باس: هواداران خواهد تجمع به بایدن با وجود ’94, جرم, لایحه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. کارن باس می گوید او هیچ مشکل شلاق تا حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری در لس آنجلس کنگره منطقه با وجود نقش ابزاری در توسعه بحث برانگیز سال 1994 جرم لایحه که باس خودش مخالف است.

“من بسیار درگیر در جرم و جنایت لایحه از دیدگاه مخالف بسیاری از سال پیش و من به خوبی درک چرا مقامات منتخب آنچه را که آنها به این دلیل که توده مردم در این جوامع بودند خواستار آن را” کالیفرنیا کنگره و جای خواب انتخاب کنید به عنوان بایدن معاون رئیس جمهور گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“من فکر می کردم وجود دارد یکی دیگر از راه برای رفتن است. من فکر می کنم مردم درک کنند که در حال حاضر, و من مطمئن هستم در این جهت است که جو بایدن به دنبال” باس گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پخش تبلیغات تلویزیونی در فیلادلفیا آتلانتا و شارلوت, N. C., که حمله presumptive دموکراتیک نامزد خود را بیش از گذشته حمایت از 1994, جرم, لایحه که کمک به افزایش حبس — به خصوص در میان مردم رنگ — و شامل فدرال محدودیت در زندانی دانش آموزان دریافت پل کمک. سناتور. الیزابت وارن حتی به نام این لایحه را لغو به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

هنوز هم باس ستایش عدالت کیفری اصلاحات توصیه های مطرح شده توسط بایدن را “وحدت نیروی کار” با سابق انتخاباتی رقیب و بهداشت ، برنی ساندرز که شامل تماس به ایجاد استانداردهای ملی حاکم بر اجرای قانون استفاده از زور.

“من می دانم که عدالت کیفری اصلاحات است برای رفتن به یک بخش عمده ای از دولت” باس گفت:.

باس همچنین گفت که او قصد دارد به معرفی قوانین این هفته است که تمرکز بر زنان در نظام عدالت کیفری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>