Ballon d’or برای جهان بهترین بازیکنان فوتبال نخواهد بود اهدا for 1st time در 64 سال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

معتبر Ballon d’or اهدا خواهد شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است مختل فصل فوتبال.

جایزه فرانس فوتبال مجله Ballon d’or داده شده است هر سال پس از استنلی متیوز برنده یکی از اولین بار در سال 1956. لیونل مسی موفق به کسب این رکورد شش برابر بیشتر از رقیب دیرین کریستیانو رونالدو.

این مجله شروع به دادن زنان جایزه در سال 2018 اما این نیز بوده است را در خود نگه دارد.

“این چنین عجیب و غریب سال است که ما نمی تواند درمان آن را به عنوان یکی معمولی. بیایید می گویند که ما شروع به صحبت در مورد [تصمیم] حداقل دو ماه پیش” فرانس فوتبال ویرایشگر پاسکال Ferre گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی.

“این نیست که تصمیم گرفتیم به آرامی اما ما تا به حال به آن را قبول نمی تواند نرمال یا معمولی Ballon d’or برنده و آنچه واقعا نگران ما آن است که نمی توان آن را نسبتا تعلق می گیرد.”

چرا که این بازی قوانین اصلاح شده اند در طول همه گیر جایزه خود را نهفته است.

“فصل آغاز شده و با قوانین خاص و به پایان رسید با قوانین دیگر. در ژانویه و فوریه فوتبال پخش شد در مقابل کامل می ایستد. سپس از مه و ژوئن آن را با خالی می ایستد” Ferre گفت. “سپس ما تا به حال پنج جایگزین حکومت و نه سه تا. پس از آن دیگر تغییرات رخ داده در شرایط مسابقات ویژه نهایی هشت [هشت تیم حذفی فرمت] برای لیگ قهرمانان هنگامی که آن را با آغاز شده بود خانه و به دور است.”

دیگر جوایز لغو

با قهرمانی اروپا و کوپا امریکا به تعویق افتاد و در این سال لیگ برتر را در سطح انبوه در وزن جایزه را نتیجه اما با یک فرمت سهوا ارائه یک میانبر برای نهایی ویکتور.

“این Ballon d’or خواهد تصمیم گرفته شده اند بیش از فقط سه بازی: یک چهارم نهایی, نیمه نهایی, نهایی” Ferre گفت. “وجود دارد بارهای از تغییرات [برای فوتبال قوانین] که کاملا قانونی و که ما نمی مسابقه با توجه به بحران بهداشتی در سراسر جهان, اما ما نمی تواند این را در نظر بگیرید به عنوان نمونه در سال است. شرایط استثنایی منجر به استثنایی تصمیم گیری است.”

این Kopa جایزه برای بهترین بازیکن زیر 21 و Lev Yashin جایزه بهترین دروازه بان را نیز لغو شده و در این سال Ferre گفت.

رونالدو خواهد شد که 36 در ماه فوریه هنوز هم می تواند برنده یک لیگ ایتالیا-لیگ قهرمانان اروپا دو با یوونتوس در این فصل اما او نه تنها بازیکن آسیب دیده توسط فرانسه فوتبال تصمیم.

بایرن مونیخ مهاجم Robert Lewandowski به 50 باشگاه اهداف را برای اولین بار می توانید برنده سه برابر کردن. Kylian Mbappe و نیمار می تواند پرچ quadruples برای Paris Saint-Germain.

“نگاهی به Lewandowski اجراهای خود تشکیل شده و در سطح مسی و رونالدو” Ferre گفت. “و پاریس بازیکنان تصور کنید اگر آنها برنده لیگ قهرمانان.”

این یک رکورد ششم Ballon d’or برای بارسلونا را به جلو لیونل مسی در سال 2019. (Franck نی لبک/خبرگزاری گتی ایماژ)

برای حفظ این جایزه اصالت و سطح تعلیق بازیکنان نمی شد از تصمیم گیری آگاهانه قبل از اعلام.

بهترین جوایز توسط FIFA در حال حاضر باارزش افتخار

“ما مستقل و خودمختار به اندازه کافی نیست که به جمع ما انگشت کوچک و از آنها بخواهید آنچه آنها فکر می کنم” Ferre گفت. “ما را به سرخوردگی خود را به عنوان نشانه ای از دلبستگی خود را به این جایزه است.”

بدون Ballon d’or, بهترین جوایز توسط فیفا خواهد بود باارزش فردی افتخارات در فوتبال جهان در این سال است.

فیفا قصد دارد به سازماندهی رای گیری در چند دسته اما معلوم نیست چگونه و یا جایی که جوایز خواهد بود ساخته شده است.

اگر ویروس اثرات فصل آینده همان راه این Ballon d’or جایزه اهدا خواهد شد.

“این امر می تواند کمتر از یک مشکل از نظر انصاف چرا که این زمان در اطراف ما تا به حال دو قسمت برای فصل: نرمال و طبیعی نیست” Ferre گفت. “تصور کنید که در سال 2021 تمام مسابقات بازی در پشت درهای بسته [بدون طرفداران] و با پنج subs. ما را وفق دهند چرا که این امر می تواند قابل مقایسه است.”

برای پر کردن این سال شکاف مجله ایجاد یکی دیگر از جایزه: فرانسه, فوتبال, تیم رویایی.

مجله داوران از 180 را انتخاب تاریخ, بهترین تیم از یک لیست کوتاه از پنج بازیکن در هر موقعیت. ستاره نکردم ترکیب شناخته می شود مدتی در پاییز.

رونالدو نمی خواهد بود قادر به برابر مسی در این سال, اما او می تواند پیدا کردن خود را در همان تیم برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>