آسیایی-آمریکایی ها وحشت زده از Coronavirus واکنش انبار کردن اسلحه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این داستان منتشر شد در همکاری با ردیابی غیر انتفاعی newsroom پوشش اسلحه در امریکا است.

به عنوان تعدادی از تایید 2019 رمان coronavirus موارد همچنان به ضرب بسیاری از آمریکایی ها در حال تخلیه قفسه های فروشگاه از ضد عفونی کننده دست سفید کننده و مواد غذایی کنسرو شده. اما حاد ترس در میان آمریکایی های آسیایی تبار که ویروس ” ریشه در چین خواهد جرقه خشونت بیگانه میکند. در امتداد سواحل غرب که در آن بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا رخ داده است کسانی که ترس به نظر می رسد طی روزهای اخیر و افزایش فروش تفنگ.

“مردم وحشت به خاطر آنها احساس نمی امن” به گفته دیوید لیو که چینی آمریکایی و صاحب Arcadia اسلحه گرم و ایمنی است که فقط در شرق لس آنجلس. “آنها نگران یک شورش و یا شاید که مردم شروع به هدف قرار دادن چینی.”

لیو گفت: فروشگاه دیده بود پنج برابر افزایش در خرید و فروش بیش از دو هفته گذشته. او به فروش می رسد از اسلحه Glock و برخی از مشتریان درخواست کرده اند به خرید کل موجودی مهمات مارک برای صفحه اصلی دفاع. “آنها فکر می کنم آن را Costco,” او گفت:.

با توجه به لیو, افزایش مشتریان اکثریت چینی تبار. آنها نگران او توضیح داد که در این رویداد از وحشت جرم آنها ممکن است به صورت خشونت به دلیل قومیت و آسان قربانیان به دلیل نرخ پایین از لحاظ تاریخی مالکیت اسلحه. نظرسنجی مالکیت اسلحه نیست معمولا پیگیری آسیایی آمریکایی ها به طور جداگانه اما در عوض شامل آنها را در یک “دیگر” دسته است که به طور معمول بسیار کوچک است.

به عنوان لس آنجلس تایمز گزارش شده است رمان شیوع کروناویروس در ایالات متحده آمریکا آمریکایی های آسیایی تبار را تجربه کرده اند تشدید سم از جمله قلدری نژادپرستانه نظرات و آزار و اذیت. در فوریه 24, یک مرد از شرق آسیا تبار بود که حمله در مرکز لندن. یکی از مهاجمان این گزارش گفت: “من نمی خواهم خود را coronavirus در کشور است.”

“چیزی که من می شنوم این است که آنها نمی می خواهم شروع به پریدن کرد به دلیل نژاد” گفت: Cole Gaughran اینترنت مدیر فروش در وید Eastside اسلحه در Bellevue, Washington. Gaughran گفت: فروشگاه دیده می شود یک شش برابر افزایش در خرید و فروش در همان دو هفته. جدید خود را به مشتریان بسیاری از آنها برای اولین بار صاحبان اسلحه بودند و تقریبا به طور کامل از تبار آسیایی, او گفت:. Bellevue فقط 15 دقیقه رانندگی از کرکلند که در آن حداقل 11 نفر کشته شده اند از ویروس.

هیچ راهی برای دریافت دقیق حسابداری چگونه برای بسیاری از مردم خرید اسلحه به صورت هفتگی و یا در زمان واقعی است. اما در واشنگتن ادارات محلی پلیس انجام روند چک های پس زمینه برای بسیاری از اولین زمان خریداران اسلحه. در Bellevue, پلیس می گویند که آنها ثبت نام کرده اید سنبله در تقاضا. Meeghan سیاه, پلیس وزارت اطلاعات عمومی افسر گفت که از ماه اوت سال گذشته در بخش فرآوری ثابت به طور متوسط حدود 158 چک در هر ماه. اما در چهار روز اول از ماه مارس آنها به کار گرفته شده بیش از یک صد.

“افسر که فرآیند این بررسی گفت: او شده است پردازش ده سال گذشته است و هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این را در زندگی خود را,” او اضافه شده است.

یک پشته از اسلحه گرم نقل و انتقالات میله میله برای پردازش از این آخر هفته گذشته فروش. سیاه گفت: این بخش به طور معمول می بیند در مورد شش نفر از این هر آخر هفته.

در نزدیکی Lynnwood, واشنگتن, اداره پلیس محلی شاهد هیچ گونه افزایش در فروش اسلحه گرم. اما حداقل یک محلی فروشگاه تفنگ بود.

تیفانی تیزدیل این شرکت مالک لین وود تفنگ و مهمات و گفت که او بیش از حد دیده می شود یک شش برابر افزایش در خرید و فروش بیش از دو هفته گذشته که عمدتا از چین-آمریکا مشتریان. “ما تا به حال یک خط از مشتریان قبل از باز کردن از طریق پنج شنبه جمعه و مشتریان در فروشگاه تا 10 تا 15 دقیقه پس از بسته شدن.” او گفت:. “ما مورد استفاده برای فروش از 10 تا 15 سلاح گرم در یک آخر هفته. [ما] 60 سلاح گرم فقط [آخرین] شنبه.”

تیزدیل گفت که در نزدیکی فروشگاه ها تا به حال دیده می شود را افزایش می دهد و همچنین, و توزیع کنندگان در حال اجرا از 9mm مهمات. “این اتفاق می افتد برای چهار یا پنج روز” تیزدیل گفت.” بسیاری از ما توزیع کنندگان در سراسر کشور می گویند که همه از انبار خود را خالی هستند. هیچ یک از آنها را می دانیم چرا.”

تا کنون پلیس و بخش های حقوق مدنی در شهرستانها دچار افزایش فروش تفنگ دریافت کرده بود هیچ گزارشی از حملات خشونت آمیز در برابر آسیایی ها. این Bellevue اداره پلیس گفت که آنها تا به حال دریافت یک شکایت از آمریکا در مورد کوروناویروس عناوین ساخته شده.

رابین Engle یک سخنگوی OneAmerica — سیاتل-غیر انتفاعی بر اساس تمرکز بر حقوق مهاجر — گفت که در حالی که سازمان آگاه بود مردم اجتناب از رستوران آسیایی, آن را تا به حال شنیده نمی شود در مورد هر جرایم ناشی از نفرت در منطقه سیاتل است.

هنگامی که گفت: در مورد گزارش از تفنگ-صاحبان فروشگاه, او گفت:, “این نگران کننده است که مردم می ترسند که که می تواند اتفاق می افتد به نقطه ای که آنها در حال رفتن به بیرون و خرید اسلحه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>