حسابرسان چکش Facebook بیش از حقوق مدنی گیری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وکیل استخدام به بررسی Facebook حقوق مدنی سیاست به این نتیجه رسیدند یکشنبه که این شرکت نتوانسته است به اندازه کافی مبارزه با تبعیض و سرکوب رای دهندگان در آن پلت فرم و سرزنش این شبکه اجتماعی مدیران برای اولویت سیاسی سخنرانی بیش از حقوق مدنی و ارزش های دیگر.

حسابرسان به نام Facebook رویکرد به حقوق مدنی “بیش از حد واکنش و تکه تکه” در انتظار بررسی و نگرانی که شرکت اخیر پیشرفت تهدید می شود تصمیم خود را برای اقدام در پست ها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ادعاهای بی اساس در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“Facebook را عدم حذف برگ برنده رای گیری مربوط به پست ها و اجرای شکاف به نظر می رسد به بازتاب بیانیه ای از ارزش ها که حفاظت از آزادی بیان مهم تر از دیگر اظهار داشت: شرکت ارزش” حسابرسان در گزارش خود نوشت: که دو سال در ساخت.

ممیزی یافته است به احتمال زیاد به تشویق Facebook منتقدان در حقوق مدنی جامعه است. شرکت-تحریم گزارش نشان دهنده تعدادی از استدلال طرفداران ساخته شده اند در مورد این شرکت از جمله Facebook سیاست های منع رای دهندگان سرکوب و اطلاعات غلط هستند و نه به طور مساوی اعمال شده و این شرکت باید قوی تر مراحل را برای ریشه کن کردن سفید برتری و دیگر اشکال از نفرت.

در حالی که حسابرسان اذعان Facebook ساخته شده است گام برای ریشه کن کردن خارجی انتخابات دخالت — به عنوان شایع بود بر روی پلت فرم در طول سال 2016 نژاد — آنها در نوشتن است که شکست خود را به اقدام علیه گمراه کننده اظهارات تهمت مجموعه “سنت خطرناک” برای سخنرانی مجاز بر روی پلت فرم.

“Facebook ساخته شده است که سیاست و اجرای گزینه های که ما را ترک انتخابات در معرض دخالت رئیس جمهور و دیگران که به دنبال استفاده از اطلاعات غلط به ایجاد سردرگمی و سرکوب رای گیری” ممیزی متحده است. Facebook باید همچنان به گسترش سیاست های خود در مورد آنچه به منزله رای دهندگان سرکوب و اطلاعات غلط و اجرای این سیاست به حد کمال ممکن است آنها را بنویسید.

بسیار مورد بحث و سخنرانی که Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل تحویل در دانشگاه جورج تاون در ماه اکتبر که او در آن صحبت از شبکه های اجتماعی را تعهد به آزادی بیان نگران حسابرسان. آنها ابراز نگرانی به Facebook رهبران که زوکربرگ تعهد به “محافظت از تعریف خاصی از آزادی بیان” اجازه می دهد برای مضر و شعارهای تفرقه بر روی پلت فرم است که درگیری با این شرکت متعهد به بالا بردن حقوق مدنی.

“عدم وضوح در مورد رابطه بین این دو ارزش است ویرانگر” حسابرسان نوشت. “آن نیاز به سخت متعادل اما این نوع از تعادل از حقوق و منافع خود بوده است و بخشی از آمریکا گفت و گو از زمان تاسیس آن و وجود دارد بدون هیچ دلیل که Facebook نمی تواند هماهنگ کردن آن ارزش ها اگر واقعا می خواهد به انجام این کار است.”

حسابرسان تحسین Facebook برای ایجاد مدنی حقوق نیروی کار که در دیدار ماهانه زیر جهت افسر ارشد عامل شریل سندبرگ و به تازگی راه اندازی یک جستجو برای یک معاون رئیس جمهور خواهد شد که نظارت بر حقوق مدنی ابتکارات و آموزش. اما حسابرسان گفت: آنها با این وجود “عمیقا نگران” است که Facebook است نه استخدام بیشتر حقوق مدنی کارشناسان در سراسر شرکت بیش از دو سال گذشته گفت: اخیر آن تعهدات “را” به آدرس مقیاس مشکل.

Facebook tapped حقوق مدنی وکلای لورا مورفی و مگان Cacace منجر به بررسی مستقل از آن حقوق مدنی سیاست. این جفت ارز در مصاحبه با صدها نفر از رهبران حقوق مدني و قانونگذاران به فروشگاه نگرانی های خود را با Facebook و سپس به حفر Facebook موجود شیوه ها و سیاست ها. روز چهارشنبه گزارش نشانه حسابرسی سومین و آخرین قسط هر چند مورفی و Cacace توافق کرده اند که برای ادامه مشاوره Facebook در یک ظرفیت هنوز به تعیین خواهد شد.

حسابرسان در حال اتمام بررسی های خود را در زمانی که Facebook ارتباط با سازمانهای مدافع حقوق مدنی در پایین.

بسیاری از طرفداران در حال رهبری موقت Facebook تبلیغات تحریم که جذب حمایت نزدیک به 1000 علامت های تجاری از جمله نام های بزرگ مانند Verizon و Unilever, چرا که آنها می گویند شبکه های اجتماعی شکست خورده است را به آدرس بیان نفرت و دروغ است که به طور نامتناسبی اثرات جوامع اقلیت. تحریم سازمان چپ یک جلسه با Facebook ترین مدیران ارشد سهشنبه احساس خواسته های خود را نمی شود جدی گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>