B. C. تیم هاکی برای تغییر نام را نیز برای اولین بار سازمان ملل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

صاحبان Saanich Junior بریوز, یک تیم هاکی در ونکوور جزیره می گویند که آنها را با تغییر تیم خود را با نام و نشان از احترام به جوامع بومی.

نام تیم ها و آرم در استفاده شده است پس از سال 1967 هنگامی که آن را برای اولین بار پیوست جزیره ونکوور در تاریخ لیگ.

هنجار کلی همراه با ادوارد Geric صاحبان این تیم اعلام کرد در بیانیه ای که نام تیم “است نه احترام به ما اولین ملت و منعکس نمی کند ارزش روابط ما با محلی برای اولین بار سازمان ملل جوامع و یا با ما برای اولین بار سازمان ملل بازیکنان است.”

کلی صحبت کردن با میزبان Rohit یوسف در CBC در تمام نقاط غرب گفت: تغییر بود باعث خاص اختلاف است.

“من هرگز تا به حال هر کسی که می آیند و می گویند که آنها ناراحت شدند و یا منزجر گفت:” کلی اضافه کردن نام به حال موجب مکالمات در طول سال.

“اما ما احساس می کنیم می خواهم به رهبران و نه از پیروان.”

برای سال ها وجود داشته است تماس برای تعدادی از تیم های ورزشی به تجدید نظر نام خود را بر این اساس از offensiveness. تماس شدت در ماه های اخیر به خصوص در پی گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات در شمال امریکا و افزایش فشار از حامیان مالی.

این لامپ کم مصرف ادمونتون اسکیموها می گویند که آنها باید تسریع روند بررسی تیم خود نام های زیر تماس های اخیر از حامیان مالی. آنها را به ارائه به روز رسانی در پایان ماه ژوئیه.

NFL را Washington Redskins که نام بومی لکه دار شده اند به خصوص مقاوم به انتقاد. اما این تیم در حال حاضر می گوید آن را تحت یک “بررسی دقیق” از نام خود و پس از آن ورزشگاه حامی, فدرال اکسپرس خواستار تغییر نام و نایک لیگ رسمی outfitter کاهش یافته است این تیم کالا از وب سایت آنلاین خود را.

دیگران — به ویژه MLB را Atlanta Braves و NHL Chicago Blackhawks — می گویند که آنها انجام داده ایم به ایجاد روابط با آمریکایی های بومی جوامع و نمی توان با توجه به تغییر نام.

کلی می گوید ساخت یک تغییر نام است, یک تصمیم بزرگ به خصوص برای تیم های حاضر در لیگ های حرفه ای.

“این یک بزرگ روند. این یک فرآیند گران قیمت. این امر می تواند بیشتر برای آنها است.”

در حال حاضر تیم خود را به عنوان Saanich Junior B تیم تا یک نام جدید و آرم می تواند انتخاب شود. او می گوید که این تیم همواره یک رابطه خوب با جامعه و هر گونه انتقاد برای حذف بریوز نام مورد است که “بیش از حد معمول است.”

کلی گفت که او نمی داند آنچه که دقیقا این روند تغییر نام خواهد بود اگر چه آن را شامل ورودی از اولین ملل و Saanich جامعه است.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب برای ما تیم هاکی برای شروع با مجموعه ای تازه از اهداف و ارزش ها است.”

گوش دادن به مصاحبه کامل با هنجار کلی در تمام نقاط غرب در اینجا:

به ادمونتون اسکیموها و برخی دیگر از باشگاه های ورزشی شده اند رو به افزایش فشار برای تغییر نام تیم تلقی توهین آمیز توسط بسیاری از جوامع است. برخی از مقاومت در برابر انتقاد است. دیگران سعی در سازش با تغییر کثافت خود. اما یک تیم هاکی در ونکوور جزیره در آغوش لحظه ای و ساخت یک تغییر عمده. این Saanich Junior بریوز اعلام کرده است که آنها در حال گرفتن یک نام جدید. هنجار کلی یک شرکت صاحب تیم و صحبت او با Rohit یوسف. 9:23

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>