B. C., اتاوا, اولین بار سازمان ملل در رسیدن به توافق برای حفاظت از گوزن در استان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک توافق تاریخی برای صرفه جویی در معرض خطر جنوبی کوه کربو در شمال بریتیش کلمبیا شناخته شده به عنوان آشتی در آینده در همان روز تنش ها به اوج خود رسید در کانادا بیش از بومی حقوق زمین و منبع تحولات که منجر به محاصره و بازداشت.

فدرال وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون گفت: این توافق نشان دهنده جسورانه اقدام به حمایت از بقا و بهبود یاد کربو جمعیت است که در پایین به 230 حیوانات, اما او همچنین گفت: این توافق نشان دهنده همکاری های موفقیت آمیز در یک مسئله چالش برانگیز.

“این یک روز بسیار خوب,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “این توافق یک مدل برای کربو بهبود تلاش در سراسر این کشور است. با ورود به این توافق نامه همکاری ما در حال حمایت از آشتی و همچنین حفاظت از محیط زیست.”

ادامه مطلب: آوردن صدای بیشتر به کربو طرح بازیابی می گوید: B. C. نخست وزیر سابق رابط

فدرال و B. C. دولت همراه با غرب موبرلی و Saulteau اول سازمان ملل امضا مدتها در انتظار توافق برای محافظت از خطر انقراض گله در Dawson Creek منطقه B. C.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ویلکینسون گفت: 30 سال قرارداد مشارکت شامل زیستگاه بازیابی اقدامات مادری سرودن برای محافظت از جوان کربو از شکارچیان و تعهد به حفاظت از 700000 هکتار از زیستگاه مهم.

Saulteau رئیس کن کامرون گفت: این توافق نامه می فرستد یک پیام است که می رود فراتر از کربو زیستگاه و باید به عنوان یک سیگنال که محترمانه مذاکره و همکاری به تولید نتایج است.

“بسیاری از کانادایی ها و از جمله خود من شروع به تعجب می کنم اگر وجود دارد هر چیزی واقعی کلمه آشتی” کامرون گفت. “امروز یک مثال است که ما می تواند دستیابی به آشتی.”

استان تحمیل برانگیز موقت منبع ممنوع در شمال شرقی B. C. برای محافظت از کربو

استان تحمیل برانگیز موقت منبع ممنوع در شمال شرقی B. C. برای محافظت از کربو

در اتاوا در روز جمعه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: راه آهن سنگر — ساخته شده در پشتیبانی از مرطوب’suwet گشت ارثی ستاد’ مخالفت با یک گاز خط لوله در خاک خود را — تا به حال به پایین آمده و تعهد بود در این ستاد برای آمدن به میز.

مرطوب’suwet گشت ملت رئیس Woos در پاسخ گفت: آنها توافق برای مذاکره به عنوان طولانی به عنوان RCMP برگ قلمرو خود در شمال B. C. و خط لوله ساز, ساحلی, گاز, لینک, توقف کار خود را.

رئیس رولاند Willson, از غرب موبرلی اول سازمان ملل گفت: مردم باید عمیق معنوی و بقا لینک به کربو و در حال حاضر که این گونه تلاش برای زنده ماندن آمده است برای کمک به تهدید حیوانات.

“ما به هم پیوسته با آنها,” او گفت:. “آنها بخشی از زندگی ما است. آنها برای ما وجود دارد که ما آنها مورد نیاز است. ما باید برای آنها وجود دارد در حال حاضر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: میلاد می رسد معاملات برای حفاظت از گوزن است که می تواند ارائه حیات وحش, قتل رقابت های غیر ضروری

ساکنان محلی ابراز نگرانی در مورد تاثیر کربو طرح بازیابی ممکن است در جوامع خود.

غرب موبرلی با صدور بیانیه ای گفت: “قرارداد مشارکت را برای پیاده روی, ماهیگیری و کمپینگ در کشور خواهد شد و نه تعطیل کردن کارخانه های تولید معادن و یا خطوط لوله.”

B. C. جنگل های وزارت آمار برآورد استان کربو تعداد کاهش یافته و از حدود 40 ، 000 حیوانات بیش از قرن گذشته به حدود 15000. جنوب کوه کربو جمعیت در حال حاضر در مجموع کمتر از 3,100. مرکزی گروه جنوب کوه کربو حدود 230 حیوانات.

مشارکت در مقابله با تمرکز بر صرفه جویی در مرکزی گله اما فدرال و B. C. دولت به یک توافق دو جانبه به کار نسبت به حفاظت از باقی مانده گله گفت: Wilkinson.

مرطوب’suwet’en رئیس می گوید: قطار می تواند از طریق عبور یک بار تمام RCMP خود را ترک کرده اند خاک

مرطوب’suwet’en رئیس می گوید: قطار می تواند از طریق عبور یک بار تمام RCMP خود را ترک کرده اند خاک

وزیر اذعان کرد روند مذاکرات برای رسیدن به توافق ایجاد مسائل در میان جوامع و صنایع در غرب بیش از نگرانی های این طرح حمایت خواهد صدمه دیده است کسب و کار و محدود کردن زمین های تفریحی دسترسی داشته باشید.

“ما قطعا تشخیص چالش ها و برخی از نگرانی های مشروع مطرح شده در مورد این موضوع در سال گذشته توسط جوامع محلی و صنعت است و به همین دلیل ما در حال کار با هم به طور مستقیم به حمایت از جوامع آسیب دیده و صنایع از طریق طیف وسیعی از اقدامات” گفت: Wilkinson.

B. C. جنگل صنعت گفت: این پشتیبانی از کربو بهبود تلاش اما این توافق منجر خواهد شد در کمتر مناطق به کار و صدمه دیده است می تواند اقتصاد محلی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما عمیقا متاسفیم که جداگانه توافق نامه همکاری امضا کردند امروز به طور دائم حذف مقدار قابل توجهی از فیبر از چوب برداشت زمین پایه و ایجاد اضافی عملیاتی قطعیت گفت:” یک بیانیه مشترک از میلاد شورا از جنگل صنایع و محصولات جنگلی انجمن کانادا.

ادامه مطلب: کبک برنامه ریزی برای حفاظت از گوزن کانادایی با کشتن گرگ جرقه انتقاد

B. C. مخالفت لیبرال ها گفت: این طرح نادیده ساکنان روستایی از میلاد بر این باورند که حفاظت از کربو قرار داده شد پیش از معیشت خود و تفریحی منافع. لیبرال ها می گویند معامله شد تا حد زیادی مذاکره بدون ورودی از دولت های محلی و مقامات صنعت.

“حرکت به جلو بدون هیچ گونه معنی دار ورودی از عموم مردم نشان می دهد (برتر) جان هرگن توجهی برای کل این منطقه از B. C. گفت:” منطقه را لیبرال MLA مایک Bernier, در بیانیه ای.

هرگن منصوب سابق لیبرال وزیر کابینه بلر Lekstrom سال گذشته به نقد و بررسی این نگرانی ها و توصیه هایی را به دولت اما Lekstrom به تازگی ترک گفت جدید دموکرات ها آماده شد برای بازگشایی معامله اجازه می دهد تا بیشتر مشارکت محلی.

توافق شد ستایش گروه های زیست محیطی که می گویند تخریب زیستگاه قرار داده کربو در آستانه انقراض.

ترودو می گوید موانع در سراسر کانادا نیاز به پایین می آیند در حال حاضر’

ترودو می گوید موانع در سراسر کانادا نیاز به پایین می آیند در حال حاضر’

بیابان کمیته کربو مبارز شارلوت Dawe گفت: این طرح باعث می شود کربو بازیابی اولویت خود را.

“من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که رئیس کن کامرون و رئیس رولاند Willson می توانید تماشا به عنوان کربو مهاجرت بیش از hilltops در بالا صدها دید که نشده است دیده می شود در صلح منطقه برای چندین دهه” او در بیانیه ای گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

B. C., جنگل, وزیر داگ دونالدسون به نام معامله تاریخی است.

“گوزن کانادایی است کیستون گونه های شاخصی از سلامت زمین,” او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>