واکنش رشد می کند به عنوان همه گیر امداد تصادفا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این مقاله گزارش شده است در همکاری با Zachary Warmbrodt, Susannah Luthi جان Hendel رایان McCrimmon مایکل, استراتفورد, برایان Faler و Brianna Gurciullo.

کنگره داش دیوانه به بیل نزدیک به 3 تریلیون دلار به اقتصاد و نجات شکست صنایع ملاقات کمی مقاومت به عنوان coronavirus بحران غرق جوامع در سراسر کشور است.

اما در حال حاضر باقی مانده است در مجموعه.

آلاینده مراقبت در عمل و به طور مشابه با عجله همراه صورتحساب دارای سوخت افزایش احساس وحشت و نگرانی برای نمایندگان مجلس. آنها بوده ام با بمباران شکایت در مورد ضعف در کسب و کار کوچک وام برنامه راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه داده اند شرکت های بزرگ به ربودن پول نقد به معنای کوچکتر عملیات اداری و شکست که با تاخیر محرک چک به مبارزه خانواده های آمریکایی.

بیمارستان و قانونگذاران می گویند در حال رقابت با یکدیگر و دولت فدرال برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات برای کارمندان خود و coronavirus تست است و هنوز هم سخت به دسترسی در بسیاری از نقاط کشور با وجود کنگره تلاش.

و این همه اتفاق می افتد بدون نظارت عملیات به منظور مقابله با این مشکلات به عنوان آنها بوجود می آیند.

“ما از تشکیل بسیاری از سوالات در مورد که در آن جهنم این 3 میلیارد دلار در جریان است و به همین دلیل آن نیست که به جیب خود” Rep. مریم, گی اسکانلون (D-Pa.) گفت: در طول پنج شنبه جلسه ای در کنگره.

قانونگذاران در حال حاضر التماس برای رفع مناجات قانونی کاستی. چندین آورده تا مسائل را با کسب و کار کوچک برنامه در تماس با رئیس اداره کسب و کار کوچک, Jovita Carranza, در روز چهارشنبه.

اما روز بعد کنگره گذشت دیگر تقریبا گسترده امداد لایحه با کمی انجام شده به آدرس اوایل مشکلاتی که پدید آمده اند.

و اگر آنها نمی خواهد آن را می گویند با صدای بلند قانونگذاران نیز آگاه است که آنها در نظر گرفته شود در ماه نوامبر اگر راه حل های خود را به همه گیر هستند به عنوان شکسته و یا سوء استفاده توسط منافع قدرتمند. که رانندگی حداقل برخی از آخرین recriminations و فوریت برای رفع چه کار نمی کند.

“جعلی بازیگران رفتن به آن پول است و این است که در آن پول است که در حال حاضر” گفت: Rep. راب Woodall (R-Ga.). “بنابراین من کاملا فکر می کنم که ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما برای اطمینان حاصل کنید که این دلار به هدر نمی رود.”

در اینجا نگاهی به لیست در حال رشد از ضعف در تلاش برای نجات:

کسب و کارهای کوچک sideswiped

این به اندازه کافی بد است که 350 $میلیارد دلار از صندوق برای کسب و کارهای کوچک تخلیه شد تا به سرعت. اما وحی که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت بودند snagging کمیاب دلار خشم عمومی و قانونگذاران.

“وعده ساخته شد در مراقبت عمل می کنند ساخته شده است که کسب و کارهای کوچک بر این باورند که آنها می خواهم به دریافت وام های خود را در یک مد به موقع,” Rep. پیت Stauber (R-Minn.) گفت: در طول یک جلسه کسب و کار کوچک کمیته در روز پنج شنبه. “به جای برخی از دریافت بخشی از آنچه را به آنها وعده داده شده بود و بسیاری از دیگران دریافت هیچ چیز در همه.”

نمرات از صاحبان کسب و کار کوچک خشمگین بودند و پس از آنها قادر به دریافت وام تایید شده از طریق بانک های عمده مانند جی پی مورگان چیس که امضا کردن روی چند وام برای شرکت های بزرگ مانند زاینده رود و Potbelly.

واکنش موجب لرزش زیستن و دیگران اعلام کند که آنها برنامه ریزی برای بازگشت وام. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کمیته های کلیدی رهبران در حال حاضر دلسرد بزرگ داد و ستد عمومی شرکت از به دنبال کمک و خواسته است که آنها ارسال بودجه و ممکن است 7.

اما ممکن است وجود داشته باشد بیشتر شکایات به زودی. هر چند کنگره فرستاده می شود یکی دیگر از $320 میلیارد به اصطلاح “چک حفاظت از برنامه” هفته گذشته بانک ها هشدار می دهند پول می تواند اجرا در عرض چند روز با صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های کاربردی هنوز در انتظار.

بیمارستان ‘کاملا بهت زده’

تا کنون کنگره تحویل داده شده $175 میلیارد دلار به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما پیچیده کرده بیمارستان ها و حتی برخی از واشنگتن خودی اشتباه است. که منجر به ترس از ناهموار کمک, به خصوص برای بیمارستان ها در خدمت بیماران فقیر در پزشکی. دولت است گفت: برخی از دلار خواهد شد به ارائه دهندگان این اما نیست و در عین حال دقیق چقدر است. یک HHS سخنگو گفت: مراتب بیشتر دلار خواهد شد به ارائه دهندگان این در بودجه بعدی دور, اما دولت نه روشن چقدر است.

بیمارستان بزرگ زنجیره ای است که بیشتر بیماران مسن که تا کنون موفق به دریافت بیشترین بودجه فدرال; مدیران برای سود کنگلومرا HCA بهداشت گفت: سرمایه گذاران در این هفته آنها را دریافت عظیم $700 میلیون.

مقامات بهداشتی باید در دفاع از تصمیم خود برای استفاده از یک فرمول با تکیه بر مجموع مدیکر درآمد به عنوان سریع راه را برای فشار به پول اما فردی بیمارستان ها هنوز هم نمی فهمم دقیقا چگونه دولت خود را محاسبه کند. HHS است تغییر فرمول آن به صورت دسته بعدی از پول است که همچنین شامل میلیاردها دلار برای مناطق روستایی و نقاط داغ.

“همه ما کاملا بهت زده در تلاش برای کشف کردن چه جهنم این فرمول است و چگونه آن را به کار” یکی از مراقبت های بهداشتی مشاور گفت. “آنها می تواند از ارسال چک و ما واقعا نمی دانند که چگونه آنها در حال انجام آن است.”

رمز و راز نیز کفن یک گلدان از پولی که قرار است برای پوشش coronavirus درمان بیمه — یک سیاست کاخ سفید در تبلیغ به عنوان کارآمد و هدفمند جایگزین برای ارائه یک ویژه Obamacare ثبت نام. HHS را ممنوع کرده است هر بیمارستان که نرخهای پایین به این صندوق از نیز شارژ بيماران اما هنوز مشخص نیست چه مقدار پول در دسترس است و نه به مقامات گفت: بیمه چگونه به دنبال مراجعه و اگر از آنها دیدن صورتحساب های پزشکی.

آیوی لیگ می شود خرد

فرهنگ جنگ بیش مراقبت عمل بود در نوسان کامل در هفته گذشته بیش از این چشم انداز است که برخی از کشور ثروتمندترین دانشگاه ها ممکن است دریافت بودجه فدرال. این واکنش تا حد زیادی از جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمد و به سرعت در برابر نخبگان مدارس با اوقاف که در ابتدا در خط برای به دست آوردن یک تکه از کمک.

به زودی پس از دانشگاه هاروارد پرینستون دانشگاه ییل دانشگاه استنفورد و دانشگاه پنسیلوانیا هر یک گفتند که جریمه میلیون دلار است که این قانون اختصاص داده شده به خود دانشگاه. تصمیمات خود را پس از یک تورنت از انتقاد در مورد بودجه از مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از اوباما, فاکس نیوز و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که خواست همه ثروتمند دانشگاهها به پول محرک است که آژانس در فرایند به طور آهسته به کالج.

در ضمن کالج ها و دانشگاه ها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت بخش عمده ای از حدود 14 میلیارد دلار بودجه اختصاص داده شده برای دانشگاه و معاونت دانشجویی تحت قانون نزدیک به یک ماه پس از آن امضا شد. تنها در هفته گذشته بود که وزارت آموزش و پرورش شروع به حرکت با سرعت بیشتری به توزیع پول است.

کالج رهبران و برخی از دموکرات ها شد و خشم همه را دوباره و دوباره با یک بیماری جدید که DeVos تحمیل شده بر پول مسدود کردن کمک به DACA گیرنده و دانشجویان بین المللی.

IRS تحت فشار

IRS تحت فشار قرار دادند تا از بسیاری از محرک های پرداخت در عجله بسر می رسانید اما هنوز هم مقدار زیادی از hangups.

برخی از چک به حساب از مرحوم آمریکایی ها حتی به دیگران می گویند که آنها دریافت نکرده اند پرداخت و یا اشتباه کردم مقدار. بسیاری از گله وب سایت IRS دشوار است به استفاده از.

آژانس تحت فشار بوده است به روند خودکار به عنوان به عنوان امکان پذیر است هر چند که بیش از حد تا به حال مشکلات. بسیاری از نمایندگان مجلس شکایت کرده اند IRS تنها به تامین اجتماعی بهره مند 48 ساعت به ثبت نام وابستگان با آژانس یا پرداخت های خود را برای آنها به تعویق افتاد تا سال آینده. وزارت خزانه داری می گوید آن را انتخاب کرده است با تشکر از خصیصه های ذاتی از IRS’ سیستم های کامپیوتری.

لیبرال ها نیز کله پاچه بیش از هزینه از مقررات در طرح محرک ثروتمند اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به استفاده از یک استراحت اجازه می دهد بسته های پول در کسب و کار واجد شرایط برای بازپرداخت مالیات. “این ultrarich می تواند ادعا کاغذ تلفات در طول رونق بار قبل از همه گیر و حتی آغاز شد” شکایت تشکر. لوید Doggett (D-تگزاس) در بیانیه ای همراه با قانون لغو زبان.

در ضمن IRS تا به حال مشکل پردازش درخواست برای کسانی که بسیار بازپرداخت به دلیل اشکال به طور معمول مورد نیاز برای ثبت بر روی کاغذ و آژانس نبوده است قادر به دریافت ایمیل با کارکنان کار از خانه. IRS راه اندازی یک راهحل درخواست کسب و کار به جای فکس در درخواست های خود را.

کشاورزان ترس کمک خواهد اجرا خشک

کشاورزان و دامداران تلاش کرده اند برای دسترسی به بخشایش وام از طریق چک حفاظت از برنامه به دلیل تاخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تصویب کشاورزی وام دهندگان و جامعه در بانک ها به شرکت. برخی از مزرعه موسسات اعتباری مورد تایید قرار گرفت و تنها پس از اولیه گلدان $350 میلیارد دلار در حال حاضر اجرا و خشک است.

این برنامه طراحی نمی با کشاورزی داشته باشید اما آن را به ارائه یک راه نجات برای کشاورزان که در حال خونریزی سود و آزادسازی محصولات خود را بدون تقاضا از رستوران ها و مدارس و دیگر بازارها. حتی با تزریق بودجه از کنگره مزرعه دهندگان شک این پول را بیش از چند روز و برخی از تولید کنندگان می تواند دوباره در برزخ گیر کرده.

“ما با اعتماد به نفس در تمام خواهد شد که این خیلی موثر برای کشاورزی” گفت: Todd ون Hoose رئیس مزرعه اعتباری شورای. “ما تا به حال یک زمان وحشتناک گرفتن تایید برای وام دهندگان به شرکت از طریق برنامه SBA.”

Telehealth مشکلات

کمیسیون ارتباطات فدرال در حال حاضر doled $9.5 میلیون نفر در اورژانس telehealth اعطای پول پس از استقبال Covid-19 Telehealth برنامه های کاربردی در آوریل 13. که پول نقد را به افزایش اتصال برای 17 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر 10 متحده می آید و از 200 میلیون دلار است که کنگره دست آژانس در مراقبت عمل می کنند.

اما شده است وجود دارد گله مند واجد شرایط محدودیت هایی که FCC تحمیل کرده است — به طور خاص FCC را حرکت به برش برای سود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از این قابلمه telehealth پول است.

انجمن بیمارستان های آمریکا درخواست FCC برای تجدید نظر در صلاحیت تصمیم گیری یک حرکت سریع تایید شده توسط فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی که می گوید این نشان دهنده بیش از 1000 مراقبت های بهداشتی اشخاص و 232-عضو روستایی بیمارستان ائتلاف.

اما FCC نشده budged و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم آن را تغییر دهید ،

خطوط هوایی حیرت زده به عنوان برخی از کمک های مالی را به وام

وزارت خزانه داری را آغاز کرده است به دل کردن میلیاردها دلار در حقوق و دستمزد و کمک به شرکت های هواپیمایی, اما حامل و اتحادیه های کارگری به طور یکسان شگفت زده شدند هنگامی که وزارت خزانه داری گفت: دریافت کنندگان را مجبور به پرداخت 30 درصد از پول است.

“ما اعتقاد داریم قانون نشان داد که حقوق و دستمزد مستقیم کمک های مالی بود که تنها در کمک های مالی – که بطور قابل ملاحظه ای موثر تر برای کارکنان خود – و نه ترکیبی از کمک های مالی و وام” گفت: صنعت گروه تجارت شرکت های هواپیمایی برای امریکا است.

قانونگذاران دموکرات نیز ناراضی خزانه داری را از نظر. “کنگره در نظر گرفته شده برای $25B در شرکت هواپیمایی مسافری کمک های مالی استفاده می شود به عنوان حقوق و دستمزد مستقیم کمک نمی وام” سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) گفت: در یک صدای جیر جیر. “این شرایط جدید می تواند باعث کارمند کاهش است. Sec. Mnuchin باید معکوس دوره—اگر نه کنگره باید عمل به بازگرداندن هدف اصلی از این کمک های مالی.”

اما با اوباما میلی به خطر حتی بیشتر از وجوه آن را به نظر می رسد بعید است که کنگره را نادیده گرفتن Mnuchin.

نظارت در سمت چپ گرد و غبار

هر گره در مراقبت عمل می کنند و آن چند میلیارد دلار به برادران این است که علوفه به صورت بالقوه حسابرسی یا بررسی توسط کشت و اشخاص وظیفه حصول اطمینان از مالیات دهندگان دلار به هدر نمی رود و یا bilked از coronavirus تلاش های امدادی.

اما یک ماه به اجرای گسترده قانون جدید ترین نظارت تلاش هستند یا وجود ندارد و یا فقط گرفتن آغاز شده است.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هنوز به توافق بر سر یک دو حزبی انتخاب به رهبری پنج عضو کنگره پنل شارژ با نظارت وسیع ترین جنبه از مراقبت عمل می کنند. که 500 میلیارد دلار از صندوق واگذار شده به خزانه داری ایالات متحده و فدرال رزرو به معنای ساحل تا مضطرب صنایع و شرکت ها و دولت های محلی.

یک بازرس ویژه ژنرال نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظارت همان صندوق هنوز به تایید شنوایی در حزب جمهوری خواه-اجرای سنا به عنوان قانونگذاران وزن که آیا به بازگشت به کاپیتول هیل خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده در مارس 4 جلسه. و یک پانل از بازرسان به طور کلی وظیفه با جارو نظارت مسئولیت در مراقبت عمل پرتاب شد به آشفتگی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تنزل مقام دیده بان برداشت به رئیس خود را.

تا کنون تنها دولت دفتر پاسخگویی را آغاز کرده است به دنبال ممیزی از coronavirus امداد تلاش های امیدوار کننده برای راه اندازی ده ها تن از بررسی قبل از پایان ماه.

خانه نیز به طور رسمی تایید ایجاد یک جدید کمیته را انتخاب کنید به نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرای مراقبت عمل می کنند. اما روشن نیست که آن را شروع به کار خواهد کرد. و جمهوری خواهان در حال حاضر را رد کرد و آن را به عنوان یک سلاح سیاسی در نظر گرفته شده برای آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن در runup به انتخابات به طور بالقوه تضعیف نظارت تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>