بر معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن: توییت خود ‘آن را غیر ممکن است برای من کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه به شدت مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرکار توییتر عادت کرد و گفت که رئیس جمهور تمایل برای opining در مورد اتفاقات در وزارت دادگستری “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفته ABC News’ Pierre توماس در مصاحبه ای تایید کرد که او تا به حال یک مشکل با “برخی” از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.

دادستان کل بسیار عمومی و دورى از تهمت شکایت می آید که هر دو مردان مواجه شدید مقاومت بیش از دست زدن به یک مورد دادگاه های مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور سیاسی راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشت کردن در حرفه ای دادستان این هفته پس از آنها توصیه می شود تا نه سال زندان برای سنگ که داشت به جرم دروغ گفتن به محققان مانع کنگره و شاهد ارعاب و سبب شد که وزارت دادگستری به راه رفتن در آن توصیه یک روز بعد و باعث چهار دادستان برای خروج از این مورد در اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی کالایی بیش از سنگ مورد بود فقط یک مثال از اینکه چگونه خود را در حال اجرا تفسیر در وزارت دادگستری مسائل پیچیده Barr کار دادستان کل گفت: در روز پنج شنبه.

دموکرات ها تا به حال بلافاصله در ایران خیره کننده برگشت و گفت: این smacked سیاسی دخالت و آن را تمدید خواستار Barr به استعفا. مجلس نانسی پلوسی که همراه با دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان است با تمسخر با اشاره به بار به عنوان رئیس جمهور شخصی وکیل به نام حرکت یک “سوء استفاده از قدرت” با مغلوب ساختن پیشی جستن. او تکرار رهبر اقلیت سنا چاک شومر که این هفته به نام برای گروه های مستقل ناظر به نگاه به مسئله است.

در سنگ مورد بار تایید کرد که او می خواهم شخصا مداخله کرد به راه رفتن سفت صدور حکم توصیه کرد و گفت او می شده است گرفته شده در اولیه توصیه می شود. اما او می گوید که تصمیم گیری ساخته شده بود ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد این پرونده در وسط شب با رئیس جمهور خواستار پیشنهادی حکم یک “سقط جنین از عدالت است.”

“هنگامی که صدای جیر جیر رخ داده است سوال این است که اکنون چه کنم؟” Barr گفت. “آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما جلو و عقب به دلیل tweet? و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییتهایی می شود.”

او در ادامه به صریح تر در درخواست از رئیس جمهور برای مهار تفسیر خود را.

“به اظهارات و توییتهایی دربارهی این بخش در مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش در مورد قضات قبل از آنها ما موارد” بر مخالفت باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان و اداره است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

بر انتخاب یکی از تهمت های مورد علاقه رسانه — تلویزیون — برای رساندن پیام خود در روز پنج شنبه اما Barr نارضایتی نمی خواهد آمد به عنوان هر گونه تعجب به رئیس جمهور یک فرد آشنا با این وضعیت سیاسی گفت.

“دادستان کل صحبت کرده بود به رئیس جمهور چند بار و به او گفت که او نا امید با این اظهارات و این بود که ساخت آن را به چالش کشیدن برای او به کار” گفت: منبع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

در حالی که تعداد زیادی از دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه از نفع کاهش یافته و با رئیس جمهور پس از tangling با او در کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت: روز پنج شنبه که تهمت نیست مشکل Barr عمومی ملامت. اما او را متوقف کوتاه گفت که تهمت برنامه ریزی برای تغییر راه خود را.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را,” گریشام گفت. “رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

خوش خیم, پاسخ از کاخ سفید گمانه زنی ها از برخی از محله های که بر پیام و هدف بیشتر در آرام دیوانگی در وزارت دادگستری بیش از این قسمت در واقع از سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این مصاحبه بر رد اتهامات ناروا نفوذ سیاسی در وزارت دفاع که تهمت هرگز او را تحت فشار “برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” اما افزوده است که او نمی خواهد تعظیم به هر گونه دخالت سیاسی در بخش خود را.

بر صراحت هرگونه بحث و مذاکره با کاخ سفید در مورد سنگ مورد اما در منتشر شد بخشهایی از ABC مصاحبه او به نظر نمی رسد به انکار است که رئیس جمهور تا به حال مورد بحث و بررسی موارد خاص و یا تحقیقات با او.

با توجه به این سناریو از یک رئیس جمهور سفارش یک به لوی سارنوالی سیاسی حریف بار گفت که اگر “شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی پس از آن دادستان کل نباید حمل که نمی کنند ،

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نشان می دهد هر چیزی را به عکس اضافه شده “گریست به آسیاب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها متهم به تلاش برای تسلیحاتی وزارت دادگستری برای سیاسی خود را به دست آورید اغلب خواستار تحقیقات خود را درک دشمنان. و فقط در ماه های اخیر او استیضاح در مجلس و تبرئه در سنا — اتهام که او نکردن کمک های نظامی در تلاش برای فشار خارجی رهبر به انجام سیاسی مفید و تحقیقات است.

تنها چند ساعت قبل از Barr مصاحبه مثلا تهمت و قرارهای به نگار Geraldo ریورا که خود را “زندگی بوده ام بسیار ساده تر” او انتخاب شده بر بیش از جف جلسات خود را به عنوان دادستان کل از شروع یک مفهوم است که این گروه پس از پایان تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن روابط روسیه رفته اند بیشتر هموار برای او.

Barr که موعظه مقدار به نادر تقسیم با رئیس او اغلب با زور و اجبار در دفاع از او آماده برای خرید اینترنتی از پخش انتقادات خود را.

“همانطور که گفتم در تایید, من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل” بر گفته توماس. “من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم گیری.

“من به کسانی که تصمیم گیری بر اساس آنچه که من فکر می کنم چیزی که حق انجام, و من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی است که آیا کنگره روزنامه تحریریه و یا رئیس جمهور” او ادامه داد. “من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است.”

بار نیز شکایت در روز پنج شنبه از “ثابت پس زمینه تفسیر” است که او ضمنی بود جدا از این که از رئیس جمهور. “من نمی توانم فراموش کار من در بخش” با این نوع از حواس او را پرت و او گفت:, و اضافه کرد که سر و صدا “تایید من است.”

برخی از برجسته تهمت متحدان به نظر می رسید که بر برگشت در روز پنج شنبه به آرامی اصرار رئیس جمهور به همراه دادستان کل توصیه به ترک tweeting و صحبت کردن در مورد در حال بررسی پرونده های جنایی.

“واکنش من این است که رئیس جمهور ساخته شده یک انتخاب عالی برای زمانی که او برداشت لایحه بار به دادستان کل و من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش دادن به توصیه های خود را,” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در فاکس نیوز. “من فکر می کنم اگر دادستان کل گفت: آن را در راه انجام کار خود را, شاید رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل.”

اما دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن جانبازان واکنش نشان داد و با عصبانیت به brushback زمین بر به نظر می رسد به طور مستقیم به رئیس جمهور.

“من خیلی نا امید در لایحه Barr. … این لعنتی شرم آنچه او دریافت نمی کند —آنچه این رئیس جمهور را از طریق رفته و چه مردم آمریکا رفته اند از طریق” فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs گفت: در روز پنج شنبه شب. “من نمی خواهم به شنیدن هر گونه تلخه در مورد مستقل وزارت دادگستری. این وزارت دادگستری به عنوان نشانی هر یک, با این نسخهها کار برای رئیس جمهور.”

با مغلوب ساختن پیشی جستن نقاشی سنگ دادستان به عنوان یک سقط جنین از عدالت و حرفه ای دادستان بحال خود برگشتن در آنچه آنها را به عنوان سیاسی از وزارت دادگستری تصمیم گیری بر به نظر می رسید در ادامه به سهام از وسط زمین اما یکی است که هنوز هم می تواند تحریک مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از سنگ محکومیت در ماه نوامبر گذشته در تمام هفت اتهام جنایت او مواجه تهمت شکایت در توییتر که دادگاه نشان داد “دو استاندارد مانند پیش از این هرگز در تاریخ کشور ما است.” این بار گفت: ABC روز پنج شنبه بود که او “مبارک” که سنگ محکوم شد در ماه نوامبر گذشته.

در مصاحبه Barr همچنین ارائه حساب دقیق ترین و در عین حال از دنباله ای از حوادث که منجر به این دیوانگی است که roiled وزارت دادگستری.

دو بار دادستان کل به نظر می رسد به سرزنش فوق العاده واژگونی یک سوء تفاهم با معاون سابق او به تازگی شنود گذاشته باشند به عنوان موقت آمریکا وکیل تیموتی شیا.

“در روز دوشنبه” بار گفت: “او آمد به طور خلاصه گپ زدن با من و می گویند که این تیم بسیار می خواستم به توصیه هفت به نه سال [جمله] به قاضی اما او فکر کرد که وجود دارد یک راه رضایت بخش همه و ارائه انعطاف پذیری بیشتر. … من تحت تاثیر این بود که آنچه در حال اتفاق بود که بسیار از آنچه که من تا به حال پیشنهاد شده است.”

Barr گفت که او مبهوت دوشنبه شب زمانی که گزارش های رسانه ها برجسته دادستان تماس برای سنگ برای دریافت به عنوان آنجا که نه سال — یک پیشنهاد است که ناشی از درمان به عنوان تهدید جدی سنگ طعنه به یکی دیگر شاهد. سنگ ادعای کسانی که barbs شد فقط هیاهو و پهلوانان.

دادستان کل گفت که او در ابتدا فکر می کردند که گزارش های مطبوعاتی در اشتباه بودند اما به زودی متوجه شدم که درست شد.

“من گفت:,” این خبر در حال چرخش است این است نه آنچه که ما را به انجام” Barr گفت. “من شگفت زده شد.”

صدور حکم پرونده ارسال شده در روز دوشنبه گفت که “آن را مناسب برای دادگاه به در نظر گرفتن” چگونه دستورالعمل قرار گرفتند که تهدید جدی است و در اختلافات اما دادستان’ خط پایین بود که یک جمله از میان حدود هفت و نه سال “را با دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به قانون است.”

Barr گفت: تشکیل پرونده نمی گرفتن نکات دقیق وظریف است که او تا به حال انتظار می تواند منتقل شود. او گفت: او گفت: دستیاران خود را دوشنبه شب که آنها نیاز به روشن شدن این پرونده با دادگاه است اما 1:48 صبح صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه از وضعیت پیچیده و آن را به نظر می رسد که هر گونه اقدام بر گرفت محصول از مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله.

یک وزارت دادگستری گفت: در روز پنج شنبه شب که در آن به نظر نمی رسد که اصلی شنبه شب تشکیل پرونده ثبت شده از طریق نوعی از خطا, اما که شیا با اکراه تایید ارسال تحت فشار از حرفه ای دادستان. شیا می خواستم اصلی تشکیل پرونده برای تماس کمتر از هفت تا نه سال دادستان, تیم مورد علاقه, اما acquiesced پس از آن دادستان تهدید به رها کردن این مورد اگر خود را توصیه نمی, به تصویب رسید, با توجه به رسمی.

“او تحت فشار مولر دادستان که گفت: آنها می خواهم برداشت تا او گفت:, ‘OK آن را انجام دهد. … او آن را امضا” این مقام گفت.

در ضمن یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر باعث سنگ imbroglio, یک ضربه تند وشدید زدن در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی امی برمن جکسون منجر به غیر معمول و عمومی دفاع در روز پنج شنبه از قاضی آن دادگاه بریل هاول.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>