آذر گسله کارگران خانگی و اجتماعی’ شرایط برای بسته بندی گوشت می آمد شیوع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این کشور بالا سلامت رسمی عنوان نگرانی های بهداشت عمومی شرایط در داخل بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نشان می دهد در تماس با نمایندگان مجلس است که کارگران بیشتر به احتمال زیاد برای گرفتن coronavirus بر اساس تعاملات اجتماعی و زندگی در شرایط سه نفر از شرکت کنندگان گفت.

HHS وزیر الکس آذر گفت: یک گروه دو حزبی که به اعتقاد او آلوده کارکنان آوردن این ویروس به گیاهان پردازش که در آن یک راش از موارد منجر به کشته شدن حداقل 20 نفر از کارگران و مجبور نزدیک به دو دوجین گیاهان با توجه به سه نفر در مارس 28 تماس بگیرید.

کسانی که عفونت او گفت: در ارتباط بودند بیشتر به “خانه و اجتماعی” جنبه های کارگران جان به جای شرایط داخل امکانات هشدار دهنده, در برخی از تماس ها که تفسیر سخنان خود به اشتباه کارگران برای شیوع مردم گفت.

“او در اصل چرخش در اطراف آن سرزنش قربانی و یادآوری میکند که شیوه زندگی خود را مشکل بود” گفت: تشکر. ان Kuster (D-N. H.) گفت که سیاسی است که آذر نظرات چپ او عمیقا در مورد دولت اولویت در مبارزه با این بیماری همه گیر. “نظریه خود را از این مورد است که آنها در حال تبدیل شدن به آلوده در کارخانه گوشت پردازش آنها در حال تبدیل شدن به آلوده به دلیل راه آنها زندگی می کنند در خانه خود هستند.”

آذر اظهارات آمد در طول بحث با جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر بهداشت روستایی — گفتگو بود که تا حد زیادی تحت سلطه نگرانی در مورد وضعیت بیمارستان های روستایی.

اما بحث نوسان بر روی این موضوع بسته بندی گوشت می آمد گیاهی شرایط پس از سن. پت رابرتز (R-Kan.) ابراز نگرانی در مورد تعطیلی کارخانه و پرسید: در مورد در دسترس بودن coronavirus تست برای امکانات.

آذر با تاکید بر نیاز به حفظ گیاهان و باز با توجه به این سه نفر در تماس است. او همچنین استدلال که کارگران تا حد زیادی نه تبدیل شدن به آلوده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شدند و به جای آن قرارداد coronavirus را از جوامع خود را.

آذر با اشاره به ویژه که بسیاری از بسته بندی گوشت می آمد کارگران زندگی در جمع, مسکن, اجازه می دهد که تست بیشتر در امکانات کمک خواهد کرد اما این موضوع بزرگتر بود کارکنان در محیط خانه. یک راه حل ممکن بود برای ارسال مطلب اجرای قانون برای کسانی که جوامع را بهتر اجرا اجتماعی, فاصله, قوانین وی افزود: با توجه به دو نفر از نمایندگان مجلس در تماس است.

“اجرای قانون است و نه برای حل مشکل” Kuster گفت. “پس از آن بود دور پایه است.”

یک HHS سخنگوی کاهش یافته است به ارائه هر گونه مدرکی دال بر حمایت آذر اظهارات و گفت: بخش نیست اظهار نظر در مورد جزئیات گفتگو با اعضای کنگره اما معتقد است که “این نادرست نمایندگی از وزیر آذر نظرات در بحث.”

یک سخنگوی رابرتز نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

حداقل 6,500 کارخانه بسته بندی گوشت می آمد کارکنان قرارداد Covid-19 تا کنون افزایش نگرانی ها در مورد شرایط عمدتا کم درآمد نیروی کار است که ساخته شده تا عمدتا از اقلیت نژادی و مهاجران است. برخی از 44 درصد از meatpackers هستند لاتین و 25 درصد آمریکایی آفریقایی با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست. لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان برآورد 80 درصد از کسانی که مشغول به کار در گوشت فرآوری گیاهان مستند نشده یا پناهندگان.

شیوع رانده اند سنبله در موارد در سراسر مناطق روستایی در غرب و در گرجستان که در آن مقامات دولتی می گویند که نزدیک محله در داخل گیاهان — که در آن صدها نفر از کارکنان اغلب آرنج به آرنج را تشدید ویروس گسترش یافته است.

که همچنین کمک به روند در سراسر کشور بزرگتر از coronavirus به طور نامتناسبی مردم از رنگ. نسل سلامت, نابرابری کمک به بیماری های مزمن نرخ پایین از پوشش بیمه و قرار گرفتن در معرض خطرات شغلی را ساخته اند همه گیر بدتر, برای, بزرگ سیاه و لاتین آمریکایی بهداشت عمومی کارشناسان می گویند که نشان دهنده یک دور درصد بیشتر از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در مقایسه با سهم خود را از جمعیت.

سه شنبه, آیووا, وزارت بهداشت تایید شیوع بیماری در چهار جداگانه گیاهان — از جمله تایسون غذاهای کارخانه ای که 58 درصد از کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

هنوز مقامات فدرال حمایت نگه داشتن گوشت-گیاهان پردازش باز در میان نگرانی ها در مورد اخلال ملی زنجیره غذایی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته تلقی امکانات ضروری زیرساخت های هشدار دهنده در یک جهت است که توده تعطیلی خواهد “را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت و مرغ زنجیره تامین است.”

این حرکت باعث لاتین قانونگذاران دموکرات در دولت برای بررسی شرایط کار در گیاهان گوشت پردازش و صدور موقت اضطراری ایمنی استاندارد است.

گوشت پردازش گیاه کارگران اغلب خوشه ای در محله های اطراف این تاسیسات در واقع تمایل به زندگی در شلوغ تر خانواده است که می تواند کمک به کروناویروس’ گسترش گفت: کریستین پترسون متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آیووا.

این در حالی است که عدم گسترده به معنی آزمایش آن را دشوار است به قطعی می گویند که در آن و چگونه آن دسته از کارگران در حال آلوده شدن او سوال دقت آذر اظهارات این استدلال که با بسیاری از ملت قفل شده است و این احتمال وجود دارد که گیاهان را تبدیل به کانون این بیماری را در بسیاری از مناطق روستایی است.

“عوامل خطر به نظر می رسد بسته بندی گیاهان و نه خانه و از آنجا که محل تجمع,” پترسن گفت: با استناد به مطالعات انجام شده از تلفن همراه داده ها نشان داد که شدید افت آف در سفر روزانه در طی چند ماه گذشته. “من فکر نمی کنم ما می گویند آن بود که گروه های خاصی بودند و معاشرت بیشتر است.”

CDC در یک گزارش در روز جمعه صادر مشابه نسبت به شیوع بیماری حداقل در بخشی از آن به شرایط شلوغ در داخل گیاهان, پیدا کردن که در حالی که بسته بندی گوشت می آمد کارکنان نیز می تواند در معرض خطر در جوامع خود این امکانات تا به حال بسیاری از ویژگی های مشابه به عنوان دیگر سخت-آمار محل های کار مانند خانه های سالمندان و زندان.

“به طور مشابه شلوغ شرایط را برای کارگران در پردازش گوشت و مرغ و امکانات می تواند در بالا خطر ابتلا به SARS-CoV-S انتقال” CDC گزارش گفت:. “بیماری تنفسی شیوع بیماری در این نوع از تنظیمات نشان دادن نیاز به افزایش توجه به ایمنی کارگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>