بر چهره دموکراتیک سد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در آن زمان 14 ماه اما کمیته قضایی مجلس در نهایت آن مرد.

و پس از مجادلات بی شمار دادستان کل ویلیام Barr مدتها و بارها و بارها به تاخیر افتاد — شهادت به پنل می رسد روز سه شنبه در نادر از اعتماد بین کاپیتول هیل دموکرات و وزارت دادگستری. در واقع کمیته دموکرات ها می گویند که آنها قصد تقطیر آنها فهرستی طولانی از مسائل فوری به یک موضوع که بر اتحاد reoriented DOJ به خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن و نه از ملت.

“بیل Barr شده است بالا بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه شخصی بالاتر از امریکا” گفت: تشکر. تد لیو (D-کالیفرنیا.). “ما می خواهیم برای روشن کردن این اقدامات و پیدا کردن پایه و اساس برای این اقدامات اگر هر گونه وجود دارد.”

این جلسه که اهمیت بوده است بزرگ شده نه به خاطر آن گرفته شده بیش از یک سال به ترتیب. دموکرات ها اول به دنبال Barr شهادت در مارس 2019 در پاشنه از انتشار ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با روسیه است. اما بر نام آن پس از رئیس جری Nadler پرده برداری از برنامه اجازه می دهد تا کارکنان وکیل او سوال. پس از آن تلاش خود را برای شهادت از هم جدا سقوط کرد در ماه مارس پس از Covid-19 همه گیر پیشی گرفت و دستور کار. در نهایت Nadler تهدید به حکم Barr ماه گذشته قبل از دو طرف در آخرین توافق به شنبه شنوایی.

برای بار های شنوایی را تا حد زیادی تشکیل شده parrying تورنت از حملات از دموکرات ها که مشتاق او را ملامت کردن در تلویزیون ملی — و سپس ابتلا به نفس خود را در آنچه که مردها به طور دوستانه سوال از این کمیته خواهان.

در آماده افتتاح بیانیه منتشر شده توسط وزارت دادگستری, بار نیز به waded ملی حساب در مسابقه و پلیس گفته است که “هر نمونه از نیروی بیش از حد غیر قابل قبول است و باید به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر در مینیاپولیس.”

اما بر شهادت نیز به نظر می رسد مقصر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در افزایش نرخ جرم و جنایت در بعضی از شهرها.

“هنگامی که یک جامعه تبدیل می شود و pillories خود پلیس, افسران به طور طبیعی تر شدن ریسک گریزی و نرخ جرم و جنایت افزایش می یابد,” او گفت:. “متاسفانه ما شاهد این هستیم که در حال حاضر در بسیاری از شهرستانها عمده.”

دموکرات ها تمرین برای جلسه روز یکشنبه بریده شده یک لیست از نگرانی های آنها اذعان دارند که بیش از حد سنگین برای پوشش به طور کامل.

اما هنوز فهرستی طولانی است که انتظار می رود عبارتند از: بر مداخله در تعقیب سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و دیرین تهمت محرم راجر سنگ; خود را ارکستراسیون از امنیت و سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز در واشنگتن دی سی در ماه گذشته و متعاقب آن سرکوب در دیگر شهرهای آمریکا; تلاش برای retool سرشماری; دعاوی علیه دولت و دولت های محلی خود را برای مدیریت این بیماری همه گیر کوروناویروس; و بر را حذف منهتن بالا دادستان فدرال همراه با شبیه تلاش برای ریشه کن کردن رهبران ایالات متحده دیگر وکیل دفاتر دست زدن به لحاظ سیاسی حساس موارد است.

بر نشانه های او آماده بود برای برخورد با دموکرات ها با کوبیدن “قبر نقض درگیر در ساختگی ‘Russiagate’ رسوایی” در سخنان افتتاحیه خود. او همچنین متهم کمیته دموکرات تلاش برای “بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل های خود را.”

“من تصمیم گیری در امور کیفری قبل از وزارت من بوده است و آنها ساخته شده اند چرا که من بر این باور بودند که حق داشتند تحت قانون و اصول عدالت” او اضافه شده است.

با وجود دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دست رئیس جمهور بار قبلا bristled در مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تلاش برای تکیه بر این بخش از طریق توییتر و یک بار آن را گفته بود و آن را “غیر ممکن” را به انجام کار خود را.

هر چند تقابل است به احتمال زیاد شدید کمیته مشاوران می گویند بعید است به تشدید به ندرت استفاده می شود گام از روی نقطه احضاریه اگر بر کاهش پاسخ به سوالات حتی اگر او نشان می دهد برخی از پاسخ های ممکن است منوط به اجرایی امتیاز.

“در پایان روز یک حکم در نقطه اگر چه دراماتیک ابزار است که به احتمال زیاد برای حل و فصل این وضعیت گفت:” یک دموکرات کمیته مشاوره.

10:00 a. m. شنوایی است که انتظار می رود به گذشته نزدیک به پنج ساعت مقاطعه در پنج دقیقه پرسش برای هر یک از آن 41 عضو دارد.

جمهوری خواهان نیز از یک لیست طولانی از سوالات برای بار کاملا متفاوت با تمرکز. ایران است که انتظار می رود به صفر در حال انجام تلاش های ایالات متحده وکیل جان دورهام به بررسی ریشه های اف بی آی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه کاوشگر که مولر بعد از آن در زمان بیش از. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بارها و بارها پیش بینی دورهام خواهد مسئله محکم یافته ها در مورد انگیزه های سیاسی پشت روسیه پروب هر چند به تازگی آن امیدوار شده اند و خاموش به عنوان نکات پدید آمده اند که این تحقیقات می تواند معطل گذشته انتخابات.

قوه قضائیه کمیته جمهوری خواهان ممکن است فشار بر روی آن جدول زمانی. اما آنها نیز به احتمال زیاد به اکو دفاع از خود از حضور فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند.

“این مهم است که آنها را بشنود که چگونه آنها در حال انجام این کار به خصوص با حفاظت از اموال فدرال زمانی که جوامع باید استعفا مسئولیت خود گفت: Rep. کلی آرمسترانگ (R-N. D.).

آرمسترانگ پیش بینی کرد که دموکرات ها مشکل دارند از استخراج این soundbites و افشای اطلاعات آنها امیدوارند بار فراهم می کند. “او بسیار خوب در این” او گفت:.

یکی از دستیاران کمیته از حزب دموکرات گفت: این جلسه ممکن است نا امید کسانی که به امید آتش بازی. کمیته دموکرات ها بسیار کمتر amped برای شنیدن از آنها در طول روند استیضاح به مشاور گفت و شنوایی بعید است که به ویژگی های چشمگیر آیات و یا طرح تاب.

“آن را مانند استیضاح در پروزاک” دستیار گفت.

Barr در ضمن تا به حال چندین نشست با کارکنان به آماده شدن برای جلسه DOJ گفته مقامات سیاسی. او در حال آماده شدن برای سوال ملی پلیس مجادلات جرم های خشونت آمیز و بحث برانگیز دولت نظارت مجاز تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. سه DOJ مقامات را همراه او به شنیدن: top سخنگوی Kerri Kupec, قانونی, امور, رئیس, استفن بوید و Barr رئیس ستاد خواهد لوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>