B. C. بهداشت بلوغ بررسی نشان می دهد افزایش در اکنگن سلامت روانی نگرانی

B. C. بهداشت بلوغ بررسی سرشار با آمار از جمله افزایش در مسائل مربوط به سلامت روان.

این دو بار در یک دهه مطالعه بررسی 38,000 جوانان در سراسر استان از جمله تمام مدارس در Okanagan, Shuswap, Similkameen و نیکولا مناطق.

منطقه ای آمار نشان داد که به طور میانگین مسائل مربوط به سلامت روان رز از مطالعه قبلی در سال 2013.

ادامه مطلب: گزارش می گوید Okanagan جوانان vape, نوشیدنی, داشتن رابطه جنسی بیش از B. C. همتایان

برای مثال با توجه به مطالعه 70 درصد از Okanagan دانش آموزان دارای سلامت روان خود را به عنوان خوب یا عالی است. استانی میانگین 73 درصد است.

که 70 درصد است که 10 درصد افت از سال 2013 مطالعه زمانی که 80 درصد از Okanagan دانش آموزان دارای سلامت روان خود را به عنوان خوب یا عالی است.

کاهش دیده می شد برای هر دو نفر (87 درصد در سال 2013 به 80 درصد در سال 2018) و زنان (73 درصد در سال 2013, 60 درصد در سال 2018).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این نظرسنجی همچنین گفت: بیش از نیمی از Okanagan دانش آموزان 56 درصد احساس برخی از سطح از ناامیدی در ماه گذشته در مقابل 49 درصد در سال 2013.

رسانه های اجتماعی نه بازی های ویدئویی مرتبط با افسردگی

رسانه های اجتماعی نه بازی های ویدئویی مرتبط با افسردگی

این گزارش گفت: برخی از دانش آموزان با تجربه شدید اختلاف به نقطه جایی که آنها نمی تواند تابع. آن اضافه شده است که زنان (19 درصد) بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه این سطح از استرس شدید نسبت به مردان (7 درصد).

وقتی پرسیده شد که در مورد خاص و سلامت روانی در شرایط Okanagan دیدم یک پرش در اختلالات اضطرابی با 24 درصد از دانش آموزان اعتراف به حملات هراس در مقابل 11 درصد در سال 2013.

هنگامی که آن را به اضطراب و افسردگی, زنان بیشتر احتمال دارد به گزارش این شرایط در حالی که مردان بیشتر احتمال دارد به گزارش ADHD.

خودآزاری به ثمر رساند بالا در زنان با یک چهارم دختران اعتراف کرد که آنها تا به حال به خود آسیب.

تعداد فزاینده ای از کانادا جوانان vaping

تعداد فزاینده ای از کانادا جوانان vaping

وقتی پرسیده شد که در مورد خودکشی نتایج نشان داد که 19 درصد از دانش آموزان تا به حال به طور جدی در نظر گرفته آن را در سال گذشته پنج درصد پرش از 14 درصد گزارش شده در سال 2013 است.

این نظرسنجی گفت: مشابه به جوانان در سراسر B. C. شش درصد از Okanagan دانش آموزان از طریق رفت و با تلاش.

“شبیه به نتایج محلی در سال 2013 Okanagan دانش آموزان بودند بیشتر احتمال دارد به گزارش داشتن یک بیماری روانی از جوانان در سراسر B. C., از جمله اینکه بیشتر احتمال دارد به اختلال اضطراب/حملات هراس (24 درصد در مقابل 19 درصد در سراسر B. C.) افسردگی (19 درصد در مقابل 15 درصد) و ADHD (10 درصد در مقابل 7 درصد).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای مشاهده این نظرسنجی اینجا را کلیک کنید.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

کانادا انجمن برای پیشگیری از خودکشی و افسردگی و لطمه می زند و بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868 همه ارائه راه کمک گرفتن اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر