Auston ماتیوز تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Maple Leafs ستاره Auston ماتیوز تایید کرده است که او آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته.

متیوز به خبرنگاران گفت: در مورد تست مثبت به عنوان Maple Leafs خود را باز اردوگاه آموزشی دوشنبه, اضافه کردن او عمدتا بدون علامت.

“منظورم این است که بدیهی است که واقعا من را وارد کنید آموزش. من قادر به انجام مسائل در خانه بدیهی است که قادر به ترک و یا اسکیت یا هر چیزی” ماتیوز گفت.

“این واقعا تنها چیزی است که در زمان ضربه به صورت من. من اسکیت از قبل و نیاز به 2 1/2 سه هفته خاموش یخ جلب به شما اما تقریبا بدون علامت احساس ترین بخش بسیار عادی برای دو هفته. من قرنطینه و من احساس سالم در حال حاضر پس از آن همه خوب است.”

تورنتو خورشید برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 19 ژوئن که متیوز قرارداد این ویروس در حالی که در خانه در اسکاتسدیل, Ariz., و در قرنطینه به سالم قبل از شروع آموزش به اردوگاه.

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

افرا برگها کاهش یافته است به تایید این گزارش در آن زمان با استناد به حریم خصوصی بازیکنان سوابق پزشکی.

آریزونا است که در میان ایالات آمریکا است که اخیر سنبله در آزمون مثبت برای رمان coronavirus.

“این نه یک کانون برای دو ماه” ماتیوز گفت. “مثل این بود که امن ترین جای برای بود و پس بدیهی است که چیزهایی که بدبختانه خیلی سریع وجود دارد. من واقعا نمی پیدا کردن آن خیلی متفاوت تر از آن است که در اینجا. بسیاری از مسائل برای اکثر بسته دیگر از خارج از محل استقرار و خدمات ضروری و چیزهای شبیه به آن.”

ماتیوز شرکت در روز دوشنبه تمرین.

افرا برگها را در مجموعه ای برای باز کردن یک بهترین-از-پنج حذفی صلاحیت سری کلمبوس در اوت. 2 در تورنتو است.

NHL می گوید: 30 آزمون مثبت در فاز 2

NHL می گوید: 30 بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در تست در فاز 2 از لیگ برتر بازگشت-به-بازی, طرح با 13 یکی دیگر از تست مثبت خارج از لیگ پروتکل.

لیگ گفت: در بیانیه ای که روز شنبه بیش از 600 بازیکنان گزارش خود را به باشگاه آموزش امکانات برای فاز 2 — آغاز شد که در ژوئن 8 و اجازه داد تا بازیکنان برای آموزش در گروه های کوچک در تیم امکانات و 4,934 COVID-19 آزمايشات اداره به آن گروه.

فاز 3 طرح, افتتاح اردوگاه های آموزشی آغاز شده و دوشنبه.

NHL گفت: بازیکنان که تست مثبت بودند و یا در حال حاضر خود جدا شده و پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سلامت کانادا از پروتکل های.

اطلاعات در مورد هویت این بازیکنان و یا تیم خود است که ارائه شده توسط لیگ.

لیگ برتر به حالت تعلیق در فصل مارس 12 با توجه به گسترش رمان coronavirus.

NHL برنامه ریزی شده است برای از سرگیری بازی Aug. 1 در ادمونتون و تورنتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>