B. C. شیرها بازیکنان Bryan برنهام و میکا جانسون می گویند که آنها احساس امن تر در شمال مرز از آنها در ایالات متحده آمریکا

برنهام و جانسون که هر دو سیاه و سفید ساخته شده این اظهارات را در یک پرده نمایش فیلم در شیرها’ سایت. نظرات آمده در میان تظاهرات در سراسر ایالات متحده در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید هفته گذشته در مینیاپولیس.

“هنوز هم وجود دارد مشکلات [در کانادا] اما در مقایسه با ایالات متحده می تواند راه رفتن پایین خیابان در ونکوور و لازم نیست به نگرانی در مورد هر چیزی” برنهام گفت. “من احساس می کنم خیلی راحت فقط راه رفتن در اطراف با همسر, که, نیمه, چینی, نیمه سفید.

“شما راه رفتن در اطراف شما ببینید بسیاری از افراد مختلف از اقوام مختلف — مردم سفید, سیاه, افراد, مختلف, اسیایی, سرخپوستان بومی. آن را به شما می دهد اعتماد به نفس فقط به خودتان می شود و راه رفتن در اطراف می شود و رایگان است.”

سازمان دیده بان | اسکیموها lineman جاستین اکلاهما می گوید او احساس امن تر زندگی در کانادا:

پس از تجربه یک حادثه خشونت آمیز از دهها را در خانه اش در شهر فیلادلفیا ادمونتون اسکیموها توهین آمیز linesman جاستین اکلاهما تصمیم به صرف زمان زیادی در کانادا به عنوان امکان پذیر است. 14:25

اما برنهام گفت که لزوما مورد در Tulsa, Okla., جایی که او با حضور در دانشگاه و در حال حاضر زندگی می کند.

“من از رفتن به شام با ما می توانید احساس به نظر می رسد,” او گفت:. “ما می توانیم احساس مردم به دنبال ما و ما کسانی که کثیف به نظر می رسد با دیدن یک زن و شوهر با هم و است که لطمه می زند زمانی که شما نشسته وجود دارد.

“هر بار که من بیرون رفتن در اوکلاهما من نوع که در حالت دفاعی که در آن من باید آماده برای دفاع از خودم و دفاع از همسر من در هر لحظه و این نوع از بمکد. من نمی خواهم به بیرون بروید و احساس می کنید که استرس به طوری که در بسیاری از اوقات هنگامی که ما در اینجا ما نمی رویم به عنوان مخالف به ونکوور [که] من هرگز واقعا در مورد آن نگران.

“این تفاوت بزرگ که سطح آسایش من احساس می کنم زمانی که من در کانادا.”

‘شما می توانید تفاوت را احساس کنید’

جانسون بومی کلمبوس Ga., موافق است.

“شما می توانید تفاوت را احساس کنید, man, آن را فقط احساس امن تر” جانسون گفت. “آن را مانند شما گام به گام در امریکا شما می توانید احساس تنش در هوا مانند شما می توانید آن را قطع و آن را واقعی صحبت کنید.

“است که می گویند کانادا یک محل مناسب وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می تواند احساس مانند آنها مظلوم در کانادا . . . و است که می تواند در سراسر جهان است. اما من می توانم صحبت می کنند به امریکا زندگی می کنند وجود دارد و در حال رشد در آمریکا یک مرد سیاه و سفید آن را یک تفاوت. شما باید یک هدف در پشت خود و درک خود را به واقعیت است تا آنچه مردم درک شما به عنوان که آنچه در آن است و آنها حتی نمی می دانم که شما.

“اگر من می بینید و فکر می کنم شما یک قاتل پس از آن است که فقط آنچه در آن است و آنها را پانچ شما تمام است. آن را سرد نیست.”

جانسون گفت: زمانی که او در آمریکا او نمی تواند استطاعت به کوچکترین جزئیات برای اعطا.

هدف در پشت’

“من ساخته شده آن را به جایی که [در ایالات متحده] من واقعا نمی رفتن در حال اجرا واقعا در داخل و خارج از محله” او گفت:. “شما نمی توانید فقط یک تنه زدن می خواهم که شما بدانید که در آن شما در حال اجرا در.

“من دو پسر و من در مورد به یکی دیگر از پسر پس فقط بالا بردن سه, سیاه, پسران در اینجا احساس وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک هدف در پشت آن است و نه سرد.

“است که می گویند کانادا یک محل مناسب وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می تواند احساس مانند آنها مظلوم در کانادا . . . اما من می توانم صحبت می کنند به امریکا است. زندگی کردن وجود دارد و در حال رشد در آمریکا یک مرد سیاه و سفید آن را یک تفاوت.”

فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. Burnham همواره اجتماعی-رسانه حضور کرده اند به خصوص فعال زیر فلوید مرگ است.

“این شرم آور است که آن را در زمان مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس آمریکا برای من به طور صریح در مورد آن به دلیل آن را نمی,” او گفت:. “وجود دارد یک خط طولانی از مردم ایم که قربانیان خشونت پلیس اما این نوع که کاه نهایی که در آن شما فقط بیمار از دیدن آن.

“این فقط زمان برای صحبت کردن در آن برای شروع با استفاده از پلت فرم به صحبت کردن در نژادی و بی عدالتی در کشور است. از آن خوب بوده است برای دیدن مردم از همه رنگ و پس زمینه و اقوام گرد هم آمدن و حمایت شود.”

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران صحبت کردن در برابر نژاد پرستی:

کانادا ورزشکاران شده اند صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و برای تغییر از جمله تنیس جوانی فلیکس دیلم-Aliassime بسکتبال افسانه استیو نش و المپیک کیا, پرستار, کارینا LeBlanc و پردیتا Felicien 2:38

جانسون گفت: او تجربه تبعیض نژادی در حالی که بازی فوتبال در کنتاکی.

“بسیاری از مردم که بازی که در آن ما بازی توپ, من فکر می کنم آن را فقط باز کردن چشمان ما را,” او گفت:. “این نوع از چیزهایی که طرفداران استفاده می شود به فوران در ایالات متحده به طور منظم و [اساس] این نوع از چیزهایی که شما می شنوید راه رفتن به ورزشگاه . . . آن را فقط به نوع شما اجازه می دانیم که ” وای مردم واقعا احساس می کنید مانند این است.’

“به نام n-word به طور منظم و [اساس] بود که در خارج از هنجار شده است.”

تماشاگران با تلفن های همراه گرفته شده یک مینیاپولیس افسر پلیس با استفاده از نیروی کشنده به زانو در آوردن یک مستعد و دستبند فلوید. اما جانسون شگفتی چگونه بسیاری از حوادث رخ داده در سال 1980 و ’90s که نه فیلم برداری.

“چگونه [بسیاری از] دیوانه چیزهایی که اتفاق افتاده است که نمی توانید ثبت و اعضای خانواده در حال مرگ در دست پلیس و هیچ عدالت وجود دارد هیچ بهانه ای من معنی وجود دارد هیچ چیز” جانسون گفت. “ما دیگر نمی تواند نادان به این واقعیت از چه خبر است.

“من فکر می کنم ما فقط به نشستن با آن ما را مجبور به اذعان به آن را به طوری تغییر اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im