آذر سرزنش تست تاخیر در کشورهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

HHS وزیر الکس آذر یکشنبه سرزنش زمان تاخیر در coronavirus تست در ایالات متحده که به او گفته شده است بیش از حد آهسته به صرف فدرال دلار برای افزایش تست کشور در میان ویروس گسترش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اغلب به دنبال قرار دادن مسئولیت coronavirus پاسخ در فرمانداران و مقامات محلی و حتی به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت عمومی و همچنین فرمانداران باید به نام در سطح ملی پاسخ اضطراری.

“ما فرمانداران باید که ابتکار عمل و بهداشت عمومی آزمایشگاه به طور کامل و در حال اجرا” آذر گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت است.”

اما HHS در روز بعد اعلام کرد که این وزارت دفاع بودند به طور مشترک سرمایه گذاری در منابع به افزایش ظرفیت از یک شرکت پزشکی با حجم بالا سیستم تست.

پس زمینه: دلار بیشتر برای تست پدید آمده است به عنوان یک flashpoint در مذاکرات بعدی coronavirus بسته امداد بین جمهوری خواهان و کاخ سفید در میان گزارش های جدید از تاخیر در گرفتن coronavirus نتایج آزمون.

جمهوری خواهان مجلس سنا باید تصریح کرد خواستار پول اضافی برای تست در حالی که کاخ سفید هفته گذشته به دنبال صفر کردن آن دلار است. این لایحه در حال حاضر انتظار می رود عبارتند از 16 میلیارد دلار برای تست اگر چه تعداد هنوز هم تا حدودی در شار.

آنچه اتفاق افتاد: آذر نمی دیدگاهها چرا کاخ سفید تا به حال در ابتدا مخالف بیشتر تست پول, اما گفت که صورتحساب قبلی شامل 25 میلیارد دلار برای تست — 11 میلیارد دلار که رفت متحده است.

او همچنین swatted پایین نگرانی که دولت فدرال نشسته بود در تست دلار با اشاره به 2 میلیارد دلار برای موسسه ملی بهداشت به توسعه ارزان و به آسانی در دسترس نقطه از مراقبت های تشخیص.

او همچنین گفت که بهداشت عمومی آزمایشگاه های در حال اجرا در 58 درصد ظرفیت و ادعا کرد که دولت فدرال است که هر جلسه نیاز برای تامین و تست. او با قرار دادن تعهد در ایالات متحده برای افزایش تست و گفت: “ما قطعا صحبت کردن به فرمانداران و گفتن آنها را که آنها رو به استفاده از این پول را به بالا و در حال اجرا است.”

HHS و وزارت دفاع اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه جدید $7.6 میلیون دلار سرمایه گذاری برای گسترش تولید از منابع است که می تواند به افزایش در دسترس بودن آزمون است که می تواند اجرا بر روی بالا-ظرفیت ماشین آلات ساخته شده توسط شرکت فن آوری پزشکی Hologic. این کمک خواهد کرد که Hologic افزایش ظرفیت از 4.8 میلیون آزمون در هر ماه به حدود 6.8 میلیون در ماه ژانویه سال 2021 با توجه به HHS’ بیانیه.

در یک صدای جیر جیر سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb اشاره کرد که “بهداشت عمومی آزمایشگاه در covid و می تواند انجام شود حتی اگر آنها به اندازه کافی منابع برای اجرای خود ظرفیت بالا سیستم است.” کسانی که ظرفیت بالا سیستم مورد نیاز خواهد بود برای گسترش ظرفیت. تقاضا افزایش می یابد به عنوان مدارس و کسب و کار سعی کنید برای بازگشایی شده است.

چه بعدی: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تست تزار ادمیرال برت Giroir, طعنه اعلام آمدن بعد از امروز در “سرمایه گذاری بزرگ” است که “بهبود زنجیره تامین است.” و کنگره و کاخ سفید در حال مذاکره بعدی بسته امداد, که مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه گفت مجلس سنا امیدوار به ارسال به مجلس ظرف دو تا سه هفته — در حالی که دموکرات ها می گویند که دلار بیشتر مورد نیاز هستند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>