اگر NHL بازده این فصل بریتیش کلمبیا است که در مسیر سریع به میزبانی بازی های.

برتر جان هرگن صحبت به NHL کمیسر گری Bettman در روز سه شنبه و برتر می گوید: او گفت: این استان قرار گرفته است به عنوان NHL نظر گزینه برای از سرگیری این 2019-20 فصل است.

“NHL دارای سابقه خوب در ونکوور. 50 سال از [ونکوور کناکز] حق رای دادن است این سال است. چه یک راه عالی برای جشن که 50 سال به هاکی بازگشت به کانادا و آمریکای شمالی را به هاکی بازگشت به B. C.,” هرگن گفت.

“آقای Bettman نمی دهد ما یک جدول زمانی در همه. او را تشویق این استان حمایت از ابتکار عمل. ما امیدواریم آقای Bettman را بیشتر می گویند در هفته های پیش رو است.”

شیوع کروناویروس: می تواند در مترو ونکوور بود NHL ‘hub شهر’?

شیوع کروناویروس: می تواند در مترو ونکوور بود NHL ‘hub شهر’?

ورزش وزیر لیزا Beare کار کرده است با ونکوور کناکز برای هماهنگ کردن استفاده از راجرز آرنا و به طور بالقوه دیگر عرصه در مترو ونکوور و سایر نقاط استان است.

NHL است که به دنبال شهرستانها با مناسب امکانات هتل به اندازه کافی به فضاها و سابقه خوبی در برخورد با COVID-19. B. C. گزارش فقط هفت جدید تایید موارد این ویروس در روز سه شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هرگن گفت که او و Bettman توافق اولویت بالا که با توجه به بازگشت به یخ ایمنی از بازیکنان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“عوامل مختلفی در بازی در اینجا. اولین و مهمترین ایمنی دهندگان و ایمنی از جامعه که در آن NHL خواهد عمل” هرگن گفت.

ادامه مطلب: برتر جان هرگن می گوید NHL B. C. علاقه مند است در میزبانی بازی

هنوز هم وجود دارد تعدادی از مسائل NHL و بازیکنان NHL انجمن نیاز به کار کردن قبل از تعیین آنچه در بازگشت از NHL نگاه می خواهم.

یکی از گزینه های روی میز هستند hub شهرستانها که در آن یک جامعه مانند ونکوور خواهد میزبان تیم های متعدد به منظور محدود کردن سفر و اجازه می دهد برای پلی آف به پایان خواهد رسید.

B. C. برتر ایران به NHL کمیسر در مورد ونکوور بودن ‘هاکی توپی’

B. C. برتر ایران به NHL کمیسر در مورد ونکوور بودن ‘هاکی توپی’

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید او را مجبور به بررسی و تصویب هر طرح از NHL به کار در این استان است.

“در بسیاری از ifs در اطراف این. در نظریه من فکر می کنم آن را یک ایده واقعا بزرگ. البته این بستگی به زمان که در آن ما در مرحله” هنری گفت.

“من همچنین فکر می کنم که من نیاز به یک برنامه ریزی دقیق از چگونه آنها ما را تامین کند مورد نیاز است. در حال حاضر هیچ تغییراتی که ما پیش بینی در مورد نیاز برای جداسازی برای افرادی که آمده اند به B. C. از خارج از کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“توانایی برای نظارت بر, برای مراقبت, مردم, مطمئن شوید که تست در دسترس است, این امر می تواند بخشی از معیارهای من که آن را نمی خواهد هر گونه تاثیر بر توانایی ما برای تست اینجا در B. C., و یا برای هر کسی در B. C. برای دریافت تست و یا ارزیابی یا مراقبت که آنها نیاز به” هنری اضافه شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: NHL با توجه به خنثی میزبان سایت بازی فن بازی کمتر

هر دو هرگن و هنری ذکر کرده اند بازیکنان مورد نیاز برای فصل کامل faceshields. در حال حاضر بازیکنان NHL پوشیدن یا پشت بام ها و یا هیچ پشت بام ها تنها با بازیکنان دوره نقاهت بعد از آسیب های حجاب کامل سپر.

نگرانی های مطرح شده در مورد NHL آوردن صدها نفر از مردم به یک جامعه و افزایش خطر گسترش ویروس. وزیر بهداشت آدریان دیکس می گوید NHL درمان خواهد شد و مانند هر سازمانی که مایل به کار در این استان در طول همه گیر و پس.

“چه اتفاق می افتد این است که, به عنوان در هر مورد دیگر به عنوان در هر صنعت دیگر ما باید به ارزیابی برنامه های واقعی و با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که همه امن است و این امر به NHL به عنوان آن را در مورد هر سازمان دیگر و این چیزی است که اتفاق می افتد در B. C.,” Dix گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر