یکشپش + Olivia

Alice + Olivia طراح Stacey Bendet همیشه چرخش سحر و جادو با او غریب طرح و برای پاییز سال 2020 آن را از یک گت افسانه انواع. سحر تاریک بود همه جا: Boho شاهزاده خانم نشسته بر پوست تخت, چرم مدل lounged در نیمه شب در باغ و زر زری بود edgily accessorized با قرون وسطی chokers.

البته وجود کلاسیک Bendet لمس—riotously الگو maxidresses سرد-دختر شلوار جین و بسیاری از جلوه ها بر روی درب و مو—اما او را سخت تر به نوبه خود جذاب بود. فکر می کنم سبز کروک ترانشه Victoriana پانک و مجلل چرم سیاه و سفید لباس شایسته جایزه گرمی. اضافه کردن در یک جمعیت کامل از Netflix ingenues و یوتیوب و شما باید giddiest از هفته مد fantasias. کتی بیکر

اروه لجر

اروه لجر را بدنام پانسمان لباس دیده می شود یک مینی تجدید حیات دیر با تشکر از جنیفر لوپز زرنگ لباس و به طور کلی noughties نوستالژی. (Melania Trump همچنین عینک فلزی سبز bodycon تعدادی از فرانسه طراحی خانه در شب کریسمس.) که گفت: با دو سال زیر کمربند خود را به عنوان لجر مدیر خلاق مسیحی Juul Nielsen است طبعا سعی کردم به جلو و یک تازه کردن.

سقوط مجموعه ارائه شده بر روی مانکن تکیه داخل پنت هاوس از خانه بدوش هتل. مطمئن, real housewives: این طرح هنوز در پی و بی رحم هر چند قطعات به روز شده اند فقط کمی با اضافات از حاشیه شبکه جزئیات و مرسوم نئون رنگ. چیزهایی که به نظر نمی آید دقیقا انقلابی اما تکه های مختلف فقط به اندازه کافی برای نشان دادن سالم و کمی از رشد. در Nielsen کلمات در هر یک خوشمزه نوشته شده مطبوعاتی هدف این بود که به “پانسمان به سطح بعدی.” او همچنین گفت: “من همیشه به تیم من:” کمتر و بیشتر پانسمان!'”

اما این لباس هنوز هم بسیار ساخته شده برای ظاهر بطری در باشگاه است. هنوز هم با کیم کارداشیان ناگهانی شکل-پوشیدن کارآفرین چرا تغییر یک چیز است ؟ Alaina Demopoulos

Anna Sui

اگر Anna Sui عمل راه او طرح و سپس او احتمالا یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. او قطعه معمولا تکیه dreamily غیرمتعارف طولانی رایگان و دامن ابریشمی ردیف هایی از بته جقه اغلب فرستاد او باند—اما همه چیز رو کمی تیره برای سقوط. وجود دارد معمول فراوانی دهقان لباس و قلاب دوزی شال, اما در انجام مودی سیاه, چرم و خرد مخملی. گت پولی پاکت پی سی, اگر شما خواهد شد.

که نقطه خانه رانده شده بود توسط چند مدل در همه sequins و شیطان شاخدار headpieces. Coco Rocha نشسته ردیف جلو و به خصوص عاشق 1920 ترومپت موسیقی متن فیلم است که او تحت تأثیر عقب و جلو به عنوان مدل پوشیدن شکوه سبز پشم گوسفند وجانوران دیگر مذکور را شکست ، روانگردان الگوی لباس مداوم در مجموعه پس این نظر سوئی به شما اجازه به “به نوبه خود در لحن در, رها کردن, گرم ماندن” زمانی که همه چیز سرد. آگهی

ورونیکا ریش

ما می خواهیم آن تمام شد عنوان ورونیکا ریش را نشان می دهد و این مجموعه نشان داد چیزی کمتر از gingham به چرم گل دار مخمل نخی راه راه, زرق و برق و حاشیه. پاییز سال 2020 مجموعه الهام گرفته شده بود امضا با نام تجاری تمرکز: واقعی “MVPs” این “اساس کمد لباس خود” و “قطعه شما می پوشند هر روز.”

روشن است که دو طراح ورونیکا سوانسون ریش و ورونیکا Miele ریش به اشتراک گذاری بیش از فقط همان نام—دو استعداد برای آمیخته شدن با هم کمد لباس کلاسیک کالاهای اساسی با درست گلچینی.

خواهر در قانون در جشن سالگرد 10 خود را با نام تجاری خود را از انرژی خلاق آشکار نه تنها تنوع مواد و بافت و الگوهای بلکه در چگونه هوشمندانه آنها مدل دهید با هم. وجود حاشیه ای آبی سیر رنگی جیر جارچی همکاری با یک گل مچ پا و طول دامن دخترانه و gingham خاکستری جارچی پوشش یک فرم اتصالات چرم بستر زوج با خردل زرد شلوار چرم. بیشتر glamorously یک آستین تنگ, سیاه, لباس بلند شد enlivened توسط یک جریان زرق و برق حاشیه.

قدرت کت و شلوار نشان داد تا در تغییرات مخمل نخی راه راه کم رنگ gingham زرق و برق و همه سیاه, دفاع دوباره که زرق و برق خیره کننده حاشیه. در مجموعه, the Veronicas به ما نشان داد که ما 9 تا 5 لباس بیشتر می شود. آنها می تواند نشان دهنده “سفر کار نسبت به چیزی رویاها و امکانات خانواده و تحقق است.” اما تاکر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de