در رقابت حالت Alysha نیومن چشم پیروزی در پرش با نیزه رویداد

نوار: مجموعه بالا با مردان رقابت است. ماموریت خود را: آن را بالا می برد و حتی بالاتر.

سه نفر از زنان پیشرو قطب vaulters ، از جمله کانادا Alysha نیومن خود را به نوبه خود به رقابت شنبه در دومین نسخه نهایی باغ برخورد. آن را نادر و میدانی, رقابت, رقابت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به صورت جداگانه, بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان نیومن, نایب قهرمان المپیک کاترینا Stefanidi یونان و دو بار ایالات متحده داخلی برنده کتی Nageotte رقابت خواهد سر-به-سر-به-سر به ببینید که چه کسی می تواند پاک کردن یک نوار تنظیم در 4 متر بیشترین بار در 30 دقیقه.

“این ما را در این رقابت ها که آدرنالین حالت است که آنچه که من گم شده است که کل زمان. بلکه این یکی از آن چیزهایی که من قصد دارم در خام مانند ترکیه است. من واقعا نمی دانم چه به انتظار. من هرگز به رقابت پرداختند مانند این و یا تلاش برای پرش برای 30 دقیقه” نیومن گفت: CBC Sports’ ژاکلین Doorey.

سازمان دیده بان زنان نهایی باغ Clash زنده در CBCSports.ca در شنبه ظهر ET.

جمعی از زنان سعی خواهد کرد برای بهتر کل از همتایان مرد خود که تا به حال یک ترکیب 98 گواهی عدم سوء پیشینه در یک رقابت on May 3.

Mondo Duplantis و Renaud Lavillenie مشترک پیروزی با 36 گواهی عدم سوء پیشینه بیش از یک بار تنظیم در 5 متر در حالی که سام Kendricks تا به حال 26 در یک رویداد که برگزار شد در هر یک از پشت حیاط خود را.

“من پیامک سام و من به صحبت Renaud فقط به آنها را بپرسید که چگونه آنها بودند و آنها بودند مانند” میخوای خسته شود: “پس من از نظر ذهنی آماده است که هر کس می گذرد به احساس می کنید که راه” نیومن گفت.

سازمان دیده بان | برجسته از مردان باغ نهایی برخورد:

پرش با نیزه ستاره Renaud Lavillenie جهان, Duplantis و سام Kendricks برگزاری یک رقابت در پشت حیاط خود را. 5:11

بر خلاف نسخه مردان به زنان ندارد و مرتب کردن بر اساس همان تنظیم در پشت حیاط خود را. به جای آنها متصل خواهد شد توسط لینک ویدئو خود را از محلی در نزدیکی امکانات آموزشی. نیومن رقابت خواهد از Bolton, Ont.; Stefanidi از آتن و Nageotte در ماریتا ،

زنان در حال تجسم 100 همراه گواهی عدم سوء پیشینه. Sandi موریس المپیک به مدال نقره از ایالات متحده که به تازگی ساخته شده او را با نیزه اندازی نمی بخشی را با توجه به زانو دردی که کنار او برای دو هفته.

“دختران با هم آینده را می گویند که ما باید آنها را ضرب و شتم. بنابراین ما می خواهیم به حداقل آیا بین 33-37 هر فرد به طوری که بدیهی است که ضرب و شتم آنها را در پایان روز هم ما می خواهیم به فشار هر یک از دیگر و پس از آن ما می خواهید را به نفع خود و ما می خواهیم به ضرب و شتم بچه ها” نیومن گفت.

Stefanidi طلا مدال در سال 2016 ریو بازی, توافق با نیومن را ارزیابی.

“من احساس می کنم مانند بسیاری از افراد انتظار می رود را به نفع خود در یک سر-به-سر به طوری که اگر آنها نمی, آن را نمی خواهد معنی بیش از حد. اما من فکر می کنم راه این است که طراحی آن است که بسیار ممکن است — و یا حداقل فقط به عنوان به احتمال زیاد — که ما آنها را ضرب و شتم یا به عنوان یک گروه و یا به صورت جداگانه” Stefanidi گفت.

او افزود: با خنده: “به این دلیل مهم است که به نفع خود است به طوری که ما می توانیم حقوق لاف زدن برای بقیه از ما حرفه است.”

نه عادی خود را از رقابت

رقابت است که آب و هوا اجازه — و نیومن ممکن است به بسته نرم افزاری هر چند پیش بینی آب و هوا برای شنبه امیدوار کننده است.

مانع دیگری پیش از نهایی باغ Clash برای رقبا است re-آموزش بدن خود را برای یک رویداد که بیشتر مبتنی بر استقامتی بیش از حد معمول.

“من تا به حال به شیر پشت در بودن مثل, ‘OK I got a را تامین کند. من به غذا خوردن سالم, من خوردن پاک من نه ماندن تا دیر من بیشتر به یک روال’ به طوری که من می توانید به مجموعه ای از خودم برای بهترین موفقیت است که در پایان هفته” نیومن گفت.

“شما فقط سعی کنید به انجام همه چیز را به درستی که در آن قبل از آن فقط مانند” آه من می توانید انجام دهید مانند سه یا چهار ساعت تمرین بدون مشکل.'”

قالب جدید نیز به معنی زمان کمتر برای ورزشکاران به جمع آوری خود را بین نتواند. و اگر نوار می کند و پس از آن تنها رقیب می توانید آن را تنظیم مجدد هزینه خود را با ارزش زمان در عرض 30 دقیقه سهم.

“در پایان روز, من فکر می کنم تلاش برای ایجاد حداقل اشتباهات که ممکن است قادر به واقعا تنفس عمیق بین هر پرش سعی کنید به اشتباه نمی کند هیچ. 1 در استراتژی من قصد دارم با” نیومن گفت.

هیچ وقت برای استراحت

اولین قسط از باغ نهایی برخورد یک ضربه با بیش از 1 میلیون نفر از بیش از 90 کشور به تماشای پخش ظرف 24 ساعت با توجه به جهانی دو و میدانی.

“ما می دانیم که وجود واقعی اشتها در میان ورزشکاران و علاقه مندان به بازگشت به رقابت” جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو گفت. “اما ما نیاز به انجام این کار در راه است که مراقب باشید و احترام از این اقدامات در جای خود قرار داده توسط مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان است بنابراین ما می توانیم نگه داشتن جامعه ما امن و فن آوری های مدرن اجازه داده است ما را به انجام این کار است.”

با نیزه رقابت ارائه یک طرح برای زنان — رفتن همه را برای 30 دقیقه. هیچ وقت برای استراحت.

“در پایان روز آن را در یک رقابت طبیعی اما ما می خواهم به ادویه کسی شنبه تا بیش از حد. علاوه بر ایالات متحده فشار خود و تلاش برای ماندن در پریدن شکل ما نیز در حال انجام این کار برای هر کس دیگری هم” نیومن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر