دادستان کل لایحه بر سفارش فدرال مقامات زندان به شدت تلاش خود را برای آزادی “آسیب پذیر” زندانی در سه زندان مجتمع که در حال تلاش برای مهار عمده شیوع کروناویروس.

بر گفت او به دنبال به سرعت روند ارسال انتخاب شده زندانیان در زندانها در دنبوری Conn., اوکدیل La., و الکتون اوهایو به خانه حبس به دلیل خطر جدی در سطح عفونت در کسانی که امکانات را در برخواهد داشت به سالمندان زندانیان و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی.

“ما در حال تجربه سطوح قابل توجهی از عفونت در چند تا از امکانات ما” Barr گفت: در یادداشت مورخ جمعه به دست آمده و توسط سیاسی جمعه شب. “ما باید به حرکت با اعزام با استفاده از صفحه اصلی سلول که در آن مناسب برای حرکت آسیب پذیر زندانیان از این موسسات است.”

Barr همچنین گفت که او ورزش برای اولین بار گسترش آزادی اقتدار کنگره اعطا شده او را در لایحه محرک شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گذشته است.

تحت قبلی قانون فدرال زندانیان تنها واجد شرایط برای خانه حبس پس از آنها می خواهم به اتمام 90 درصد از احکام خود را. اما قانون جدید اجازه می دهد تا برای نسخه های قبلی اگر دادستان کل به طور رسمی اعلام کرد اضطراری که او جمعه.

“مراقبت در حال حاضر قانون اجازه من برای گسترش این گروه از زندانیان که می توان برای خانه آزادی بر من پیدا کردن که اضطراری در شرایط مادی مؤثر بر عملکرد اداره زندانها” Barr نوشت. “من بدین وسیله را که پیدا کردن و مستقیم است که شما را در اولویت اجرای این استانداردهای جدید برای آسیب پذیر ترین زندانیان در آسیب دیده ترین امکانات است.”

هفت فدرال زندانیان فوت کرده اند از COVID-19 تا کنون: پنج نفر در زندان لوئیزیانا بر این است که اولویت و دو در اوهایو تسهیلات.

این برگه از آلوده زندانیان و کارکنان زندان باید رشد روزانه است. به عنوان جمعه, 91 زندانیان فدرال تایید شد به این ویروس از 75 روز پیش از آن. تایید هیات عفونت افزایش به 50 از 39.

بر اعلام روز پنج شنبه گذشته بود که او آموزش اداره زندانها به افزایش نسخه های اولیه به ویژه برای زندانیان که “دیگر یک تهدید.”

در مجموع 522 زندانیان منتقل شدند به خانه حبس زیر بار این بخشنامه هفته گذشته با توجه به دفتر زندان.

Barr نظرات عمومی حمایت از نسخه های اولیه برای برخی از زندانیان به نظر می رسید در تنش با سخنان ناروا ساخته شده پنج شنبه, جایی که او به شدت انتقاد کرد در دولت و مقامات محلی برای به خطر انداختن عمومی با آزاد کردن محکوم جنایتکاران و گفت: او حتی ممکن است در تلاش برای توقف چنین منتشر شده است.

خواسته در مورد آنچه که او انجام شده بود برای محافظت از زندانیان مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به بی اهمیت جلوه دادن خطر برای بسیاری از زندانیان با این استدلال که بسیاری از آنها جوان است. او همچنین به نظر می رسد برای به رخ کشیدن است که دولت فدرال به حال به دنبال متحده منجر ساخت اضافی منتشر شده با توجه به همه گیر.

“من انجام داده اند که در همه, اما در برخی از ایالت ها اجازه دادن به مردم در خارج از زندان. برخی از مردم در حال گرفتن است که بسیار جدی مجرمان در برخی از کشورها. و من نمی خواهم که. من نمی خواهم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک به طور منظم در کاخ سفید جلسه. “اما این یک شهرستان و یا دولت چیزی که در بعضی از موارد به عنوان شما می دانید. من فکر می کنم شاید فیلادلفیا به ذهن می آید. … ما آن را دوست ندارم. مردم آن را دوست ندارم. و ما به دنبال در برای دیدن اگر من حق متوقف کردن آن در برخی از موارد است.”

سخنران برای وزارت دادگستری و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن در آزادی برای زندانیان فدرال و اینکه آیا او مشورت در وزارت دادگستری انتشار برنامه های.

Barr جدید بخشنامه تاکید می کند که نگرانی های ایمنی عمومی باید در نظر گرفته شود که با توجه به آنها را آزاد.

“در حالی که ما باید یک تعهد جدی برای حفاظت از مردم در BOP بازداشت ما نیز موظف به حفاظت از مردم” دادستان کل نوشت. “این بدان معناست که ما نمی توانیم به سادگی از آزادی از زندان جمعیت یکهو به خیابان ها. انجام این کار خواهد مطرح عمیق خطرات عمومی از زندانیان درگیر شدن در دیگر فعالیت های جنایی به طور بالقوه از جمله خشونت یا جرم و جرائم جنسی.”

در حالی که بار تاکید کرد که نسخه های اولیه باید ارزیابی مورد به مورد و بر اساس او گفت که برخی از اقدامات احتیاطی به طور معمول گرفته در چنین شرایطی می تواند چشم پوشی در زمان بحران مانند نظارت بر جیپیاس برای کسانی که به خانه فرستاد.

تقریبا 175,000 مردم در فدرال جنایی بازداشت عمدتا در فدرال اجرا زندانها و مراکز اجرا توسط پیمانکاران خصوصی. اما اکثریت قریب به اتفاق کسانی که زندانی در آمریکا حدود 2 میلیون نفر — در دولت های محلی و سیستم عدالت کیفری و خدمت در آن زندان و یا زندان.

بر آخرین حرکت به گام تا منتشر آمد و به عنوان قانونگذاران عدالت کیفری طرفداران اصلاحات و وکلای زندانیان فشرده گروه به حرکت با سرعت بیشتری به کاهش خطر coronavirus فراگیر از طریق فدرال زندانها.

دو تن از رهبران کمیته قضایی مجلس نوشت و به او شنبه به اصرار گسترده تر منتشر شده و همچنین سایر مراحل را برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

“ما امیدواریم که شما موسسه اقدامات تهاجمی به انتشار پزشکی به خطر بیافتد و افراد مسن و زنان باردار زندانیان و همچنین به عنوان تست در BOP امکانات — برای محافظت از هر کس. … اقدام فوری مورد نیاز است چرا که زندگی در آن بستگی دارد” نوشت قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-n. y.) و تشکر. کارن باس (D-کالیفرنیا.) صندلی جرم تروریسم و امنیت داخلی فرعی.

Nadler مکرر بر منتقد صراحت استقبال دادستان کل آخرین بخشنامه.

“امروز ما آموخته است که دادستان کل بر ساخته شده است که پیدا کردن کلید مربوط به COVID-19 همه گیر است که باعث گسترش اقتدار تحت مراقبت در عمل به انتقال زندانیان به خانه بردهاند. این است که یک توسعه مثبت و من اصرار مناسب و سریع استفاده از این قدرت” خانه رئیس قوه قضائیه گفت.

با وجود بر حرکت جمعه وزارت دادگستری همچنان به مقاومت در برابر تلاش های وکلا شامل دادگاه در اوایل انتشار گیری. دادستان استدلال کرده اند برای اجرای دقیق یک ماده در قانون فدرال است که می گوید زندانیان نمی تواند به دنبال انتشار از طریق یک قاضی تا زمانی که درخواست های خود را برای آزادی شده اند و در حال بررسی در اداره زندانها برای حداقل 30 روز یا تا زمانی که سیستم زندان باعث می شود یک تصمیم داخلی و تجدید نظر خسته هستند.

“این روند بسیار مهم است در زمانی که BOP مواجه است هجوم مشابه درخواست است و در تلفظ باید به صورت منظم و مداوم حل این درخواست در زمانی که کنگره تصویب شده در اساسنامه” دادستان فدرال در نیویورک نوشت: در یک مورد پنج شنبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که در آن بحث بر تمایل خود برای افزایش نسخه های اولیه او گفت: او می خواست همه زندانیان را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز قبل از انتشار به منظور مطمئن شوید که آنها حامل این ویروس در خارج از زندان به جامعه. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه صدها نفر از زندانیان آزاد شده و در هفته گذشته در حالی که انطباق آن نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im