ونکوور شانس تبدیل شدن به یکی از لیگ ملی هاکی است “hub شهرستانها” می تواند مانند یک defenceman را slapper از نقطه — یک بیت از یک شوت.

NHL کمیسر گری Bettman اعلام برخی از جزئیات در مورد چگونگی لیگ قصد دارد خود را از سر 2019-20 فصل سهشنبه از جمله 24-تیم حذفی فرمت.

در میان جزئیات شد و اعلام کرد که لیگ در حال برنامه ریزی در داشتن دو hub شهرستانها که در آن چند تیم خواهد بازی خود را. یک شهرستان که میزبان کنفرانس غرب تیم های دیگر خواهد میزبان کنفرانس شرق تیم است.

ده شهرستانها ساخته شده است لیست کوتاه از جمله سه نفر از کانادا: ونکوور و تورنتو ادمونتون.

سازمان دیده بان دو دقیقه روکش از کمیسر گری Bettman کنفرانس خبری:

کمیسر Bettman مشخص شده NHL 24-تیم حذفی فرمت و پیش نویس قرعه کشی. 2:11

NHL معاون کمیسر لایحه دالی اما گفت: شهرهای کانادا ممکن نخواهد بود مگر اینکه مکان کانادا لغو آن 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای مسافران بین المللی است.

“اگر ما قادر به واقعا یک تفسیر از قرنطینه سازگار با بازیکنان ما توانایی به سفر در داخل و مجبور به انجام کار سخت خود قرنطینه در یک اتاق هتل … ما نمی خواهد در یک موقعیت برای استفاده از هر یک از شهرهای کانادا به عنوان مرکز شهر” دالی گفت.

“بنابراین ما در مواجهه با نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای آن است. و امیدوارم ما می توانیم.”

NHL کمیسر گری Bettman اعلام کرد 24-تیم مستقیم به پلی آف فرمت در یک بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس خبری. هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای از سرگیری بازی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (بروس بنت/گتی ایماژ/فایل)

مرز گلایه

به NHL تیم پاس در قرنطینه مورد نیاز است نه در ذهن B. C. s سلامت استان افسر دکتر بانی هنری.

او گفت: او را ندیده است یک طرح از NHL اما هر گونه استثنا برای طرفدار هاکی خواهد بود آفساید.

“من دوست دارم که هاکی اما … ما هنوز در خم این قوانین در هر راه است که آنچه ما به دست آورد در اینجا در B. C. در خطر است.”

“من خوشحالم برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید اما ما نمی خواهد هر گونه تغییر قوانین است که هر کسی در خطر است.”

برتر جان هرگن ساخته شده است که هیچ راز از تمایل خود برای دیدن B. C. به عنوان یک محل برای NHL, اقدام, اما صحبت کردن بعد سه شنبه او حمایت هنری و موقعیت.

“ما می خواهیم برای حمایت از Canucks در هر تلاش آنها رفتن به جلو اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که قوانین یکسان برای همه” هرگن گفت.

UBC مدرس عزیز Rajwani ورزشی یک ترور لیندن Canucks نیوجرسی وجود دارد گفت: برخی از عوامل کار در برابر شهرهای کانادا به عنوان NHL هاب. (CBC)

عزیز Rajwani یک مدرس در دانشگاه بریتیش کلمبیا Sauder مدرسه کسب و کار گفت: اگر ونکوور را تبدیل به مرکز شهرستان این امر می تواند بزرگ برای مرگ صنعت مهمان نوازی و ارائه یک شات از غرور مدنی.

اما او فکر می کند اگر هر شهر کانادا شانس آن را به احتمال زیاد به تورنتو در شرق.

او همچنین اشاره می کند آن را سخت به تصور کنید که لیگ مایل به بازی در هر دو طرف مرز.

“شما در حال رفتن به حرکت از طریق دو دولت های فدرال خود را در قوانین و مقررات خود را خود مقامات بهداشت” Rajwani گفت.

“اگر شما به یک چوب کشور است که فرایند بسیار ساده تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de