حداقل 32 کانادایی تست مثبت برای COVID-19 در هیئت مدیره قرنطینه کشتی: دولت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

امور جهانی کانادا می گوید از آن آگاه است از حداقل 32 کانادایی که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در ژاپن از اوایل فوریه.

“وجود دارد 256 کانادایی در الماس شاهزاده کشتی کروز” امور جهانی در بیانیه ای گفت ایمیل به اخبار جهانی دوشنبه شب.

“از این تعداد ما آگاه هستند از 32 کانادایی است که آزمایش مثبت برای COVID-19.”

ادامه مطلب: بیش از 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف بوده اند می گوید: جدید چینی بهداشتی گزارش

این بیانیه که دو روز پس از آنکه دولت اعلام کرد که اجاره یک هواپیما برای تخلیه کانادایی در هیئت مدیره کشتی تصمیم گیری آن گفت: در آن زمان “به دلیل شرایط فوق العاده در مواجهه با مسافران الماس شاهزاده خانم و به روشن کردن بار روی سیستم مراقبت های بهداشتی.”

گزارش های قبلی قرار داده شده تعداد کانادایی ها که تست مثبت برای COVID-19 در الماس شاهزاده در 15 و آنها که باقی خواهد ماند در ژاپن برای درمان پزشکی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: COVID-19: Ontario زن و شوهر در قرنطینه الماس شاهزاده می گویند روز طولانی و خسته کننده’

بیش از 450 نفر در این کشتی است که برخی از 3,700 مسافران در هیئت مدیره — آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به ژاپنی, مقامات بهداشت با 99 از این موارد گزارش روز دوشنبه.

در مجموع از جمله 454 از الماس شاهزاده ژاپن دارای 520 تایید موارد این ویروس از شنبه با توجه به انتخاب. کشتی است که سایت بالاترین تعداد COVID-19 موارد خارج از چین است.

کروز کشتی دستور داده شد به ماندن تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما در فوریه. 3 پس از 80 سال-هنگ کنگ, مرد, بود که در هیئت مدیره از Jan. 20 Jan. 25 توسعه یافته ویروس.

فدرال وزیر بهداشت در ونکوور به بحث در مورد رمان coronavirus

فدرال وزیر بهداشت در ونکوور به بحث در مورد رمان coronavirus

دو منشور هواپیمای حامل مسافران آمریکایی از کشتی کروز فرود در پایگاه نظامی در تگزاس و کالیفرنیا بیش از آخر هفته جرقه یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه برای کسانی که در هیئت مدیره.

وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد که 14 نفر از evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز به دلیل آنها علائم. آنها که جدا شده به طور جداگانه از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

ادامه مطلب: 14 آمریکایی تخلیه از ژاپن کشتی کروز تست مثبت برای coronavirus

کانادایی ها در الماس شاهزاده در حال انتظار برای انجام غربالگری برای علائم در ژاپن قبل از سوار شدن منشور هواپیما. جزئیات هنگامی که هواپیما را به پرواز وجود دارد و بازگشت با کانادایی ها از کروز کمیاب هستند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی امور جهانی گفت: کشور کانادا در حال کار با شاهزاده Cruises و دولت ژاپن “برای کمک به این تخلیه” که تاریخ خروج “تایید خواهد شد هنگامی که ترتیبات نهایی تایید خواهد شد با دولت ژاپن و کشتی کروز شرکت است.”

آخرین بیانیه توسط امور جهانی دوباره تأیید کرد که منشور هواپیما را به پرواز کانادایی evacuees به کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., جایی که آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. آنها خواهد شد و سپس به NAC کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., برای 14 روز در قرنطینه.

هر کسی نشان دادن علائم ویروس قبل از سوار شدن هواپیما در ژاپن اجازه داده نخواهد شد در هیئت مدیره خواهد بود و منحرف به سیستم مراقبت های بهداشتی در ژاپن به جای.

شیوع کروناویروس: شهردار ونکوور, B. C., وزیر, Hajdu استرس اهمیت برای مبارزه با ترس اطراف ویروس

شیوع کروناویروس: شهردار ونکوور, B. C., وزیر, Hajdu استرس اهمیت برای مبارزه با ترس اطراف ویروس

“در حال حاضر 4 نفر از اعضای ایستاده سریع استقرار تیم (SRDT), 3 کارشناسان آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) و 7 نیروهای مسلح کانادا (CAF) پرسنل پزشکی در حال اعزام به ژاپن برای حمایت از تخلیه” امور جهانی در بیانیه ای گفت:.

هر دو شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا واجد شرایط برای پرواز چارتر.

“غیر-کانادا فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم (فضا اجازه) را نیز جایگزین می شود به منظور جلوگیری از جدا کردن خانواده” بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: COVID-19: ادمونتون زن و شوهر در قرنطینه الماس شاهزاده خانم منتظر هواپیما برای تخلیه کانادایی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر کانادایی انتخاب را ندارد, پرواز چارتر باید برای تکمیل زمان قرنطینه در ژاپن است.

وزیر بهداشت Patty Hajdu به خبرنگاران گفت: روز شنبه که دولت هنوز هم در حال کار بر روی تعیین چگونه بسیاری از کانادایی ها می خواهند تخلیه از کشتی کروز با حدود 100 از 256 در هیئت مدیره هنوز سیگنالینگ آنها می خواستم به بازگشت به کانادا.

او گفت: آنها انتظار پرواز به ترک بعد از این هفته اما قادر به ارائه جزئیات دقیق نشده است.

“من می دانم که وجود دارد حدود 100 کانادایی و یا پس از 250-plus که پاسخ نداده اند و در عین حال در شرایط از آنچه نیت خود را در حال,” او گفت:.

“ما پیش بینی [پرواز] احتمالا خواهد رسید بعد از این هفته اما ما لازم نیست که قطعی زمان ورود نشده است.”

— با فایل توسط The Canadian Press, آسوشیتد پرس, عصر ایران

الماس شاهزاده evacuees را تحت اضافی قرنطینه هنگ کنگ رهبر می گوید

الماس شاهزاده evacuees را تحت اضافی قرنطینه هنگ کنگ رهبر می گوید

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>