اوتیسم بعد از 18: چرا این سیستم عدم کانادایی بزرگسالان در طیف

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هر روز مورین Francella بازديد پسر او استیون در یک بیمارستان روانی است و هر روز از او می پرسد اگر او می تواند به خانه می آیند.

“آیا شما من خانه هنوز ؟ من بهتر است در حال حاضر ؟ من شکستن چیزهایی است ؟ آیا شما عصبانی با من ؟ ” او می پرسد ،

“این سخت است که او را ترک. من باید بگویم “من نمی توانم شما را به خانه'” Francella گفت: اخبار جهانی است.

استیون, 36, شدید اختلال طیف اوتیسم (ASD) و او اغلب تجربه لحظات استرس و نا امیدی تبدیل شدن به خشونت نسبت به خود و دیگران است.

Francella و همسرش که هر دو 60 هستند که قادر به مراقبت از او در خانه است. او در حال حاضر ساکن در بخش روانپزشکی در سنت جوزف بیمارستان در همیلتون, Ont.

ادامه مطلب: اوتیسم در 2019 — آنچه که ما آموخته است که در مورد طیف این سال

استیون آورده بود به اتاق اورژانس پس از یک ویژه بد قسمت و Francella او را بستری شده در بخش روانپزشکی برای آنچه که قرار بود یک توقفگاه بین راه قبل از مراقبت دراز مدت تسهیلات. او شده است وجود دارد برای 14 ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Francella است وحشت زده استیون هرگز به یکی دیگر از تسهیلات مراقبت با توجه به زمان انتظار طولانی و فضای محدود.

“ما شده است [در انتظار لیست] برای یک زمان بسیار طولانی قبل از او تا کنون بستری [اورژانس],” او گفت:.

این یک واقعیت برای ده ها تن از خانواده ها در سراسر کانادا: هنگامی که یک کودک تبدیل می شود 18 — یک فرد بالغ در چشم دولت — آنها به طور معمول از دست دادن دسترسی به یک مقدار زیادی از بودجه دولت و خدمات در نظر گرفته شده برای کودکان است. خدمات اوتیسم در حال حاضر یک حوزه قضایی استان, اما بسیاری از بزرگسالان مانند استیون در نهایت در بخشهای روانپزشکی که در آن آنها نمی مراقبت از آنها نیاز به.

Steven’s mom is terrified he will never get into another care facility, given the long wait times and limited space. (Photo courtesy of the Francella family)
استیون مادر وحشت زده است او هرگز به یکی دیگر از تسهیلات مراقبت با توجه به زمان انتظار طولانی و فضای محدود. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Francella خانواده) حسن نیت ارائه میدهد از Francella خانواده

برای چند سال استیون زندگی در یک خانه گروهی در طول هفته از رفتن به خانه به پدر و مادر خود را در آخر هفته. ترتیب سه سال کار کرد اما پس از آن استیون شروع به تبدیل شدن به بیشتر های خشونت آمیز خود مضر و مستعد به تخریب اموال. او در خانه یک آخر هفته با مامان و حمایت از کارگر زمانی که همه چیز در زمان به نوبه خود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من در قرار دادن مواد غذایی دور و او نشسته بود روی مبل تعامل با پشتیبانی کارگر” Francella گفت. “او به طور ناگهانی شروع به گاز گرفتن خود را هدف قرار دادن دیوار [او] را شکست تلویزیون و شکست لامپ. او سعی کردم به قرار دادن سر خود را از طریق درب پاسیو.

“ما در خسارت و [جراحات او] و حمایت خود را کارگر به من گفت: ‘مورین شما نمی توانید همچنان به انجام این کار است.'”

Francella نمی تواند به استیون نوع مراقبت او نیاز داشت اما او فکر نمی کند که بخش روانپزشکی است که جای مناسب برای او یا.

“شماره یک درمان بیماران [در بیمارستان روانی] دارو است اما استیون شده است بیش از حد حساس به همه داروها او را تا کنون گرفته در گذشته حتی تیلنول” گفت: Francella. “او داده شده است بسیار دوزهای زیادی از تعدادی از داروها در اینجا [و هیچ کدام] تاثیر مثبت.”

ادامه مطلب: عفونت در دوران بارداری را افزایش می دهد کودک شما را در خطر ابتلا به اوتیسم اما نه زیاد مطالعه می گوید:

در محیط بالینی از بیمارستان Francella گفت: Steven نیز از دست رفته در این نوع از تعامل انسان و جامعه او اشتیاق.

“او باید در پشتیبانی از خود [و] است که می تواند نگاه … بسیاری از راه های مختلف,” او گفت:.

عمدتا Francella گفت: Steven نیاز به یک محیط امن خانه و راحت ارائه می دهد که پشتیبانی 24 ساعته.

سن 18 سالگی نیست ‘شماره سحر و جادو’

بسیاری از انواع اوتیسم پشتیبانی تا حد زیادی کاهش و یا حتی توقف در مجموع زمانی که یک فرد 18. به گفته دکتر Evdokia Anagnostou ارشد پزشک دانشمند در هلند Bloorview بچه های توانبخشی بیمارستان در تورنتو این رویکرد اشتباه است.

“اوتیسم رشد و نمو بیماری است. تعریف شما متوقف نمی داشتن اوتیسم زمانی که شما به نوبه خود 18,” او گفت: اخبار جهانی است. “وجود دارد [هیچ چیز] جادویی در مورد شماره 18. مردم در روز کمتر از 18 خواهد شد بسیار کمی از خدمات و روز آنها را به 18 خدمات شروع به کاهش سرعت.

“بزرگسالان بخش است که به خوبی توسعه یافته به عنوان دوران کودکی بخش برای آنهاست.”

پرینت این

در نظر او وجود دارد باید در راه حمایت بیشتر در دسترس برای بزرگسالان مبتلا به اوتیسم و در میان چیزهای دیگر, آنها باید آدرس, مسکن, اشتغال, بهداشت و درمان و تفریح و سرگرمی.

“آنچه که یک زندگی خوب برای یک فرد مبتلا به اوتیسم ؟ … تمام چیزهایی که از نظر ما به عنوان بخشی از یک زندگی خوب وقتی که ما نمی باید به اوتیسم گفت:” Anagnostou.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد یک صخره پدر و مادر در مورد بحث پس از خود را به کودکان و نوجوانان انتقال از دوران کودکی خود را از سیستم و آن را از می آید این کمبود به خوبی توسعه یافته بالغ بخش است که مطابق با نیازهای کودکان و نوجوانان به طوری که آنها می توانید یک زندگی خوب است.”

هالووین هر دو به چالش کشیدن و پاداش برای افراد مبتلا به اوتیسم

هالووین هر دو به چالش کشیدن و پاداش برای افراد مبتلا به اوتیسم

بدون این خدمات خانواده ها می توانند تجربه فرسودگی شغلی و مردم در این طیف می تواند سقوط از طریق ترک.

آن را نیز می تواند منجر بزرگسالان مبتلا به اوتیسم به بی خانمانی و دیگر موقعیت های مخاطره آمیز.

ادامه مطلب: نوزادان باید آزمایش اوتیسم اگر خواهر و برادر خود را تشخیص داده مطالعه نشان می دهد

“ما می دانیم که افراد مبتلا به اوتیسم هستند بیش از نمایندگی ما در جمعیت بی خانمان. ما می دانیم که افراد مبتلا به اوتیسم هستند بیش از نمایندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات,” او گفت:.

وجود دارد بسیار کمی داده های اوتیسم در جمعیت بی خانمان اما در سال 2011 بررسی انجام شده در ولز توسط National Autistic Society Cymru گزارش شده است که 12 درصد از بزرگسالان خود شرکت کنندگان افشا بی خانمان بودن در برخی از نقطه در زندگی خود را.

“آن را عادلانه می گویند که این بخش در حال تجربه بسیار کمی از پریشانی. خانواده ها در حال تجربه بسیار کمی از پریشانی و [بنابراین] افراد مبتلا به اوتیسم” Anagnostou گفت.

انتقال به بزرگسالی

هنگامی که یک فرد مبتلا به اوتیسم نوبت 18 بسیاری از چیزهایی که در زندگی خود تغییر بسیار ناگهانی است.

جامعه کارگر جنیفر Bodiguel co-ordinator از انتقال به بزرگسالی برنامه در ارتفاعات جدید مدرسه و یادگیری خدمات در کلگری می گوید تداوم مراقبت می تواند یک دنیا تفاوت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“رفتن از دوران کودکی به بزرگسالی تقریبا همه چیز تغییر” گفت: Bodiguel. “شما لازم نیست که اطفال خود را, شما لازم نیست که خود را در دبیرستان معلمان, شما لازم نیست که برخی از بودجه های دوران کودکی شما می شود.”

خانواده ها می گویند بزرگسالان مبتلا به اوتیسم نیاز به حمایت بیشتر

خانواده ها می گویند بزرگسالان مبتلا به اوتیسم نیاز به حمایت بیشتر

گذار به بزرگسالی برنامه با هدف کاهش ضربه و “تقریبا همه” از دانش آموزان در ارتفاعات جدید را امضا کرده اند.

“واضح است که پدر و مادر واقعا مایل پشتیبانی” Bodiguel گفت. “من نگاهی به ما انتقال برنامه به عنوان یک پل [برای پشتیبانی از آن وجود دارد].”

این برنامه با تمرکز بر چهار حوزه اصلی: استخدام آموزش و پرورش, زندگی مستقل اجتماعی و محیط.

ادامه مطلب: اوتیسم توضیح داد — چه طیف و چگونه آن را توسعه

“چیزی که در مورد افراد مبتلا به اوتیسم این است که آنها [به طور معمول] رشد در روال و ترس از ناشناخته است. فارغ التحصیلی و بزرگسالی نهایی ترس از ناشناخته ها. آنها به ذهنم نمی رسه چه آینده,” او گفت:.

Bodiguel اغلب یابد و خودش را همراه با اعضای این برنامه به برنامه های توسعه و یا کار نمایشگاه های, فقط برای کمک به آنها احساس راحت با کسی که تشخیص آنها در این نزدیکی هست.

“من فقط سعی می شود که چهره آشنا برای آنها [به طوری که آنها می تواند] دسترسی به آنچه در واقع وجود دارد.”

تماس برای یک استراتژی ملی

وجود شکاف در مراقبت از سراسر سیستم اما با توجه به اوتیسم کانادا عمده مشکلات در دسترس بودن متوسطه برنامه های اشتغال و نوآورانه راه حل های مسکن, بهداشت روان, حمایت و پشتیبانی پزشکی شرایط بهداشتی معمولا همراه با اوتیسم.

سلامت روان پشتیبانی بسیار مهم است. هفتاد درصد از افراد در این طیف باید یک همبود بیماری روانی (مانند اضطراب و افسردگی و روان پریشی و suicidality) با 40 درصد داشتن دو یا بیشتر اختلالات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای یک خانواده با یک کودک خردسال آنها ممکن است قادر به انتخاب بین یک تعداد انگشت شماری از اوایل مداخله و یا مهارت های اجتماعی برنامه های خود را در جامعه. اما به عنوان یکی رشد می کند تا انتخاب به طور قابل توجهی کاهش می یابد اگر در دسترس در همه,” اوتیسم کانادا در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

واکسینه نشده: چگونه ‘واکسن تردید’ تبدیل به یک تهدید برای بهداشت عمومی

واکسینه نشده: چگونه ‘واکسن تردید’ تبدیل به یک تهدید برای بهداشت عمومی

کانادا به اختلالات طیف اوتیسم داد (CASDA) معتقد است که یک استراتژی ملی است که لازم است برای بهبود زندگی برای کانادایی مبتلا به اوتیسم.

این گروه ائتلاف ملی از سازمان ها و افراد متعهد به تامین امنیت فدرال استراتژی برای ASD بودجه و سیاست های, و آن را صرف 12 سال گذشته ایجاد یک توصیه برای دولت است.

با توجه به CASDA صندلی دبی ایرلندی سیستم فعلی — که در هر استان خود را برای ایجاد اوتیسم استراتژی — نتایج متناقض مراقبت کانادایی مبتلا به اوتیسم متفاوت به طور گسترده ای بین حوزه های قضایی و ترک تمام جوامع آسیب پذیر است.

ادامه مطلب: ‘آن ساخته شده است من یک فرد بهتر’ — آنچه در آن است به منظور بالا بردن یک کودک مبتلا به اوتیسم

Francella موافق — دولت نیاز به تغییرات شدید و سریع است.

“این بسیار آسیب زا برای رفتن, روز در, روز, از, دانستن است که هیچ چیز در حال تغییر است و اینکه می ترسم هر روز که استیون که ممکن است در نهایت در اینجا برای یک دوره بسیار طولانی از زمان” گفت: Francella.

“به اعتقاد من دولت باید در تامین پول برای کمک به همه — نه فقط افراد مبتلا به اوتیسم — اما هر کسی با یک ناتوانی که نیاز به یک خانه. هیچ کس باید به باقی می ماند در یک بیمارستان که نیست باید در بیمارستان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر فرد وجود دارد باید پشتیبانی و خدمات آنها نیاز خود را برای فرزند نوجوان یا بالغ به یک زندگی شاد زندگی مستقل است.”

پرینت این

با فایل های از Caryn لیبرمن

Follow @meghancollie

Meghan.Collie@globalnews.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>