B. C. المپیک امیدوار نگه دارید تا خود را آموزش رژیم

اگر چه 2020 توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد تا در تابستان آینده با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از B. C. ورزشکاران نگه داشتن خود را آموزش رژیم.

شناگر برنت هیدن از ماموریت, B. C., برنامه ریزی برای المپیک بازگشت پس از “بازنشستگی” هشت سال پیش.

او موفق به کسب یک مدال برنز در 100 متر آزاد شنا رویداد در بازی های لندن 2012, اما ترک این ورزش به زودی پس از وزن کردن آسیب کمر.

اما او در سال گذشته اعلام کرد یک گشت با توکیو 2020 به عنوان هدف.

که همه تغییر البته با COVID-19 گیر زمانی که توکیو برگزار گام بی سابقه ای از به تأخیر انداختن بازی های سال است.

در روز سه شنبه ژاپن و انجمن پزشکی جمهور Yoshitake Yokokura شک و تردید که آیا بازی های المپیک خواهد حتی در محل 2021 گفت: بازی را ادامه دهید فقط اگر عفونت تحت کنترل در سراسر جهان است.

برنت هیدن کانادا جشن خود مدال برنز عملکرد در 100 متر آزاد در بازی های المپیک در لندن در اوت. 1, 2012. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

در این صورت است که قطعیت هیدن شده است و در ادامه به آموزش در خانه. او می گوید این واقعیت که او تا به حال چنین یک استراحت طولانی کمک کرده است تا او را آرام باقی می ماند در مورد نیاز به حفظ شرایط بالا.

“شما یاد به استرس در مورد تلاش برای ماندن در المپیک شکل زمانی که شما در حال انجام چیزی و نگه داشتن بدن خود را سالم. بدن دارای یک دیوانه راه بیاد و تطبیق زمانی که شما دوباره حجم کار دوباره” هایدن گفت.

ناتاشا Wodak که اسیر طلا در زنان 10,000 متر رویداد در سال گذشته بازی های پان آمریکا در پرو می گوید او لحظات که در آن او احساس غم و نتواند مسابقه.

او شده است با تمرکز بر نگه داشتن در شکل و داشتن سرگرم کننده است.

“من می خواهم به مدت شش هفته از شکل بالا پس از [من] مربی و من در حال تلاش برای حفظ یک سطح معینی از تناسب اندام و انجام تمرینات سرگرم کننده است که ما واقعا لذت بردن است.”

سوری را Natasha Wodak دستگیر طلا در زنان 10,000 متر مسابقه در سال گذشته بازی های پان آمریکا در پرو. (CBC)

توصیه های خود را برای دیگر ورزشکاران برخورد با مختل برنامه ؟

“من گفتن مردم به مجموعه مینی اهداف در طول راه. بنابراین مارس 9, شما میخوام اجرا BMO نیمه ماراتن ؟ رفتن به اجرای یک نیمه ماراتن. نگه دارید که در آموزش های خود را بنابراین شما باید چیزی است که هر روز صبح برای دریافت و بگو: من هنوز هم می خواهم به انجام من 13 کیلومتر اجرا شود.”

اگر شما یک COVID-19-مربوط به داستان ما باید به دنبال آن است که تاثیر می گذارد اهالی بریتیش کلمبیا لطفا به ما ایمیل در impact@cbc.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر