Audra مک دونالد در Terrence McNally LGBTQ میراث: ‘او با افتخار قرار گی مردم در مرحله’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شش بار جایزه تونی برنده Audra مک دونالد می دانستم که چند برنده جایزه نمایشنامه نویس Terrence McNally—که درگذشت این هفته در 81 از coronavirus عوارض مربوط—به عنوان یک دوست نزدیک و حرفه ای همکار از سال 1994.

مک دونالد مشغول به کار در سه McNally را نشان می دهد در برادوی: کلاس کارشناسی ارشد (1995) در مورد Maria Callas موسیقی Ragtime (1996) بر اساس E. L. Doctorow را 1975 رمان و عجیب و غریب زن و شوهر, کمدی, درام, فیلم فرانکی و جانی در Clair de Luneبرای اولین بار انجام شده در سال 1987 و احیا—به critical acclaim—در برادوی در سال گذشته با بازی مک دونالد و مایکل شانون.

چه شد Terrence خواهم به کار با ؟

ترنس آسان بود خلاق به در اتاق. گاهی اوقات هنگامی که شما در حال کار بر روی قطعات با افرادی که ایجاد آنها—نویسندگان منظورم این است—می تواند بسیار با ارزش در مورد کار خود را و شما احساس می کنید توسط انسان آنها را در یک راه است. Terrence شد تا باز پس مشارکتی و او را دوست دارد بازیگران… (مک دونالد مکث) آن را سخت به بحث در مورد او در زمان گذشته. او عاشق بازیگران بسیار است. او بسیار باز و همدلانه.

من به یاد داشته باشید در پایان کلاس استاد وقتی من شخصیت شارون در نهایت می گوید خاموش Maria Callas, زمانی که من تمرین که لحظه—چه Maria Callas بود گفت: برای من شخصیت قبل از شخصیت من در نهایت آن را از دست می دهد—من کاملا به احساسات است. ترنس گفت: “آن است نه به اندازه کافی سخت چه Maria Callas است گفت: به شما قبل از آن،”

من خیلی جوان بودم ، من گفتم: “در واقع آره چرا که نقش او گفت: من باید چوب خوب هستند نقش. آنها می تواند نقش یک سوپرانو دوست دارم به طوری که آن را احساس نمی کند مانند آن است که به اندازه کافی از یک اسلم.” و بنابراین ترنس رفت و برگشت بازنویسی آن ساخته شده آن ویرانگر است. ماریا گفت: در حال حاضر به شخصیت من است که من فاقد specialness. و که به اندازه کافی به آن را انجام دهد—برای من برای رسیدن به حق هیجانی برای پاسخ دادن به او.

که به عنوان مثال او نشان درک و که بسیار کوک را به بازیگران. او پس مشارکتی و مایل به انجام همه چیز را راست و حتی اگر آن را به معنای او تا به حال به تغییر برخی از کار خود را به عنوان به خوبی.

چه چیزی شما فکر می کنم ترنس را LGBTQ میراث در تئاتر و فراتر از آن?

آن را سخت به غلو آن است. او کسی است که با افتخار قرار گی مردم در صحنه و نشان داد آنها در روابط و یا متزلزل روابط و تمام معایب و همه خود را پیروزی و تراژدی. همه آن را. او با افتخار آن را خارج وجود دارد بارها و بارها نه تنها در عشق! بگیریم! شفقت! (1994). اما نگاه چیزی شبیه به کورپس کریستی (1997) که او تهدید به مرگ و بوسه زن عنکبوتی (1990) و مادران و پسران (2013).

او همچنین نوشتن در مورد آنچه که او می دانست و نه تنها نامرد اما فریاد به جهان “شما نیاز به دیدن ما برای همه چیز که ما می باشد. شما نیاز دارید که برای دیدن ما به طور کامل. در. The. جسم.” در هر معنی واقعی این کلمات. وجود دارد راه های بیشتری برای اعلام “من چه هستم” از در راه ترنس بود.

او با افتخار خود را LGBTQ میراث?

من نمی خواهد می گویند او “افتخار” این بود آنچه که او تا به حال به انجام و که او بود. من فکر نمی کنم او خواهد بود کسی که به پت خود را در پشت آن است. من فقط فکر می کنم او می گویند “این است:” نه فقط برای خود بلکه برای کل جامعه است.

چه آن را مانند به کار در برادوی احیای فرانکی و جانی در Clair de Lune در سال گذشته ؟

این فقط یک شادی به او را در اتاق. او را به نشستن وجود دارد و لبخند و ما در جدول نشسته برای مدت زمان طولانی قبل از ما در پاهای ما با آن یکی است. او را به بحث در مورد که در آن به بازی آمد از او چگونه او احساس گاهی اوقات او جانی و گاهی اوقات او فرانکی. او فقط بسیار باز بود و یکی دیگر از بازیگران عضو وجود دارد با ما.

در اجرا-throughs او خواهد گفت: “من آرزو می کنم تا به حال چیزی برای گفتن. من نمی. من خیلی خوشحال با آنچه شما انجام می دهند.” او بود و این به برکت روح که وجود دارد با ما. او زندگی کرده بود با سرطان ریه در حالی که او به عنوان فعال استفاده می شود اما او نشسته وجود دارد با ما روز به روز و آن زیبا بود.

فقط تماشای ترنس بود تا غلغلک با کودک, بازی با کودک من, مرا چنین شادی

آیا شما یک حافظه ویژه ترنس است که در تعریف از او را برای شما ؟

در سال 2017, زمانی که من در لندن انجام بانوی روز در امرسون نوار و جلو پنجرهاو و تام (Kirdahy, McNally بازمانده شوهر) آمد به بازدید برای دیدن نشان می دهد. آنها را به تخت من و فقط بازی با کودک من; او باید در حدود 6 ماه در آن زمان است. من نشسته بود روی زمین و تام و ترنس به حال کودک خود را دور. فقط تماشای ترنس بود تا غلغلک با کودک, بازی با کودک من, مرا چنین شادی است. صحبت کردن در مورد خانواده او واقعا خانواده برای من, به طوری که یک حافظه که چسبیده به شدت در ذهن من در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>