‘بهمن خشم’ از حامیان کمک تغییر De Blasio تن در NYPD رفتار

New York City Mayor Bill de Blasio's daughter Chiara de Blasio | Getty Images

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دختر کیار د Blasio | گتی ایماژ

اواخر شنبه شب, شهردار, بیل د Blasio آمده از بررسی هرج و مرج است که تا به حال فوران در تظاهرات در سراسر شهرستان برای ارائه یک پیام صریح: کسانی که در درگیری با ماموران پلیس باید شکل و سر خانه.

توسط صبح روز دوشنبه شهردار بود سمباده لبه های خاموش-نام تجاری سرزنش و سست خود را در آغوش NYPD.

تبلیغات

مربوطه به اهنگ صدا چرخش در آمد و پس از او شنیده از چند مشاوران و متحدان نشان می دهد او را یک رویکرد متفاوت ملاقات با سیاه و سفید و مقامات منتخب و آموخته خود را 25 ساله و دختر دستگیر شده بود در طول یک تظاهرات در منهتن شنبه شب.

“او با استقبال بهمن خشم bemusement و سردرگمی کامل در مورد چه جهنم او صحبت کردن در مورد” نیل melissa sweet یک مشاور سیاسی است که توصیه de Blasio تیم خود را در سراسر mayoralty گفت: در روز دوشنبه.

“او بی اعتنا و او نیست شناسایی هر گونه همدلی با تظاهرات حکم بزرگ” melissa sweet اضافه شده است. “او مانند یک مدیر. او صحبت کردن مانند یک بوروکرات.”

یکی سابق شهرداری مشاور که صحبت به شرط ناشناس ماندن به آزادانه بحث خصوصی تعاملات گفت: چندین کارکنان سابق رسیده به د Blasio یکشنبه به او هشدار می دهند از سخت خود را به صف موضع به نفع پلیس — به خصوص به عنوان ویدئوها رفته ویروسی نشان دادن ماشین پلیس شخم از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان در بروکلین.

“آن را به تشویق recalibration” این فرد گفت. “تماشای همه چیز و دانستن آن فقط احساس نمی مانند او.”

شهردار به نظر می رسد به گوش.

توسط صبح روز دوشنبه پس از چهار روز از تظاهرات قتل جورج فلوید او را در آغوش میانه-of-the-road وضعیت: در سرزنش افسران پلیس که سوار به جمعیت در حالی که تکرار موضع خود را در برابر معترضان که تحریک خشونت است.

جان میلر, NYPD معاون کمیسر اطلاعاتی و مبارزه با تروریسم حمایت de Blasio ادعای از آخر هفته که گروه از معترضان وارد شده از خارج از شهر با برنامه های دقیق برای ایجاد هرج و مرج و آسیب اموال.

“ما شاهد بسیاری از خارج و مستقل آشوبگران در ارتباط با گروه آنارشیست که به عمد در تلاش برای تحریک اعمال خشونت” میلر گفت: در طول پنج شنبه جلسه.

شهردار دفاع از NYPD آینه که از کمیسر پلیس درموت حاوی یک مدافع سرسخت نیروی است که صریح در روزهای اخیر در مورد خطرات خود را ماموران مواجه شده اند در طول تظاهرات.

او را بازتوییت کرد 4-کلیپ دوم از معترضان هدف قرار دادن یک افسر در پشت سر, شب دوشنبه با پیام: “وحشتناک و متاسفانه غیر معمول نیست. ما باید برای متوقف کردن ضد پلیس و بلاغت است که سوخت این حملات بی معنی. ما نیز باید گرد هم می آیند و شنیدن هر یک از دیگر با هم کار کنند و حرکت رو به جلو ….با هم.”

د Blasio شده است میلی به درهم و برهم کردن با NYPD پس از سرد شدن دشمنی در اواخر 2014. پس از یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسر پلیس مسئول قتل یک غیر مسلح سیاه, اریک گارنر, شهردار صحبت کرد و با صراحت در مورد چالش های تربیت او ، هفته بعد دو افسر به قتل رسیدند در کار و نمرات از پلیس تبدیل پشت خود را در de Blasio در بیمارستان و در مجالس ترحیم.

شهردار آخرین تغییر نیز پس از او آموخته و از طریق رسانه ها سوالات در مورد دستگیری خود کیار د Blasio شد و به زندان پس از یک تظاهرات در پایین منهتن.

“افتخار میکنم که او به مراقبت بسیار و او مایل به بیرون رفتن و انجام کاری در مورد آن” شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه. وی افزود: “او اعتراض مسالمت آمیز و نه انجام هر کاری است که تحریک یک پاسخ منفی است.”

او دست هایش را به او بازگو یادگیری در مورد دستگیری او از رسانه ها پرس و جو و صحبت در مورد او مانند افتخار پدر و مادر یک کودک است که به تجسم برخی از احساسات خود: De Blasio دستگیر شد اعتراض یک خانه آتش بسته شدن در بروکلین در کنار بازیگر استیو بوشمی و همچنین سازندگان: لانگ آیلند کالج بیمارستان در سال 2013.

آن است که سابقه فعالیت سوخت خود ایستاده انتقاد از تهاجمی مبتنی بر نژاد پلیس که در سمت چپ بسیاری از متحدان و کارکنان تاسف خود را از اظهارات شنبه شب.

“من فکر می کنم وجود دارد داخلی بهت و حیرت و همچنین به دلیل آن بود که مطابق با ارزش های این اداره گفت: یکی از کارکنان سابق که او نیز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

خواسته به نام هر کسی که بود به ويژه با د Blasio اظهارات شخص پاسخ داد: “من نمی دانم هر کسی که نبود.”

چندین سابق مشاوران علنا از او انتقاد در توییتر: معاون سابق شهردار ریچارد Buery نوشت: در پاسخ به یک ویدیو از اتومبیل های پلیس شخم کردن تظاهرکنندگان: “اگر که نیست یک جرم و جنایت, پس از آن هیچ قانون وجود دارد در این شهر است.”

روز دوشنبه شهردار به طور خاص رفت و برگشت خود را ارزیابی اولیه از این قسمت که در آن او را سرزنش می کردند تظاهرکنندگان برای قرار دادن افسران در خطر است.

“من سعی کردم برای بیان این واقعیت است که در حالی که همچنین گفت: این قابل قبول نیست برای یک ماشین پلیس به حرکت را از طریق جمعیت” د Blasio گفت. “من فکر نمی کنم من ابراز آن را به عنوان به خوبی به عنوان من باید. بنابراین من می خواهم به دوباره سعی کنید برای کمک به مردم این شهرستان را درک وجود دارد وضعیت که در آن یک وسیله نقلیه پلیس باید درایو را به یک جمعیت از معترضان یا نیویورکی از هر نوع.”

در پاسخ به تغییر در موضع Buery توییتی “با تشکر از شما @nycmayor.”

د Blasio گفت که او نقل مکان کرد و پس از دیدار با رهبران جامعه ساکنان و مقامات منتخب بیش از آخر هفته برای شنیدن نگرانی های خود را.

او تور قطعات از بروکلین با Assemblymember و دموکراتیک بروکلین رهبر حزب Rodneyse Bichotte که گفت: او نشان داد شهردار نمونه از خرابکاری او مقصر بدرفتاری معترضان.

Bichotte یک زمان طولانی متحد از شهردار دفاع رکورد خود در پلیس و chalked سخنان خود به فقیر کلمه انتخاب است.

“شاید انتخاب کلمات می تواند استفاده کرده ایم بهتر است,” او گفت:. “من قطعا می گویند خود را آشکار اولویت قطعا شهروندان است. رکورد خود را نشان می دهد که.”

د Blasio نیز ملاقات روز شنبه با چند بروکلین مقامات از جمله عضو شورای رابرت Cornegy جونیور در مقابل یک بدفورد Stuyvesant پلیس در حوزه, که در آن او و اعضای جامعه دقیق و سنگین دست و تاکتیک های استفاده شده توسط NYPD علیه تظاهرکنندگان.

“ما خواستار آن شدند که او آمد و گفتگو در مورد آنچه اتفاق می افتد به طور مستقیم بر روی زمین در جامعه ما و به اعتبار خود او که” Cornegy در مصاحبه ای گفت:.

او گفت: شهردار بود و پذیرای هر چند از آن باقی مانده است دیده شود که آیا او پشتیبانی خواهد کرد در انتظار تصویب در این شورا با هدف تغییر شیوه در NYPD.

اوایل هفته آینده مجلس برنامه ریزی برای شنیدن یک اندازه گیری است که گسترش ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط outlawing آنها در دسترس نباشد.

این امر علاوه بر نوار افسران پلیس از قرار دادن زانو در گردن یک فرد دستگیر, به گفته عضو شورای داناون ریچاردز که ریاست کمیته امنیت عمومی یک تاکتیک است که توسط مینیاپولیس پلیس فلوید و در شهر نیویورک در طی یک زد و خورد اخیر بیش از اجتماعی فاصله در پایین سمت شرق است.

ریچاردز نیز حمایت از لایحه که استاندارد انضباطی اقدامات در این بخش است.

“من فکر می کنم [دولت] راستش فکر مردم بودند که رفتن را به ماندن در خانه بعد از شب اول” از تظاهرات ریچاردز گفت. “من فکر می کنم آنها فکر می کردند مردم به ماندن در خانه پس از شب دوم. من فکر می کنم آنها فکر می کردند مردم به ماندن در خانه پس از شب سوم. اما حدس بزنید چه ؟ این شهر تعطیل است و ما در حال رفتن به بیرون رفتن و اسفند هر شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر