به عنوان بیکاری رشد می کند, کاخ سفید و سنا توافق تلو تلو خوردن بر روی ویروس مذاکرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواهان مجلس سنا مجبور شدند برای به تاخیر انداختن اجرای از $1 تریلیون coronavirus بسته امداد پس از اختلاف بین کاخ سفید و ایران رهبری از خط خارج زمان برای رونمایی اندازه گیری — یک شکست شرم آور است که می تواند عواقب جدی برای میلیون ها نفر از مردم آمریکا بیکار.

منطقه اصلی اختلاف بیش فرمت فدرال بیکاری کمک برای کارگران که از دست داده اند شغل خود را به عنوان اقتصاد ایالات متحده تعطیل در طول در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. این 600 دلار در هر هفته پرداخت شروع به پایان می رسد در این هفته. فقط در روز پنج شنبه دولت فدرال اعلام کرد که 1.4 میلیون بیکاری ادعا کرده بود واصل در هفته گذشته.

با فدرال اخراج مهلت قانونی و همچنین پایان دادن به تاثیر اقتصادی می تواند شدید برای بسیاری از خانواده ها تحت تاثیر این بحران است.

کاخ سفید و سنا توافق رهبری نمی تواند در رسیدن به توافق بر سر مسئله بیکاری حتی بعد از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مرغزار رفت و به کاپیتول هیل در روز پنج شنبه صبح به اجتماع افراد یک تیم با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.). مک کانل برنامه ریزی شده بود به رول کردن ایران بسته در طبقه در اوایل روز اما جدول زمانی در حال حاضر بسیاری از لغزش به هفته آینده.

پرسید: اگر معامله شد شنبه آینده یا هفته آینده Mnuchin به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم. ما را ببینید. ما در حال تلاش برای به دست آوردن آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

Mnuchin افزود: “اجازه بدهید من فقط به مردم یادآوری: زمان-موضوع حساس ما در حال صحبت کردن در مورد است جمعه آینده در بیکاری و مدارس … برخی از این مسائل اگر آن را به ما طول می کشد یک زن و شوهر از هفته برای کار با دموکرات ها و توافق بر سر تمام قطعات ما می توانیم.” بچه ها و شغل او اضافه کرد:این اولویت برای هفته آینده.”

مراتع خانه عضو تا زمانی که او استعفا داد و در پایان ماه مارس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا aide, عنوان تفاوت بین کاخ سفید و سنا توافق رهبران با وجود پنجشنبه افتضاح.

“شما می دانید چقدر دشوار است برای کار را از طریق آن” علفزار گفت. “این را درک کنیم که وجود خواهد داشت صورتحساب های متعدد معرفی شده و بنابراین ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما با ارائه منابع وجود دارد. ما در حال تداوم در برابر نه تنها آخر هفته اما برای تشییع جنازه جان لوییس در هفته آینده … ما احتمالا بعد از این بعد از ظهر.”

دموکرات ها به سهم خود همچنان به فشار 3 تریلیون دلار به علاوه امداد بسته به تصویب مجلس دو ماه پیش و آنها نه تهمت و ایران رهبری برای شکست خود را به عمل حتی به عنوان اقتصاد ایالات متحده همچنان به لکنت زبان پیدا کردن.

“یکی از دلایل ما در برابر این صخره است زیرا جمهوری خواهان باید dithered,” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت و اشاره کرد که او و سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خواست جمهوریخواهان برای آمدن به میز سه هفته پیش اما هرگز دریافت پاسخ. “هیچ چیز در حال حاضر ما در برابر صخره.”

سنا اوباما و کاخ سفید شومر گفت: “پس از تقسیم به طوری آشفته بنابراین آمادگی که آنها تلاش کرده اند و حتی پیش نویس یک حزبی پیشنهاد در کنفرانس خود.”

فراتر از حذف بیش از بیکاری پرداخت وجود دارد تفاوت دیگر میان جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید که روز به آهن را با وجود بلندی انتخابات فقط بیش از 100 روز دور.

وجود خواهد داشت هیچ مالیات بر حقوق برش به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن در این طرح جدید اگر چه Mnuchin CNBC گفت که “می تواند مراقبت 5.0.” وجود خواهد داشت اضافی پرداخت های مستقیم ارسال شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها با همان محدودیت های درآمد به عنوان مجموعه ای در اولین مراقبت عمل می کنند.

ایران پیشنهاد خواهد شد تماس برای حداقل 500 میلیارد دلار در هزینه های جدید در پی توافق میان کاخ سفید و جمهوری خواه مجلس سنا تصاحب با وجود مخالفت های شدید از برخی از جمهوری خواهان محافظه کار.

این کل را پوشش می دهد صدها میلیارد برای سلامت و خدمات انسانی بخش و پنتاگون کشاورز و زیرساخت های برنامه های. متحده را دریافت 25 میلیارد دلار برای بهبود coronavirus تست با توجه به یک توافق چهار شنبه بین سنا تصاحب, Mnuchin و مراتع در حالی که دهها میلیارد بیشتر خواهد شد به موسسات ملی بهداشت و درمان مراکز بهداشتی و درمانی و دیگر برنامه های بهداشت.

سنا توافق همچنین پیشنهاد اختصاص $105 میلیارد دلار برای بازگشایی مدارس در اولویت برای جمهوری خواهان با بازگشایی مدارس که به صورت حضوری آموزش گرفتن پول بیشتر.

چک حفاظت از برنامه های اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک — را دریافت خواهد کرد یکی دیگر از $90 میلیارد دلار به وام از جمله به شرکت هایی که در حال حاضر دریافت پول است. وجود دارد هنوز هم باقی مانده است 100 میلیارد دلار از unspent چک حفاظت برنامه بودجه که به پوشش هزینه های جدید در تلاش است.

علاوه بر این مک کانل کشی یک خط قرمز با مسئولیت حفاظت. کسب و کار و مدارس و سازمان های دیگر را دریافت حفاظت از دعاوی ناشی از قرار گرفتن در معرض coronavirus با توجه به بازگشایی. پرونده های حقوقی خواهد بود نقل مکان کرد به دادگاه های فدرال و شاکیان را به نشان می دهد “سهل انگاری فاحش” توسط کارفرمایان به منظور پیروزی.

ایران با پیشنهاد, پس از روز مذاکرات میان کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا بیش از اقدامات کلیدی از جمله حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا مخالف است. مک کانل نیز چهره های داخلی تقسیم درون حزبی خود بیش از $1 تریلیون قیمت….

دموکرات ها و جمهوری خواهان باقی می ماند و دور از هم در هر معامله بیش از دو هفته تا ماه اوت زنگ تفریح. پلوسی و شومر ساخته شده اند خانه-گذشت از 3 تریلیون قهرمانان عمل خود نقطه شروع و خواستار گسترش افزایش مزایای بیکاری که جمهوری خواهان استدلال می کنند با ارائه یک عامل بازدارنده برای افراد به بازگشت به کار.

پنجم Forgey و سارا فلک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>