دادستان کل ویلیام Barr می گوید مأموران اجرای قانون در حال حاضر در حال حرکت به عقب راندن معترضان از پارک در مقابل کاخ سفید هنگامی که او وارد وجود دارد روز دوشنبه و او می گوید او نمی دهد فرمان برای متفرق کردن جمعیت هر چند او پشتیبانی تصمیم گیری.

بر نظرات در مصاحبه با آسوشیتد پرس روز جمعه خود بودند بیشتر توضیح مفصل و در عین حال از آنچه آشکار در خارج از کاخ سفید در اوایل این هفته. آنها پس از کاخ سفید و دیگران گفت: بارها و بارها که دادستان کل دستور داد ماموران برای روشن شدن این پارک است. مدت کوتاهی پس از مأموران به شدت به عقب رانده تظاهرکنندگان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — همراه بر پنتاگون رهبران و مشاوران — راه می رفت از طریق پارک لافایت ژست برای عکس در نزدیکی یک کلیسا که آسیب دیده بود در جریان تظاهرات.

این قسمت بازی به صورت زنده از تلویزیون و باعث اعتراض برخی از جمهوری خواهان و رهبران نظامی سابق از جمله ژنرال جیم Mattis تهمت اولین وزیر دفاع. Barr گفت: AP که بسیار از انتقاد بی جا بود که Mattis’ ملامت بود “منتقله از جهل از حقایق است.”

هنوز مقامات دولت زیادی را صرف این هفته در تلاش برای توضیح دهید که چگونه این وضعیت را تشدید کرد و به همین دلیل بمب دود فلفل توپ و پلیس سوار بر اسب شد و نیاز به روشن شدن صلح آمیز جمعیت.

پیش از آن در هفته, کاخ سفید, سخنگوی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: آن بار که تصمیم به عقب راندن امنیت محیط خارج از کاخ سفید روز دوشنبه صبح. McEnany گفت که وقتی بار وارد در پارک لافایت بعد از آن روز برای بررسی وضعیت امنیتی شد شگفت زده برای دیدن که در عمل تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده است.

“بنابراین او گفت که ما نیاز به رفتن با حرکت آن محیط. او گفت: افسران که در خارج وجود دارد” McEnany گفت. یک فرد آشنا با این موضوع نیز گفت: در اوایل این هفته که Barr گفت: اجرای قانون اقدام به حرکت محیط زمانی که او وارد پارک.

روز جمعه بار گفت: AP که هر دو او و ایالات متحده پارک پلیس در توافقنامه بر نیاز به عقب براند امنیت محیط. او گفت: او با حضور در یک جلسه حدود ساعت 2 بعد از ظهر جمعه با چند تن از دیگر مقامات اجرای قانون از جمله شهری رئیس پلیس پیتر Newsham جایی که آنها در یک نگاه نقشه و تصمیم گرفت در یک خط. بر اساس این طرح معترضان خواهد بود نقل مکان کرد و دور از پارک لافایت و فدرال اجرای قانون مقامات و اعضای گارد ملی را حفظ محیط خط Barr گفت.

Barr گفت: این طرح قرار بود به اقدام قرار داده به زودی پس از این جلسه اما بیشتر افسران و سرباز گارد ملی بود به نام در به دلیل تعداد زیادی از افسران که زخمی شده است در طول تعطیلات آخر هفته. آن را به حال نشده است به اجرا هنگامی که او وارد پارک بعد در شب و جمعیت رشد کرده بود بسیار بزرگتر از آن بود که در بعد از ظهر Barr گفت.

هنوز, او گفت که او نمی دهد افسران سفارشات به ادامه — آنها در حال حاضر در روند انجام این کار زمانی که او نشان داد.

“آنها به من گفت که آنها در مورد را اعلام و من فکر می کنم آنها کشیده اطلاعیه ها بیش از 20 دقیقه است. در طول زمان من وجود دارد, من می خواهم به صورت دوره شنیدن اطلاعیه ها” Barr گفت. “آنها تا به حال پارک پلیس نصب شده واحد آماده, پس از آن فقط یک ماده از اعدام. بنابراین من فقط به آنها می گویند ” برو.'”

Barr گفت: این پارک پلیس فرمانده تاکتیکی — یک مقام او هرگز به صحبت کرد — که به سفارش برای سازمان های اجرای قانون را به حرکت در و پاک کردن معترضان.

“من نه درگیر در دادن دستورات تاکتیکی بود که” او گفت:. “من نا امید شد و من نیز نگران است که به عنوان جمعیت و رشد آن خواهد شد سخت تر و سخت تر به انجام. بنابراین نگرش من بود آن را انجام داده اما من نمی گویند ” برو آن را انجام دهد.'”

بر اصرار وجود دارد ارتباط بین دست سنگین سرکوب معترضان و مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن بلافاصله بعد از به سنت جان کلیسا. دادستان کل گفت که او آموخته بود در بعد از ظهر که تهمت می خواستم به بیرون بروید و گفت که زمانی که او رفت به کاخ سفید در شب او آموخته رئیس جمهور در مقصد مورد نظر.

چندین گروه مختلف از جمله سرویس مخفی و پارک پلیس درگیر شدند و در پوش بک در تظاهرات. اعضای گارد ملی حاضر بودند اما نمی تعامل با معترضان بار گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تهدید کرد که شب به استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی به آمریکا اگر محلی و مقامات دولتی نمی تواند به اندازه کافی سرکوب تظاهرات که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد.

Mattis که در سمت چپ این اداره در سال 2019 گفت: روز شنبه که تهمت بود راه اندازی یک “غلط درگیری” بین نظامی و غیر نظامی جامعه و زمان خاص موضوع را با نمایش قدرت در خارج از کاخ سفید است.

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما” Mattis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de