اتریش اسکی توچال Ishgl اروپا Coronavirus فوق العاده-پخش بازگشایی بدون حزب گردشگری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قبل از coronavirus همه گیر آلپ پیست اسکی ایسچگل به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “ایبیزا از رشته کوه های آلپ” می دانستم که چگونه به پرتاب یک حزب. این روستا است که در واقع در کوه های پوشیده از برف که در آن مرزهای اتریش و ایتالیا و سوئیس همدیگر را قطع صورتحساب خود را به عنوان پایتخت زمستانی از “حزب گردشگری” که در آن après-ski میله های بسته بندی شده بودند هر شب این هفته تمام فصل طولانی است.

ایسچگل قفل شده در مارس 13, پس از نزدیک به 800 coronavirus موارد از ایسلند به ایرلند و فراتر از آن ترسیم شد خود را به عنوان زمین بازی. که پنج روز پس از یک نوار به تعطیلی یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 یک هفته پیش از آن (نوار ضد عفونی شد اما نه توقیف و نه روز پس از ایسلند اعلام کرد این شهر رفت و آمد مکرر یک نقطه داغ (بد جور).

در آن زمان مقامات محلی در تیرول دولت است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از این منطقه رفت و آمد مکرر, شات پشت که ایسلندی بازان بدون شک قرارداد این ویروس در خانه پرواز که از طریق رفت میلان.

فصل اسکی به ارمغان می آورد درآمد حدود 120 میلیون دلار در سال به ایسچگل. آن کلبه های ییلاقی هتل ها و رزرو سال پیش که مقامات می ترسید که بالا بردن زنگ را ترک کرده اند در بسیاری از تباهی مالی—سرنوشت آنها رنج می برد به هر حال.

مقامات می گویند über-سرایت صورت گرفت بیش از یک دوره 14 روزه است که در سمت چپ بدون کنترل و حتی به مقامات بهداشت هشدار داده است که آن را سریع تبدیل شدن به کانون های اروپایی پس از آلوده بازان تصویب آن از یکی به دیگری در دامنه, در چشمه های معدنی و در میله های زندان.

مجله آلمانی اشپیگل ترسیم چگونگی سرایت بود را بردارید و چگونه مقامات نادیده گرفته و علائم هشدار دهنده است که می تواند کمک به کاهش گسترش به کشورهای دیگر است. این تحقیقات با تمرکز بر یک مسافر از ایرلند آورده است که آن را بازگشت از تعطیلات اسکی و در 14 مورد در ایسلند مربوط به مردم که همه با هم سفر و کسی که ماند در پنج هتل های مختلف در شهر رفت و آمد مکرر.

در روز پنج شنبه—پست-قرنطینه—روستا بازگشایی شد اما نه به عنوان حزب شهر آن را یک بار بود. “ما سوال خواهد شد که تحولات سال گذشته و در صورت لزوم ایجاد اصلاحات,” ایسچگل شهردار ورنر Kurz در بیانیه ای گفت که او باز ایجاد کرد که هنوز چند هفته از برف خوب در سمت چپ. “که به معنی کیفیت بیشتر و کمتر حزب گردشگری اولویت اسکی بازان و کمتر روز معلق در اتوبوس که فقط آمدن به حزب.”

بازسازی این شهر که رونق در سرگرم کننده سریع است که نمی تواند آسان و ارزان است. “ما همچنین تفکر با همه کسب و کار در مورد آنچه upmarket après-ski فرهنگ می تواند مانند نگاه” Kurz بیانیه می گوید.

اما بسیاری از این شهر کسب و کار از دست داده و ده ها هزار یورو در همه گیر و فقط نمی خواهد که منابع را به بیش از شروع به جذب بیشتر مهمان فهیم.

این تغییر علامت تجاری نیز به دست آورد یک mea culpa از تیرول را فرماندار Guenther صفحه گرامافون که به گسترش “جدی نیست” در ماه مارس. صفحه گرامافون در حال حاضر راه اندازی یک دولت بررسی و مدیریت وضعیت در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه در آورده با یک اتریشی مصرف کننده-حقوق گروه و اعتراف کرد که “اشتباهات ساخته شده بودند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>