دادستان کل ویلیام Barr است بصورتی پایدار و محکم در دفاع از خود تصمیم بحث برانگیز به استفاده از زور برای روشن شدن تا حد زیادی مسالمت آمیز معترضان از خیابان های اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه گفت: این حرکت لازم برای به دست آوردن کنترل زیر را “بسیار جدی شورش” بیش از آخر هفته که منجر به آسیب به پرسنل اجرای قانون و آسیب به سازه در این منطقه است.

در وزارت دادگستری در کنفرانس خبری روز پنج شنبه بار گفت که بیش از 100 مقامات امنیتی مجروح شدند در واشنگتن بیش از آخر هفته در میان تظاهرات در اعتراض به قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. دادستان کل گفته است که افراد در پارک لافایت فقط در شمال کاخ سفید استفاده crowbars به حفاری بفرس از زمین و سپس پرتاب آنها و در نتیجه آسیب به سر به کسانی که در پشت خطوط پلیس.

“ما تصمیم گرفتیم که ما نیاز به بیشتر از یک بافر برای محافظت از کاخ سفید و برای محافظت از ما عوامل و راز پرسنل خدمات است که می توان با پرتابه از ثانیه خیابان” Barr گفت: flanked توسط سران پنج فدرال, سازمان های اجرای قانون. “من تصمیم که ما سعی خواهد کرد به حرکت ما محیط شمال توسط یک بلوک به ارائه این حفاظت اضافی.”

در روز دوشنبه ماموران با ایالات متحده در پارک پلیس با استفاده از سپر و شیمیایی مواد محرک به زور معترضان و روزنامه نگاران فعال در شمال پارک. این بند از پلیس و حتی باعث از رهبران مذهبی از سنت جان کلیسا خاموش کلیسا رواق. اقدامات درو خشم این است که به تشدید خشم عمومی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن strode از طریق فقط-پاکسازی منطقه برای انجام یک عکس-op در خارج از کلیسا که دچار آسیب از یک آتش سوزی وجود دارد مجموعه بیش از آخر هفته.

در بار اول نظرات عمومی در این قسمت او اصرار داشت که این تصمیم به گسترش محیط امن آمد صبح روز دوشنبه و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کلیسا. دادستان کل بیان هیچ تاسف در مورد اقدامات خود را, اما او پیشنهاد کرد که این درگیری با معترضان شده اند ممکن است به حداقل برسد اگر گسترش قرار گرفته بود پیش از آن در روز.

“امید ما این بود برای انجام این کار نسبتا به سرعت و قبل از بسیاری از تظاهرکنندگان به نظر می رسد که روز” Barr گفت. “متاسفانه به دلیل مشکل در گرفتن مناسب نیروها و واحد به محل در آن زمان آنها قادر به حرکت ما محیط … تعدادی از تظاهرکنندگان در خیابان H. پرتابه پرتاب شد و گروه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متمرد است. … از آنها خواسته شد سه بار اگر آنها را به حرکت به یک بلوک. آنها خودداری کرد.”

بسیاری از معترضان گفته اند که آنها نمی شنوند هر هشدارهای اگر چه برخی از روزنامه نگاران دور از گروه اصلی از تظاهرکنندگان گفته اند که آنها را آنها را بشنود.

بر ظاهر شد و به اذعان روز پنج شنبه که قبل از حرکت معترضان بود و در واقع اعدام او آگاه شد از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازدید از کلیسای. که به نظر می رسد را ساخته اند آن را لازم را برای حرکت معترضان اما دادستان کل اصرار وجود نداشت اتصال.

“من نمی دانم که او می خواهم به انجام است که تا بعد از آن در روز بعد از برنامه های ما بودند به خوبی در جریان به حرکت محیط” بر گفت. “وجود دارد هیچ همبستگی بین ما تاکتیکی طرح در حال حرکت محیط بیرون توسط یک بلوک و رئیس جمهور بیش از رفتن به کلیسا.”

بسیاری از دموکرات ها و حتی برخی از اعضای سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محکوم کرد استفاده از زور علیه معترضان و تمسخر عکس-op به عنوان یک زدگی و سیاسی کاری. اما بر دفاع از این رویداد.

“من فکر می کنم رئیس جمهور رئیس قوه مجریه و رئیس اجرایی این کشور و باید قادر به راه رفتن خارج از کاخ سفید و راه رفتن در سراسر خیابان را به کلیسا از رئیس جمهور” دادستان کل گفت. “من لزوما دیدگاه که به عنوان یک عمل سیاسی. من فکر می کنم آن را کاملا مناسب برای او را به انجام است.”

Barr و مقامات دیگر در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری یکنواخت بیان alarm بیش فلوید مرگ و گفت: ضربه از بسیاری از آمریکایی ها در اعتراض به قابل فهم بود. اما دادستان کل فشار رو به جلو در روز پنج شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که سازماندهی آشوبگران بودند بهره گیری از اعتراضات به انتقام ویران کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته است سرزنش خشونت در Antifa شل-گره دسته از شبه نظامیان که دوبله خود را “ضد فاشیست” و درگیر در خشونت در تظاهرات بزرگ در سال های اخیر است. Barr و FBI مدیر کریستوفر Wray تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن “Antifa” سرود در تلویزیونی کنفرانس خبری در روز پنج شنبه اگر چه اذعان داشتند که این انگیزه از کسانی که باعث خشونت متفاوت هستند.

“من فکر می کنم این مهم است به نقطه ای از جادوگران دم که ما باید از افراط گرایان و گروه هایی که درگیر هستند” Barr گفت.

Wray گفت: اف بی آی به حال تعدادی از “تروریسم داخلی” در جریان تحقیقات از جمله به افراد با آنچه او به عنوان “Antifa یا Antifa مانند ایدئولوژی.” او گفت: انگیزه نیست, چه چیزی باعث FBI علاقه. “ما در مورد خشونت نه ایدئولوژی” او گفت:.

Barr و Wray همچنین تأکید کرد که عناصر از خارج از ایالات متحده آمریکا شد و دامن زدن به خشونت است. Wray اشاره در “هکرها خارجی” اما نه رسمی را ارائه جزئیات از جمله هویت از کشورهای درگیر است.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت دادگستری به دنبال تطهیر مفهوم فراگیر پلیس سوء و به عمد مدرج بازگشت گسترده “یا الگوی عمل” تحقیقات به استفاده از زور توسط پلیس بخش است. Barr و سلف خود جف جلسات استدلال کرده اند که دولت اوباما و لیبرال مقامات دولتی طلیعه در افزایش جرم و جنایت توسط اهریمنی پلیس.

در حالی که رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش این هفته به شرح فلوید مرگ به عنوان محصول از “نژادپرستی نظاممند” در امریکا بار در زمان های مختلف تا حدودی رویه در سخنان افتتاحیه خود در روز پنج شنبه. او توضیح داد که او “وحشت” در Floyd مرگ و گفت: این بخشی از یک “دیرینه” مشکل اما دادستان کل متوقف کوتاه از حمایت این ایده که سوء استفاده از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط پلیس گسترده است.

“در حالی که اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس انجام کار خود را شجاعانه و شایسته آن است که غیر قابل انکار است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و عدم اعتماد به نفس در سیستم عدالت کیفری. این باید تغییر” Barr گفت. “من معتقدم روسای پلیس و اجرای قانون مقامات و رهبران در سراسر کشور متعهد به تضمین این که نژاد پرستی هیچ بخشی در اجرای قانون و هر کس که دریافت حمایت برابر از قوانین.”

با وجود استرن “نظم و قانون” تن از پنجشنبه کنفرانس خبری Wray به نظر می رسید به بیرون رفتن از راه خود را به آغوش کسانی که در حال سرازیر شدن به خیابان ها در خشم.

“تظاهرات بدون خشونت نشانه هایی از یک دموکراسی سالم نه یک بیمار یک” اف بی آی مدیر گفت. “ما در حال و نه در هر راه تلاش برای تضعیف صلح آمیز معترضان. … ما در اجرای قانون شما را بشنود.”

فقط به عنوان Barr و همکاران او بودند فیلدینگ روزنامه نگاران سوال مجلس نانسی پلوسی و دیگر بالا دموکرات تسلیم رسمی سوالات به اتفاقاتی که صورت گرفت روز دوشنبه در میدان لافایت. در خصوص دموکرات ها نگرانی در مورد حضور نیروهای امنیتی بدون مدالها یا آژانس نشان منجر به سردرگمی در مورد مخلوط از سازمان مدیریت امنیتی در پاسخ به اعتراضات.

“ما دیده می شود سربازان در مراحل یادبود لینکلن,” پلوسی نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما شاهد اداره زندانها افسران در لافایت مربع است. ما شاهد خدمات پارک ملی افسران hassling مسالمت آمیز معترضان. چندین ایالت مستقر کرده اند از اعضای گارد ملی به سی این است که در علاوه بر این به اف بی آی و دیگر نیروهای امنیتی عامل در کشور ما سرمایه است.”

“ما نگران افزایش نظامی و عدم وضوح است که ممکن است افزایش هرج و مرج” پلوسی در ادامه اضافه میکند: “این عمل از ماموران عملیاتی با تمام گمنامی تضعیف پاسخگویی مشتعل دولت بی اعتمادی و سوء ظن و مقابله با اصل عدالت رويهای و مشروعیت در طول این مخاطره آمیز لحظه ای در تاریخ ملت ما.”

در همان زمان, بالا, خانه, رهبر, Rep. Hakeem Jeffries (D-n. y.) همراه با تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.) و سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و Cory Booker (D-N. J) صدا زنگ در مورد ناشناس افسران نگران کننده است که معترضان باید قادر به شناسایی پرسنل امنیتی “در صورت سوء رفتار.” قانونگذاران خواسته است که سازمان های درگیر اطمینان حاصل شود که تمام پرسنل قابل شناسایی هستند در آینده و خواستار اطلاعات در مورد که مجاز مجموعه ای از مسلح با نیروهای امنیتی به گشت زنی در خیابان سی بدون قابل مشاهده و شناسایی است.

یک دستیار در کاپیتول هیل در زمان عکس از ناشناس با نیروهای امنیتی در منطقه ديده و آنها را متصل به نامه به Barr. این عکس ها نشان می دهد به شدت مسلح ماموران ضد شورش به انتظارنشسته بودند تا در واشنگتن یک افسر با اداره زندانها نشان و یکی دیگر از مجموعه های ناشناس در کنار افسران سرویس مخفی مقامات حفاظت از این منطقه در نزدیکی کاخ سفید است.

یکی از مقامات که پیوست بار در اخبار کنفرانس اداره زندانها مدیر مایکل کروجل پذیرش مسئولیت خود را برای تیم به نام به خدمات در سی نیست که به وضوح به عنوان آنها می شده اند. اما او اصرار داشت که هیچ برنامه ای برای کار در پنهان کاری.

“ما به طور معمول در محدوده ما موسسات و نیازی به شناسایی خودمان” کروجل گفت. “من احتمالا باید به انجام یک کار بهتر مارک آنها را در سراسر کشور به عنوان سازمان ما. نقطه ای است که به خوبی گرفته شده است. اما من به شما اطمینان می دهم که هیچ کس گفته شد به دانش من نیست شناسایی خود را.”

کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im