کودک QAnon بود فقط دستگیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در جهان عجیب و غریب از QAnon پردازان توطئه, 29 سال Austin Steinbart در حال افزایش بود ، یک بخش از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه معتقد بود او مرموز “س” ناشناس اینترنت شکل که سرنخ را متقاعد کرده اند که بخشی از رئيس جمهور را پایه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در سایه جنگ علیه پدوفیلیا-آدمخوارها در حزب دموکرات است.

Steinbart لقب “کودک Q” توسط طرفداران خود را—ادعا کرد که او می تواند دور با هر چیزی که او فوق العاده جاسوسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در آنلاین استدلال Steinbart اصرار داشت که او باید دستگیر شده اند “100 بار” برای اقدامات خود را. و این واقعیت است که او تا به حال دستگیر شده است, برای, گفتن, تهدید به کشتن ملکه دانمارک اثبات شد که نسبت ناروا به او داده بود مصونیت از تعقیب.

“به نظر می رسد مانند من باید دستگیر شده و در حال حاضر ، Steinbart توییتی به یکی از دشمنان خود را در اواخر ماه مارس با اضافه کردن یک تبادل فکر کردن چهره emoji.

چند روز بعد ماموران اف بی آی او را دستگیر کردند.

Steinbart در حال حاضر چهره اخاذی شارژ خود را بیش از آنلاین antics همه ظاهرا متعهد در تلاش برای متقاعد کردن ساده لوح آنلاین پردازان توطئه که او قدرتمند هوش عامل. به عنوان بخشی از تلاش خود را در خود ارتقاء Steinbart گفته شده محرمانه اسکن مغز و پرونده های پزشکی سابق بازیکنان حرفه ای فوتبال آنلاین—تصاویر او قادر بود برای به دست آوردن در حالی که گفته می شود یک اسکن از خود.

Steinbart بازداشت علائم فقط آخرین بار QAnon مؤمن بوده است به جرم متهم است. دو نفر دیگر به اتهام قتل از جمله یک متهم به قتل رئیس Gambino خانواده جرم و جنایت. تئوری توطئه نیز ظاهر در دو کودک ربایی توطئه و 2018 حادثه تروریستی در نزدیکی سد هوور.

آنلاین, Steinbart انباشته بود نزدیک به 20 ، 000 پیروان توییتر و 23,000 یوتیوب مشترکین حتی به عنوان او خشم بیشتر تاسیس QAnon hucksters با او عجول و بی پروا نگرش است. در درهم و برهم فیلم ها یوتیوب Steinbart ادعا کرد که او “س” بود که به نوعی در ارتباط با زمان سفر نسخه از خود را به زودی منصوب می شود برای اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن فضا نیروی یک مزخرف روایت است که با این وجود او را برنده از خود گذشتگی از تعدادی از QAnon مؤمنان.

اما دادستان و FBI رنگ تصویر دیگری از Steinbart در اسناد دادگاه توصیف یک مرد جوان با “unaddressed رفتار و یا مسائل مربوط به سلامت روان” مایل به ارتکاب جرم برای ایجاد مشخصات خود را در آنلاین تئوری توطئه جهانی.

Steinbart به اجرای قانون توجه در اواسط ماه مارس زمانی که او نوشته فیلم او تا به حال شات در لس آنجلس سلامت روان درمانگاه در یوتیوب. در حالی که گرفتن یک اسکن مغزی در کلینیک در پدر و مادر خود را’ درخواست با توجه به دادستان Steinbart به دست اورد دسترسی به یک کامپیوتر و شروع به فیلمبرداری از صفحه نمایش به عنوان او را از طریق رفت و دیگر بیماران ،

“Steinbart به دست اورد دسترسی غیر مجاز به حفاظت اطلاعات بیمار در کلینیک کامپیوتر و ثبت اطلاعات بیمار در یک ویدئو” نوشت: دادستان در دادگاه ضبط.

این فایل شامل یک پوشه مشخص شده “NFL” که حاوی مطالب در مورد ده ها تن از سابق بازیکنان حرفه ای فوتبال. Steinbart فیلم برداری خود را رفتن را از طریق یادداشت دکتر و یک اسکن مغز برای مفسر فوتبال و بازیکن سابق Terry Bradshaw قبل از ارسال این ویدئو در یوتیوب.

“شما به من بگویید که آیا یا نه من می خواهم در مشکلات بزرگ برای هک کردن این افراد مشهور و سوابق پزشکی اگر من نبودم Q” Steinbart گفت: در این ویدئو قبل از توصیف یک بازیکن دیگر را در مغز به عنوان یک “سوراخ کوچک-y.”

کلینیک تایید به اف بی آی که سوابق بیمار شدند واقعی با توجه به استشهاد. اسناد دادگاه نمی, نام درمانگاه اما Steinbart ادعا می کند در تصویری که او در یک شاخه از امین کلینیک های زنجیره ای از دفاتر پزشکی است که انجام تصویربرداری از مغز.

امین درمانگاه بنیانگذار Daniel Amen در نظر است اغلب در صدمات مغزی رنج می برد توسط بازیکنان NFL. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر. این ویدئو را از یوتیوب حذف شد در روز سه شنبه به جای اخطار گفت: آن حذف شد به دلیل “حفظ حریم خصوصی ادعا می کنند.”

بعد از درمانگاه کارکنان خواسته Steinbart و پدر و مادر خود را به تصویری از او به اتهام تهدید آنها را با “هسته ای آرماگدون” اگر آنها تماس پدر و مادر خود را دوباره.

زمانی که ماموران اف بی آی او را در خود چندلر آریزونا خانه در 19 مارس با توجه به FBI Steinbart گفته جواب درب حمل عقاب صحرا handgun و گفت که او تا به حال برای مقابله با “بسیاری از psychos.”

Steinbart گفته بستری برای دسترسی به سوابق بیمار توصیف آن به عنوان “سخت نیست” و این ادعا که او انجام شده بود “ظالمانه” همه چیز برای اثبات به خود را آنلاین طرفداران که او جاسوس بود. ارسال خصوصی پرونده پزشکی Steinbart ادعا گفته شد به معنای “فقط مردم نشان می دهد که من نمی کنید.”

می شود تئوری توطئه ستاره نگه داشته تا خود را عجیب و غریب فعالیت حتی پس از بازدید از ماموران اف بی آی. دو روز بعد در 21 مارس Steinbart ارسال شده یک ویدیو یوتیوب و ترغیب پیروان خود را در “Q-ارتش” به آزار و اذیت کارکنان Datto یک شرکت فن آوری است که تا به حال گرفته شده پایین برخی از فایل های خود در زمینه کپی رایت.

Datto بود به سرعت deluged با ساختگی درخواست پشتیبانی در خدمات مشتری خود را از خط Steinbart طرفداران با توجه به اف بی آی است. در تلاش برای نجات آن “ضعف” سیستم های Datto صرف نزدیک به $11,000 جدید خدمات به مشتریان خطوط. برخی از Steinbart را جانبازان را به مدت ده دقیقه از یک خدمات مشتری را تکرار زمان نما به عنوان مشروع مشتری قبل خواستار شرکت بازگرداندن Steinbart فایل های.

Steinbart گفته نگه داشته تا فشار خود را ارسال Datto مدیر عامل تهدید کننده پیام در توییتر.

“من در حال اجرا یک نظامی عملیات اطلاعاتی برای آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع به نام عملیات QAnon,” Steinbart نوشت: در پیام های مستقیم با توجه به اف بی آی است. “وجود دارد یک شانس بسیار خوبی برای من ارسال خواهد شد برخی از PSYCHOS به دیدن شما در فرد!”

در حدود همان زمان FBI استشهاد یادداشت Steinbart ارسال شده تصویری از خود را تکان دادن در اطراف یک تفنگ و یک ظرف Tannerite مواد منفجره. Steinbart ادعا کرد که او تقلب در خانه خود با تله های پر شده با مواد منفجره.

Steinbart دستگیر شد در تاریخ 31 مارس در اخاذی اتهام مربوط به ویدئو در مورد شرکت های فن آوری و منتشر شده از زندان در روز جمعه انتظار بیشتر جلسات. روشن نیست که آیا او در آینده روبرو اتهام ارسال NFL players’ پرونده های پزشکی.

برای رقیب خود QAnon مروج Steinbart بازداشت شد فرصتی برای جشن خود را به عنوان مرکزی استدلال — که او هرگز نمی تواند دستگیر — به نظر می رسد به طور قطعی ثابت شده نادرست است.

“بر روی فصل بعد” توییتی رقیب شکل اردن Sather که خواست خود را پیروان به نوشیدن آب ژاول برای درمان بیماری است.

Steinbart می توانید همچنان به استفاده از اینترنت تحت شرایط آزادی خود را — تا زمانی که او تسلیم به دادگاه دستور نظارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>