کتک متحده شهرستانها تلاش برای پرداخت صورتحساب به عنوان کنگره قرار می دهد خاموش نجات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Left to right: Robert Fenton, FEMA Regional Administrator for Region 9; Director Mark Ghilarducci; California Gov. Gavin Newsom; Los Angeles Mayor Eric Garcetti; Admiral John Gumbleton; United States Navy | Getty Images

از چپ به راست: رابرت Fenton, FEMA منطقه ای سرپرست منطقه 9; مدیر علامت Ghilarducci; کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti; دریاسالار جان cod intel; نیروی دریایی ایالات متحده | کارولین کول/گتی ایماژ

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — به طور ناگهانی بسته های پول در ایالات و شهرستانها در حال تقلا به سر بی سابقه مالی فاجعه و ramping تا فشار بر کنگره پس از گذشت این هفته آخرین فدرال محرک معامله است.

مقامات محلی — برخی هنوز هم با چالش رو به رو با بيمارستان غرق coronavirus بیماری همه گیر — می گویند که نیاز به کمک مالی در حال رشد است بیشتر وخیم روز به روز و حتی به عنوان سناتور دموکرات شنبه نشان داد که به کمک نمی آیند.

تبلیغات

لس آنجلس در حال حاضر آغشته به ذخایر خود و برنامه ریزی گسترده به کاهش خدمات شهری و حقوق با شهردار اریک Garcetti تماس خود را آینده بودجه “یک سند از درد است.” شهر نیویورک مواجه است 7 میلیارد دلار بودجه gap; دولت در سوراخ برخی از 15 میلیارد دلار و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پیش بینی 20 درصد کاهش در کمک های دولتی در سراسر هیئت مدیره. و نیوجرسی که فقط دریافت آن اول اعتباری کاهش رتبه در سال موکول آن سال مالی به جای یک ماه ژوئن بودجه مهلت.

در سراسر کشور بیکاری بالا رفتن سرسام آور است, شهرستان, کارگران در حال furloughed و اتحادیه های معلمان در حال آماده سازی خود برای مبارزه با بیکاری به عنوان مدارس آماده برای دیدن بزرگ قطره در بودجه. برنامه های جوانان در خیابان تعمیر برنامه ها و امنیت عمومی مشاغل — غیر قابل تصور کاهش فقط ماه پیش — همه در بلوک سفت.

بسیاری امیدوار بودند که کمک خواهد به زودی می رسند از واشنگتن پس از دموکرات ها در کنگره برگزار کردن یک محرک جدید لایحه برای سال به, در بخش امن 150 میلیارد دلار در کمک به سطحی با بودجه های محلی. اما $484 میلیارد coronavirus امداد بسته است که انتظار می رود به تصویب کنگره در روز پنج شنبه تنها ارائه می دهد کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و پول را به سطح شیب دار تا تست.

شانس گرفتن که بودجه در آینده فدرال محرک بیل رو شنبه با حمایت از نظرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — کاهش یافت در روز چهارشنبه به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: دولت و دولت های محلی باید “استفاده از مسیر ورشکستگی.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی رئیس انجمن فرمانداران دموکرات گفت: نفس او بود “دور” توسط مک کانل این سخنان در هیو هویت نشان می دهد. او التماس کرد با کنگره برای ارسال مستقیم پول نقد امداد به متحده است.

“شما باید به من کلمه ما نمی ورشکسته. اما شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ ما را دل و روده the living daylights در هر ایالت امریکا از خدمات — خدمات دقیق — که شهروندان ما باید در حال حاضر” مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ترنتون. “ما فقط برش, برش, برش و برش. ما نمی ورشکسته, سناتور, اما ما را ترک خواهد کرد و شهروندان ما را در تلو تلو خوردن را در خود عمیق ترین ساعت نیاز است.”

کنگره دموکرات ها وعده داده اند برای ادامه مبارزه با دولت و دولت های محلی امداد در دور بعدی محرک, بودجه راه اندازی یکی دیگر از عمده حزبی نبرد.

تا زمانی که بودجه می رسد رهبران محلی از کالیفرنیا به نیویورک خواهد شد و در صورت بی سابقه از دست دادن درآمد و شروع به دوباره تاکتیک از رکود بزرگ به منظور کاهش هزینه ها.

“من کسب و کارهای کوچک. من به خطوط هوایی است. چگونه در مورد پلیس؟” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه با اشاره به دیگر دریافت کنندگان بودجه محرک. “چگونه در مورد آتش ؟ چگونه در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ چگونه در مورد معلمان? ما در حال رفتن به صندوق مدارس ؟ من آن را دریافت نمی. من آن را دریافت نمی. همین دلیل است که من نه در واشنگتن.”

کومو که دولت بوده است ضربه سخت ترین ویروس گفت: بعد از آن روز که او تا به حال یک “مولد” در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن که شامل مذاکرات در مورد بودجه متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تعامل خود را در کنفرانس خبری تایید کرد او در حمایت از استفاده از پول فدرال برای کمک به آمریکا و دولت های محلی.

کومو هم گفت: او floored مک کانل ورشکستگی نظرات.

“این یکی از غم انگیزترین, واقعا خنگ نظرات همه زمان” کومو گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی در WAMC اضافه کردن نشانگر: “اجازه دهید تمام متحده اعلام ورشکستگی. که راه را به اقتصاد است.”

فرمانداران و شهرداران به طور یکسان می گویند آنها ادامه خواهد داد به سگ تازی کنگره و دولت فدرال نیاز به تمرکز و اولویت های خود را قبل از بودجه های محلی در حال نابود به عنوان درآمدهای مالیاتی شاقول با توجه به توقف کسب و کار و زندگی به عنوان ما آن را می دانستند.

“این غیر قابل انکار است که این شهر را تحمل بار اقتصادی اثرات ایجاد شده توسط COVID-19 اما ما رد هر گونه مفهوم است که این بار ما به تنهایی” گفت: Lauren هافمن یک سخنگوی شهردار شیکاگو لری پلیسی در یک ایمیل.

ایلینوی در کنگره شان Casten رنگ رو به بالا نبرد برای دولت های محلی و گفت: تا زمانی که EMTs آتش نشانان و معلمان در معرض خطر از دست دادن شغل خود به دلیل درد و رنج های محلی تاریخی میزان بودجه در مراقبت عمل کافی نیست.

“به دلایلی که تا حدودی گیج کننده آن تبدیل شده است تا حدودی حزبی به منابع متحده است. آن را بسیار هر دو حزب برای به دست آوردن منابع برای کسب و کار در ایالات اما برای به دست آوردن پول به واقع جریان به دولت های ایالتی و محلی به مطمئن شوید که تمام کسانی که همه چیز به ما بستگی دارد بودجه, که تبدیل به یک حزبی مبارزه” Casten گفت. “و تا کنون ما نداشته موفقیت به همان اندازه که ما واقعا نیاز به. و آن را خسته کننده است.”

در لس آنجلس Garcetti هشدار داد که این رکود می تواند بدتر از سال 2008 به رکود و متهم به اعضای کنگره از برگزاری محلی گروگان نجات صنایع به جای استفاده از شهرستانها.

“اجازه ندهید امریکا متحده و شهرستانها می میرند. گام به گام تا و به قید وثیقه امریکا به عنوان شما در حال نجات شرکت های آمریکایی بیش از حد” Garcetti گفت.

حقوق بازنشستگی بحران است همچنین بلندی. بالا قانونگذاران در نیوجرسی و ایلینویز دو کشور با محزون می خوانی با کمبود بودجه روبرو بازنشستگی سیستم در حال درخواست دولت فدرال برای کمک و گفت: سرمایه گذاری ضرر و زیان خواهد بود مرکب در هفته های آینده.

برخی از دولت ها می تواند مبارزه برای کسب سهم کارفرما — یک نتیجه است که می تواند سال ها یا دهه به بازیابی از.

“بحران بازنشستگی و بدتر خواهد شد اگر دولت های ایالتی و محلی دست و پنجه نرم کردن با کمبود درآمد و طولانی رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس قادر به مورد نیاز بازنشستگی پرداخت” نیوجرسی در مجلس سنا رئیس جمهور استیو Sweeney در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از نقطه مشاجره: تنها دولت های محلی با جمعیت بیش از 500.000 دریافت کمک های مالی مستقیم از 2 تریلیون دلار بسته امداد که شامل کمک به پوشش هزینه های مرتبط با مبارزه با شیوع.

این بدان معناست که در کالیفرنیا که پیش بینی شده است برای دریافت $15.3 میلیارد دلار از مراقبت در عمل تنها شش شهرستانها و 16 شهرستان در, پرجمعیت ترین دولت بودجه دریافت می کنند. واجد شرایط دولت های محلی از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سکرامنتو را دریافت نزدیک به 6 میلیارد دلار در حالی که دولت دریافت خواهد کرد باقی مانده $9.5 میلیارد دلار است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او بوده است “ثابت مذاکرات” با بلندگو نانسی پلوسی یکی دیگر از حزب دموکرات کالیفرنیا و می خواهد برای دیدن که جمعیت آستانه رفتن به 50,000.

با وجود میلیاردها انباشته در ذخایر پس از آخرین رکود کالیفرنیا بودجه مقامات هشدار داده اند که برآورد ضرر و زیان می تواند در رقابت با 2008 — به خصوص به این دلیل از دولت مترقی مالیات بر درآمد ساختار است که به شدت متکی به بالا بگیر و سود سرمایه.

در نامه ای به پلوسی در اوایل این ماه Newsom خواسته برای $1 تریلیون در “مستقیم و انعطاف پذیر” کمک به دولت های ایالتی و محلی اما این هفته گفت که که درخواست نسبتا کم است.

“من فکر می کنم مردم در سراسر این کشور امیدوار هستند به خصوص کسانی که کوچکتر شهرداری که دور بعدی محرک را در نظر بگیرید کسانی که کوچکتر از حوزه های قضایی” Newsom گفت. “خبر خوب این است که من فکر می کنم این است که به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده در سراسر طیف. این چالش البته پول بیشتری به شما قرار داده و برای شهرهای کمتر برای کشور ما نمی خواهیم به این بی دست و پا از مبارزه برای منابع محدود است.”

در نامه ای به نیویورک هیئت نمایندگان کنگره در هفته گذشته شهردار رابرت کندی رئیس جمهور از نیویورک کنفرانس شهرداران و کنفرانس, مدیر اجرایی, پیتر Baynes نیز که در آستانه به کاهش است.

“COVID مربوط به رکود اقتصادی است نه یک شهری مشکل است. این مشکل در هر شهر و روستا و شهر” نامه متحده است.

رهبران محلی دریافت کرده اند که پول فدرال برای مبارزه با آن ساخته می شود بیشتر قابل انعطاف است. امداد و کمک های مالی داده شده به دولت و دولت های محلی باید صرف “لازم است هزینه های متحمل شده به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی” و در حال نظارت توسط وزارت خزانه داری.

شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ ارسال شده یک عکس از $89.6 میلیون محرک سپرده به شهرستان از دولت فدرال به توییتر گفت که او امیدوار است به استفاده از آن را برای سرپا نگه داشتن اهداف از افزایش مالیات بر فروش که مورد تایید رای دهندگان در سال 2018 است که با تمرکز بر توسعه اقتصادی در این شهر محروم ترین محله ها.

“این نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن حفره های بودجه و صرف شود باید توسط Dec. 31,” استاینبرگ گفت: در پست. “هدف من این است که به استفاده از آن برای انجام #MeasureU اهداف رشد اقتصاد ما در [a] راه که uplifts تمام محله های ما.”

الکساندر نیوس آنا Gronewold کاترین Landergan و شیعه Kapos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>