ASIRT به بررسی يافته های خارجی خدمات رسیدگی به Lethbridge Stormtrooper حادثه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

غیر نظامی نظارت آژانس است که به بررسی پلیس در آلبرتا بررسی خواهد شد یک تحقیقات مستقل به این اقدامات Lethbridge افسران پلیس که با بازداشت یک زن جوان در لباس جنگ ستارگان در اوایل این ماه.

ادامه مطلب: خارج از آژانس پلیس به بررسی neis Stormtrooper حادثه

یک سرویس خارجی تحقیقات به ماموران اقدامات است که در حال حاضر در حال انجام طب کلاه پلیس و خدمات در دوشنبه neis گفت: یافته های تحقیق که بررسی خواهد شد توسط Alberta جدی Incident Response Team (ASIRT).

“ASIRT نقش در یک بررسی است که به ارائه یک هدف مستقل بررسی انتقادی و ارزیابی تحقیقات برای تایید است که آن را به درستی انجام شده با استفاده از بهترین شیوه ها و اطمینان از همه مناسب تحقیقی مراحل گرفته شد” neis در انتشار اخبار گفت: دوشنبه شب.

در مه 4, neis گفت: آنها دریافت دو 911 تماس در مورد یک فرد در یک Stormtrooper صحنه و لباس حمل اسلحه گرم بر 13 شمالی خیابان. به اسلحه گرم بود و بعد از آن یافت می شود یک اسباب بازی پلاستیکی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب افسران دیده می شود با نزدیک شدن به لباسهای 19-year-old woman گفتن او را به “پایین.” از او دیده انداختن تفنگ قبل از افسران قرار داده و او را در دستبند.

صاحب Coco وانیل کهکشانی مغازه خواربار یا مشروب فروشی یک جنگ ستارگان با مضمون رستوران در Lethbridge گفت: این زن جوان یکی از کارکنان خود را, و او بود که ترویج کسب و کار خود را در مارس 4 و یا “جنگ ستارگان بعد.”

زن بود و نه متهم در این حادثه و پلیس گفت که او دچار یک آسیب دیدگی جزئی است که آیا نیاز به توجه پزشکی است. کانادا پرس گزارش آمد او را از این حادثه با بینی خونین.

ادامه مطلب: ‘یک مشکل وجود دارد که در dept.’: ویلیام شاتنر انتقاد neis بیش از Stormtrooper حادثه

ASIRT را بررسی نخواهد شامل اینکه آیا ماموران انجام شد موجه اما به جای اینکه کلاه پزشکی خدمات پلیس بررسی شد “انجام شده بی طرفانه به طور کامل و بدون تعصب.”

“ارزیابی از این که آیا دلایل منطقی وجود دارد که به باور یک افسر مرتکب یک جرم جنایی است نه در محدوده یک ASIRT نقد و بررسی” به پلیس گفت:.

“در یک بررسی ASIRT ارزیابی کیفیت این تحقیقات نه خود حادثه.”

ویلیام شاتنر انتقاد neis پس از مه 4 Stormtrooper حادثه

ویلیام شاتنر انتقاد neis پس از مه 4 Stormtrooper حادثه

-با فایل های از اخبار جهانی’ Eloise Therien و Danica فلک

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>