در خانه COVID-19 آزمون وارد شده اند. در اینجا آنچه که بدان معنی است.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اولین COVID-19 تست تشخیصی با یک در خانه خود مجموعه گزینه مجاز شده است برای استفاده توسط سازمان غذا و داروی این سازمان اعلام کرد در روز سه شنبه. اما به عنوان فرمانداران افزایش هشدار دهنده در مورد چشم انداز خود را بازگشایی متحده در هفته های آینده و عدم تست آنها نیاز به انجام این کار—توسعه نمی به نظر می رسد کاملا بازی-تعویض برخی به دنبال آن بودند.

اورژانس با استفاده از مجوز امر به LabCorp را $119 صفحه اصلی مجموعه کیت—یکی از 50 مجاز تشخیص آزمون در کشور—که این شرکت گفت: “در ابتدا در دسترس ساخته شده به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ که ممکن است در معرض COVID-19 یا ممکن است علامتی.” یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید توصیه کیت برای یک بیمار به دست آوردن آن و فرایند شامل تکمیل یک COVID-19 پرسشنامه و یک “Q-tip-سبک” پنبه سواب بینی است که پس از آن از طریق پست و در یک عایق بسته به LabCorp.

“ما کار می کرد با LabCorp برای اطمینان از داده های نشان داده شده از خانه جمع آوری نمونه بیمار است که به عنوان امن و دقیق به عنوان نمونه مجموعه در مطب و بیمارستان و یا دیگر تست سایت” گفت: FDA کمیسر Stephen هان. “در حال حاضر وجود دارد مناسب و قابل اعتماد گزینه برای نمونه بیمار مجموعه ای از ایمنی و راحتی از خانه خود را.”

مقدار ساخته شده است از ملی کمبود تست های تشخیصی برای رمان coronavirus در ایالات متحده—و پس از آن احتمال undercount از کشور همه گیر مرگ و میر. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو است به طور خاص گفت: دولت خود را جهانی picenter از بحران باید به دست آوردن “میلیون ها و میلیون ها” بیشتر تشخیصی و آنتی بادی آزمایش های قبل از آن می توانید در نظر بگیرید شل اجتماعی-فاصله دستورالعمل. یک طرح جدید منتشر شده توسط بنیاد راکفلر در روز سه شنبه به نام برای 30 میلیون نفر به غربالگری ویروس در هر هفته و هزینه تا 100 میلیارد دلار برای اجرای. از سوی دیگر چنین یک طرح بلند پروازانه ممکن است جلوگیری از ضرر اقتصادی از $300 میلیارد به 400 میلیارد دلار در هر ماه از ویران کردن این بیماری همه گیر است wreaked, CNBC گزارش شده است.

کارولینای شمالی-بر اساس LabCorp گفت: که قصد دارد خانه مجموعه کیت های موجود به مصرف کنندگان در بسیاری از کشورهای در عرض چند هفته.

“ما در خانه مجموعه کیت های طراحی شده برای آن را آسان تر و امن تر برای تست بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در این زمان مهم است” گفت: آدم Schechter, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LabCorp.

“این پیشرفت است اما هنوز هم وجود دارد بیشتر باید انجام شود” گفت: دکتر اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا و متخصص در ایالات متحده آمادگی برای بیماری های همه گیر. “آنچه ما واقعا نیاز به یک نقطه تماس با آزمون است که اجازه می دهد نتایج در چند دقیقه.” نقطه تماس و یا نقطه از مراقبت از آزمون با مراجعه به آن به پایان رسید (تقریبا) فورا با نتایج را در زمان یا مکان آنها گرفته شده و FDA صادر اضطراری مجوز برای آزمایش در آزمایشگاه تنظیمات در ماه مارس است.

آزمون مورد استفاده در کاخ سفید فراهم می کند نتایج در عرض 15 دقیقه و Redlener گفت که سرعت لازم است برای بسیاری از آمریکایی ها به منظور ارسال و اکثر مردم به کار می کنند.

“یک آزمون است که شما در زمان هفته گذشته را نمی خواهد کافی اگر ما در واقع صحبت کردن در مورد محدود کردن اجتماعی-دورى و پناه در محل” گفت: Redlener اشاره کرد که ایالات متحده به مراتب پشت سر کره جنوبی و آلمان از نظر تست بسیاری از شهروندان است.

“ما نیاز به میلیون ها نفر بیشتر گفت:” Redlener. “ما باید دقیق و سریع آزمون است که قادر به انجام شود در اعداد بزرگ است که رفتن به این مورد برای بسیاری از ماه آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>