بومی ارثی ستاد که در مخالفت با ساخت یک خط لوله گاز از طریق آبا و اجدادی خود در شمال B. C. در حال تجدید درخواست خود را برای ملاقات با نخست وزیر جان هرگن.

این ستاد به نمایندگی از پنج قبیله از مرطوب’suwet’en منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه گفت: تلاش در نشست با بومی روابط و آشتی وزیر اسکات فریزر در هفته گذشته به اندازه کافی خوب نیست و ایجاد اختلاف میان اولین ملت است.

“[وزارت] است مناسب برای یک ملت به ملت, بحث, بر این اساس این درخواست هنوز انجام نشده” این ستاد گفت.

ادامه مطلب: B. C. برتر باید با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گوید الیزابت ممکن است

سران و اعضای مرطوب’suwet’en ملت که پشتیبانی آنها را مسدود ساخت و ساز در یک بخش از $6.6 میلیارد دلار پروژه اجرا می شود که از طریق سنتی و بومی سرزمین در نزدیکی هوستون, B. C.

670 کیلومتر خط لوله ساخته شده است و در جاهای دیگر بین شمال شرقی B. C. و صادرات LNG تسهیلات در Kitimat در ساحل و دریافت رضایت از تمام 20 منتخب اول کشور شوراها در طول مسیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرطوب’suwet’en معترضان طوفان B. C. دفتر وزیر

مرطوب’suwet’en معترضان طوفان B. C. دفتر وزیر

منتخب گروه شوراهای مرطوب’suwet’en در میان کسانی که راضی اما ارثی ستاد می گویند تنها آنها باید از این قدرت برای تصمیم گیری چه اتفاقی می افتد در سرزمین اجدادی خود.

B. C. دستور دادگاه عالی در برابر مخالفان اعطا شد در دسامبر. 31 و مهلت برای گروه برای روشن شدن محاصره اردوگاه آمده و رفته با هر دو طرف در بن بست.

ادامه مطلب: B. C. دولت موافقت خود را با ملاقات با مرطوب’sewet’en ارثی ستاد

در حالی که ساحلی GasLink بارها درخواست ملاقات با سران برای رسیدن به یک راه حل این ستاد می گویند که آنها خواهد شد و تنها دیدار با هرگن و نخست وزیر جاستین ترودو.

هرگن خودداری کرده است به توافق برسند به یک جلسه با این حال گفت: این پروژه استانی و فدرال مجوز و مخالفان در حال نقض قانون کانادا. به جای او فرستاده Fraser که در سفر به Smithers شنبه به صورت رسمی نشسته به نمایندگی از دولت استانی.

وزارت بومی روابط و آشتی در بیانیه ای گفت که فریزر ملاقات با نمایندگان دفتر خیس’suwet’en و اشراف بودند “قادر به پاسخگویی.”

سیاستمداران بازدید از اردوگاه های مخالف به پروژه خط لوله در شمال B. C.

سیاستمداران بازدید از اردوگاه های مخالف به پروژه خط لوله در شمال B. C.

“وزیر فریزر گوش و درگیر در گفت و گو ابراز تعهد دولت به پیدا کردن یک مسیر رو به جلو با هم به صورت امن و صلح آمیز حل” وزارت گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“جلسه تولیدی و احترام و وزیر متعهد است که ما همچنان خودمان را در دسترس برای بحث های مداوم.”

اما ستاد متهم فریزر از شکست به دنبال ایجاد کانال برای دیدار با روسای پنج جمعی به جای تلاش برای دیدار با تنها با رئیس Na’moks که اغلب صحبت از طرف ستاد.

ادامه مطلب: ‘نشان می دهد برخی از احترام’: هرگن انتقاد LNG plant بازدید که پرش بومی رهبران

این ستاد نیز گفت: مرطوب’suwet’en تنها نماینده تصریح کرد درخواست خود را برای یک ملت به ملت از ملاقات با هرگن.

“[وزارت] دهکدهای را تضعیف مرطوب’suwet’en حقوق و عنوان و کمک به بخش در مرطوب’suwet’en جامعه” روسای گفت: متهم این وزارت از بودجه مرطوب’suwet’en اعضای دیگر اولین کشورهایی که امضا نفع توافق با ساحلی GasLink.

“[وزارت] اقدامات را تضعیف اقتدار مرطوب’suwet’en ارثی, ستاد و ایجاد سردرگمی در مورد آن ارثی ستاد می تواند تصمیم گیری در مورد خاک در سوال است.”

ادامه مطلب: ‘این است که در مورد کرامت ما: سبز MLA MP دیدار با بومی خط لوله مخالفان در شمال B. C.

هرگن است در پاسخ به این ستاد’ بیانیه و تمدید مذاکرات برای یک جلسه. دفتر کار خود بازگشته است درخواست برای نظر.

برتر بازدید سایت از Kitimat LNG تسهیلات در هفته گذشته و سفر شمال B. C. بیش از آخر هفته را دیدار با فرماندهان با وجود دعوت نامه فرستاده شده به هرگن در Jan. 15.

که همان آخر هفته موقت قبل از میلاد سبز رهبر آدم اولسن و نانایمو-Ladysmith سبز MP پل مردانه ملاقات با سران و دیگر مخالفان به این پروژه است.

برتر بازديد شمالی B. C. طول خط لوله نبرد

برتر بازديد شمالی B. C. طول خط لوله نبرد

برتر صرف یک روز کامل در سال 2019 با مرطوب’suwet’en رهبری دو ماه پس از 14 نفر دستگیر شدند توسط RCMP به عنوان آنها را اجرا زودتر دستور در مقابل خط لوله مخالفان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برتر را می گوید آن را به دقت برنامه ریزی شده جلسه با ماه از آماده سازی.

سابق فدرال سبز رهبر حزب الیزابت ممکن است هفته گذشته گفت که هرگن باید دیدار چهره به چهره با ارثی ستاد تماس با پروژه “یک afront به بومی حقوق در قانون اساسی است.”

—با فایل های از ریچارد Zussman

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su