یک گردباد هفته برای Kayla الکساندر فرود آمد تا او با خیال راحت به خانه در میلتون, Ont., در شب شنبه.

آن را حدود یک ماه پیش کانادا به جلو پیوست لهستانی طرفدار تیم بسکتبال آرکا Gdynia به عنوان یک اواسط فصل علاوه بر امیدوار به ارائه یک افزایش پیش از پلی آف.

اما مانند تقریبا هر دیگر ورزش فوتبال در جهان, سبد Liga Kobiet — لیگ که در خانه های آرکا Gdynia — تعطیل فصل آن در میان جهانی از شیوع کروناویروس.

الکساندر 29 می گوید: او در حال حاضر خود منزوی در خانه و خارج از احتیاط. او احساس می کند هیچ نشانه ای ندارند اما او تنها ترک خانه برای رفتن به خرید مواد غذایی. او همچنین تلاش برای دور ماندن از پدر و مادر خود را که مسن تر هستند و بیشتر در معرض خطر از ویروس.

“دلایل خودخواه, من به دنبال به جلو به بازی دوباره به خاطر من به تازگی از آسیب دیدگی و من به تازگی با تیم ملی بود, بنابراین من به دنبال به جلو به بازی و پس از آن زمانی که این اتفاق افتاد من مانند املاک ناراحت و نا امید” الکساندر گفت.

“اما در این طرح بزرگ از زندگی, ورزش بسکتبال به من آموخت که چگونه به مقابله با سختی و انطباق زمانی که همه چیز نمی رویم راه خود را.”

مشابه ضربه به لیگ آمریکای شمالی

لهستانی لیگ رفت و از طریق شبیه حرکات خود را به عنوان شمال همتایان آمریکایی قبل از اینکه در نهایت تصمیم گیری در مورد لغو.

آنها برنامه ریزی شده فقط به تعویق انداختن چند بازی. سپس یک بازی بود که لغو شد.

“و سپس آنها را لغو تمام فصل مانند برگشتی همه چیز. پس از آن واقعا یک چرخش سریع” الکساندر گفت.

این تصمیم یک روز پس از لهستانی رئیس جمهور را مبنی بر توده حوادث سه شنبه گذشته. لیگ به نام اسکندر آرکا Gdynia قهرمانان پس از ریاضی عقد به طور منظم فصل عنوان شده است.

همانطور که از سهشنبه شب در لهستان گزارش کرده 238 موارد COVID-19.

الکساندر در اصل برنامه ریزی شده در ماندن به صرف چند روز با هم تیمی های جدید خود پس از فصل تعطیل. سپس اخبار وارد لهستان خواهد بود بستن مرزهای خود را به خارجی ها که از یکشنبه.

تحت شرایط عادی این تیم خواهد به ترتیب یک پرواز برای بازیکنان به بازگشت به خانه. اما با تقاضای سنگین برای مرخصی به بازیکنان گفته شد به کتاب خود را پرواز و ارائه بازپرداخت.

الکساندر آمده از شنبه شب.

گیر در سیبری

نه هر کانادایی اعضای تیم ملی شده است به عنوان خوش شانس الکساندر, اما.

در حالی که زنان روسی بسکتبال لیگ تعطیل کرده است در میان جارو COVID-19 گیر اموزش Hamblin تیم هنوز برنامه ریزی شیوه های اجباری که از سه شنبه. ترک به معنای شکستن قرارداد و از دست دادن هر گونه پرداخت او بدهکار است.

“سخت ترین قسمت رفتن را از طریق این تنها راه من باشگاه است درمان من در حال حاضر,” او گفت: کانادا مطبوعات در صدای لرزان. “وجود دارد هیچ همدلی است. هیچ درک در مورد آنچه در جریان است. و من حتی درخواست برای پرداخت میشود. من فقط می خواهم به ترک و دریافت پول برای آن روز که من کار کرده اند و خانه پرواز و آنها کاملا درمان من مانند [expletive].

کانادا اموزش Hamblin شده است گفت: اگر او برگ لیگ روسیه تیم او را جریمه او قرارداد. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

“این واقعا سخت است. به خصوص که دور از خانواده و داشتن این اپیدمی جهانی و این بی سابقه است. و سپس در یک محیط است که احترام نیست چگونه شما احساس می کنید و آنچه شما نیاز عاطفی است که واقعا دشوار است.”

Hamblin, جیمی اسکات و Miah-ماری Langlois همه غذای برای دینامو نووسیبیرسک و اعضای ملی کانادا تیم زنان. Langlois حل و فصل قرارداد خود دلیل دیگری و برنامه ریزی شده بود به خانه پرواز چهارشنبه. اسکات Hamblin گفت: برنامه ریزی شده به آن را از چوب در سیبری است.

‘کنترل کنترل’

الکساندر گفت که او در ارتباط با بوده است Hamblin.

“من می دانم که وضعیت او شده است یک کمی دیوانه بیش از وجود دارد و او فقط در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید. من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد به آن, اما من شده اند در تماس با او و من فقط به امید او می شود از روسیه در یک قطعه و بازگشت به خانه.”

الکساندر همچنین گفت که او دریافت ایمیل های متعدد از هر دو کانادا بسکتبال و WNBA با هر یک از چک کردن در جایی که او در جهان و به تایید می کنند که او سالم است.

به WNBA نیز ارائه شده برای کمک به او را به خانه آورد. اما سالم و امن در خانه در حال حاضر الکساندر است که با تمرکز بر “کنترل قابل کنترل” و حفظ مسئولیت های خود را به عنوان یک کانادایی در زمان بحران.

“بنابراین دیوانه ما در زندگی حقیقی بار اما من احساس می کنم اگر ما در حال انجام آنچه که ما قرار است انجام دهد به مراقبت از یک دیگر خود قرنطینه و رعایت بهداشت اجتماعی و فاصله این خواهد بود یک حافظه دور امیدوارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im