگره و همچنین معترضان شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “دست ندهید شوت,” سناتور دموکرات نامیده می شود به مراتب ظریفتر لمسی از رئیس جمهور نمایش داده شده است.

گفت: برخی از آنها می خواهم به شنیدن او را ملی آدرس یک حرکت تهمت اجتناب بود برای روز با وجود تعمیق در سراسر کشور احساس وحشت و نگرانی. دیگران التماس او برای همدردی با کسانی که خشم بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس و حتی به عنوان او عمل برای جلوگیری از شورش و غارت در شهرهای بزرگ.

“ما در حال بدیهی است که در یک تفرقه وضعیت الان که افزایش و من فکر می کنم او نیاز به ایجاد وحدت بیشتر نظرات” گفت: سناتور. شلی مور Capito (R-W. Va.).

“در این کشور است که به دنبال شفا و آرامش است. و من فکر می کنم رئیس جمهور نیاز به پروژه ای است که در تن او. او کارشناسی ارشد است که گاهی اوقات” گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune از داکوتای جنوبی. “که تن او نیاز به اعتصاب در حال حاضر.”

خود را تقریرات آمد و پس از ارزش یک روز از ریاست جمهوری نارضایتی و التهاب و بلاغت است که باعث بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در خود حزب به اخم یک بار دیگر در مورد تفرقه شکلی از سیاست است. اما نیز وجود دارد یک تشکر و قدردانی توسط برخی از جمهوری خواهان که مصالحه است و نه فقط در مغلوب ساختن پیشی جستن را در کارنامه بسیاری شده اند خسته از تلاش برای به دست آوردن برگ برنده برای کالیبره کردن خود التهابی و بس.

“من فکر نمی کنم وجود یک سخنرانی رییس جمهور می تواند در این مرحله که همه چیز آرام” گفت: سناتور. میت رامنی در ایالت یوتا تنها سناتور جمهوریخواه به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف در طول استیضاح محاکمه. “تماس امروز با فرمانداران به عنوان آن را گزارش نمی کند همه چیز آرام است.”

سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی نیز در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تعطیلات آخر هفته و پیشنهاد او را گفتگو با رهبران و مقامات اجرای قانون و به دور از دوربین است.

با بیش از یک دوجین شهرهای بزرگ درگیر در درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان نیز به عنوان شورش و غارت تهمت صرف دوشنبه پانسمان فرمانداران به عنوان “ضعیف” و سفارش آنها را به “تسلط” شدند.

در توییتر تهمت bragged در مورد نظرسنجی اعداد و حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان “خواب آلود” و کارکنان خود را به عنوان “رادیکال” برای اهدای پول برای کمک به قید وثیقه آزاد شد. او همچنین تایید یک ایده از سوی دیگر ، ایسنا-ارک.) به استقرار نظامی برای سرکوب تظاهرات.

وجود دارد تنها faintest نشانه هایی که روحانی در بی حوصلگی با او مجادله و رویکرد در حال غرق شدن است ، در کوتاه مدت متوجه مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات در کاخ سفید در روز دوشنبه و گفت: آمریکایی ها “به درستی بیمار” توسط Floyd مرگ و مطمئن باشید ملت که فلوید نمی خواهد که درگذشت “بیهوده است.”

مصاحبه خود را به عنوان “قانون و نظم” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که استفاده از دولت فدرال برای مبارزه با آنچه که او تلقی “تروریسم داخلی.” نیروهای پلیس پراکنده جمعیت های مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید با گاز اشک آور دقیقه قبل از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اعزام هزاران “به شدت مسلح” سربازان برای اجرای مقررات منع رفت و آمد.

ایالات متحده در حال حاضر چهره های افزایش بیکاری روزافزون تعداد coronavirus مرگ و میر و در حال حاضر تظاهرات در بسیاری از شهرهای بزرگ بیش از خشن رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر ایالات متحده و برخی از اوباما مشتاق هستند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گام تا.

“رئیس جمهور باید برای کمک به التیام اختلافات نژادی در این کشور است. آن است که در زمان مانند این است که یک رئیس جمهور نیاز به صحبت می کنند به ملت تعهد به حق اشتباهات و برای آرام کردن احساسات ملتهب” گفت: سناتور. سوزان کالینز (R-مین) که خواست تهمت به آدرس ملت و بگویید که آمریکایی ها به کار مسالمت آمیز برای پایان دادن به “نژادی و بی عدالتی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های وفاداری از جمهوری خواهان و لباس پوشیدن کسانی که انتقاد تن او بیش از حد به شدت. بنابراین بسیاری از آنها چسبیده با او و یا دور ماندن از این موضوع در دسترس نباشد.

سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) توافق کردند که این امر می تواند یک ایده خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ملی آدرس. اما او کاهش یافته است “به اظهار نظر در مورد لحن خود را توییتهایی.”

“برخی از مردم عاشق جمهور برخی از مردم نیست. و من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به حل و فصل آن” Cornyn گفت. “این امر می تواند خوب برای او به آدرس ملت است.”

“من قصد ندارم به صحبت می کنند برای رئیس جمهور, اما من فقط فکر می کنم در این زمان ما باید فقط نشان می دهد بسیاری از شفقت” ایالت جونی ارنست (R-Iowa) گفت.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد در زمان به طبقه سنا در روز دوشنبه بعد از ظهر و همدردی با معترضان مسالمت آمیز در حالی که خواستار پایان دادن به خشونت و خواندن به سنا ثبت جزئیات فلوید مرگ است. او گفت: این امر می تواند خوب برای کشور به شنیدن از تهمت اما متوقف کوتاه از اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه یک آدرس هماهنگ با خود پیام است.

“من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند. آنچه که من فکر می کنم باید گفت که خشونت و ناآرامی می کند که زیانی بزرگ به [فلوید را] حافظه و علت” هالی گفت. “من تسلیم به [تهمت] در آنچه او را به انجام. هر فرد به صحبت می کنند و برای خودش دارد.”

هالی یکی از چندین جمهوریخواهان برای آمدن به زمین در روز دوشنبه و بیان نفرت در افغانستان از مردم سیاه و سفید. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که این کشور “نمی deafen خود را به خشم یا سرخوردگی از آمریکایی های سیاه و سفید” و سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) گفت: “جورج فلوید سزاوار بهتر — همه سیاه و سفید آمریکا انجام دهد.”

اما برخی در حزب شک که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن قلدر منبر می تواند کمک به ملت التیام به هر حال.

“وحدت خواهد بود یک چیز خوب است. اما … ما هرگز واقعا به نظر می رسد قادر به متحد کردن در اطراف این حوادث که رفته اند برای یک مدت زمان طولانی” سناتور. Roy Blunt (R-Mo.) گفت. “بازگشت به آنچه در فرگوسن در سال 2014 وجود دارد یک الگوی است که ما نمی توانیم به نظر می رسد به شکل از چگونه برای شکستن دور از.”

پنجم Forgey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>