ورزشکاران در سراسر جهان با احتیاط از ویروس کافی تست باید, بازی, بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کریس تامپسون یک NFL در حال اجرا بازگشت. او همچنین پدر 4-ماه-پیر دختر کالی. حدس می زنم که از کسانی که حقایق مهم تر به او هنگامی که او ponders در نهایت بازگشت به کار در میان یک بیماری همه گیر.

“اگر من به تمرین و یا بازی و من دوباره به خانه با ویروس… که بزرگترین نگرانی گفت:” تامپسون که امضا شده با Jacksonville Jaguars این ماه پس از هفت فصل با Washington Redskins.

“ما نه روبات ها در خارج وجود دارد,” او گفت:. “مردم خارج وجود دارد گفت:” هی با همه که رفتن ما نیاز به ورزش را در زندگی ما به ذهن ما همه چیز.’ که همه خوب است. اما شما رو به فکر می کنم در این مورد بیش از حد: زمانی که ما شروع به عقب در اردوگاه های آموزشی شما در حال قرار دادن 90 از 90 مکان های مختلف همه با هم… و آن را خیلی اتفاق می افتد که بسیاری از ما مریض است.”

این نوع افکار کسانی که بازی بازی است که مردم عشق را به تماشا بحث و قمار در حال دست و پنجه نرم با عنوان مستندات آورده coronavirus شیوع شروع به سهولت و ورزش های مختلف رزومه رقابت نسکار و UFC به عنوان مثال — و یا تلاش برای کشف کردن که چگونه به مانند لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL.

عنصر ناشناخته’

خبرنگاران از آسوشیتد پرس صحبت می کرد برای بیش از دو دوجین ورزشکاران از سراسر جهان — به نمایندگی از هفت کشور و 11 ورزش — برای به دست آوردن یک حس چگونه نگران و یا اعتماد به نفس آنها در مورد از سرگیری رقابت است. آنچه پدید آمده بالاتر از همه بود یک حس است که آنها در حال رفتن را از طریق همان نوع حساب که خیلی از بقیه جامعه است: چه امن است امروزه? چگونه فراموش, من, و, خانواده, سالم ماندن به خصوص با هیچ درمان یا واکسن هنوز ؟

“قطعا وجود دارد یک عنصر ناشناخته” New Jersey Devils defenceman کانر کریک گفت. “این مطالعه نشده است که مدتها هنوز حتی فکر آن را احساس می کند مانند یک ابدیت برخی از روز است.”

سازمان دیده بان | راب پیزو شکسته شدن جدید NHL حذفی فرمت:

CBC Sports’ راب پیزو می پیوندد CBC صبح زنده هدر Hiscox به بحث NHL به تازگی اعلام کرد حذفی برنامه ریزی. 5:00

و یا به عنوان Bethanie Mattek-Sands, چه کسی برنده است نه گرند اسلم تنیس دونفره عناوین توضیح داد: “این نوع حتی به سختی سنج آنچه که من باید در مورد نگران است.”

Mattek-Sands می گویند او فکر می کند آن مسئول ورزشی او خواهد شد بهترین خود را برای محافظت از شرکت کنندگان که همسان اجماع عمومی در میان کسانی که AP مصاحبه.

آنها همچنین در نظر اپتیک.

“شما می خواهم که این میلیاردر [تیم] صاحبان که احتمالا اجتماعی فاصله در جعبه های خود را در حالی که شما بچه ها در زمین بازی یک بازی با طرفداران” گفت: Kelvin Beachum یک NFL free agent. “من فکر می کنم که خواهد بود بسیار بی دست و پا.”

تقاضا برای ثابت تست

تقریبا به اتفاق آرا بود و نگرانی در مورد به اندازه کافی COVID-19 تست — چه نوع چگونه بسیاری از یکبار — و سایر اقدامات احتیاطی (تماس با ردیابی برای مثال) که لیگ, اتحادیه ها و نهادهای حاکم ممکن است موسسه آنها به عنوان توسعه پروتکل های.

بیشترین تکرار تامپسون احساسات است که “ما باید ثابت, تست” اما وجود تردید در مورد بیش از حد بسیاری از سواب بینی یا نمونه خون.

“اگر تست نمی آیند برای چند روز و فلان چیز که چگونه واقعا کار می کند ؟” گفت: دو بار قهرمان المپیک اسکی مسابقه مواجه بود. “این خوب است بدانید که اگر تست شما مثبت یا منفی است. اما اگر ما در حال صحبت کردن در مورد در حال آزمایش امروز پس ما می توانیم در مسابقه فردا, اما نتیجه نمی آیند به مدت دو روز آن را واقعا کمک کنند.”

رایان زیمرمن یک عضو از سری جهانی قهرمان واشنگتن اتباع قاطعانه بود: “کسی که در حال رفتن به نیاز به قادر به ما اطمینان می دهم که این تست را به جلو خواهد بود قادر به گرفتن این قبل از آن می تواند برخی از مرتب کردن بر اساس از شیوع بیماری در میان مردم در محله های نزدیک.”

برخی از تعجب که آیا آنها موافق به آنفولانزای فصلی شات در صورت نیاز آن راگبی استرالیا. دو ورزشکار گفت: آنها هرگز دریافت واکسن آنفلوآنزای فصلی — یکی هم نمی خواهم توصیه می شود عکس های قبل از سفر اخیر به آفریقا — و نه تمایل به تغییر است.

دیگران نمی شوید که آنها موافق به دریافت COVID-19 واکسن اگر فرمان توسط یک لیگ.

“من فکر می کنم آن را در نوعی از واکسن به” سنت لوئیس کاردینالز All-Star shortstop پل DeJong گفت. “وجود دارد یک خط خوب بین آنچه [MLB] می توانید انجام دهید برای محافظت از ما و برخی از چیزهایی که آنها می توانند به نوعی از اعمال قدرت بیش از ما است.”

مسافرت های بین المللی نگرانی برای برخی از

برای کسانی که در ورزش هایی مانند گلف یا تنیس که نیاز به مسافرت های بین المللی وجود دارد سوال در مورد چگونه از آن آسان خواهد بود به هاپ از کشوری به کشور — و چگونه از آن آسان خواهید بود برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش ویروس.

“شما آنقدر نگران است که شما نمی خواهید به علت کسی دیگری… مرگ گفت: Padraig Harrington سه بار عمده گلف قهرمان از ایرلند. “سفر به شما این ترس است که شما در حال رفتن به آن را دریافت کنید — و شما هنوز هم حفظ شده است که ترس از عبور از آن را به کسی که آسیب پذیر است.”

وی با اشاره به او 80 ساله اما لیست فراتر از ورزشکاران بستگان: مربیان آموزش کارکنان مقامات آرنا کارگران و اگر وجود دارد هر گونه تماشاگران. به علاوه آن دسته از مردمی’ خانواده.

“فشار به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد باعث می شود آن را روشن” المپیک پرش بلند قهرمان تیانا Bartoletta گفت که ورزشکاران لزوما دیده می شود به عنوان انسان آنها با خانواده های آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>