نبرد بیش از Covid کمک مصرف کنگره نهایی با حداکثر سرعت دویدن به زنگ تفریح

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مجلس نمایندگان و سنا بازگشت دوشنبه به صورت بحرانی در سه هفته کشش پیش از ماه اوت زنگ تفریح با هر دو مجلس تحت فشار بسیار زیاد به ارائه یکی دیگر تریلیون دلار به علاوه بسته امداد در میان نگران کننده ای افزایش coronavirus موارد است.

با اقتصاد سوزش از آن بدترین رکود اقتصادی در دهه رهبران کنگره نیز فقط تعداد انگشت شماری از روز برای جلوگیری از ده ها میلیون نفر از مردم از دست دادن مزایای بیکاری که تا به حال شده است به طور چشمگیری کوچک در طول همه گیر — یکی از مهمترین مسائل قانونگذاران باید از طریق کار است. میلیون ها نفر بیشتر در معرض خطر از دست دادن فدرال اخراج حمایت توسط پایان ماه است که در حال حاضر در برخی از کشورها.

در همان زمان در قاب خانه را مقابله با برخی از آن heftiest قانون از سال با کف رای در تقریبا تمام هزینه های صورت حساب به احتمال زیاد نیاز به حداقل برخی از کشمکش از دموکراتیک رهبری در سراسر خط پایان. خانه را نیز تا $740 میلیارد لایحه دفاعیه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به وتو به دلیل این امر تغییر نام چندین پایگاه نظامی تجلیل مؤتلفه رهبران.

“ما مقدار زیادی به انجام” Rep. دن Kildee (D-Mich.) گفت: در حال تیک تاک کردن موارد دستور کار بیش از دو هفته آینده. اما او افزود: “چالش سخت تر این است که چگونه ما بعد از امداد لایحه از طریق.”

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به احساس یک نوع حرارت آنها هرگز قبل از احساس” Kildee گفت: ایران با مقاومت به گسترش اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری که منقضی در پایان ماه. “این فقط در نیمه شب در جولای 31, ما می توانید رای بدهید و این مشکل را حل کند. ما باید به انجام آن در زمان متحده به گرفتن گام های لازم به پا زدن کردن مردم از نظام است.”

صدها نفر از قانونگذاران پرواز یا رانندگی در سراسر کشور و همچنین کارکنان خود را بازگشت به واشنگتن در میان بزرگترین افزایش در ایالات متحده موارد پس از همه گیر اولین ضربه ماه پیش. بالا قانونگذاران شده اند از نزدیک به مشورت با کنگره پزشک هر چند برخی از اعضای و مشاوران باید به بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد چگونه آنها قادر خواهید بود به نگه داشتن امن در میان ده ها تن از آرا بعد از چندین هفته.

رهبران مجلس ایران کنفرانس — که اعضای آن شده اند به مراتب بیشتر و سهل انگاری در مورد پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله — باید نشانه های آن را گام احتیاطی. ایران با رهبری منتشر شده یک لیست از قوانین این طرح به اجرا در آن جلسات خصوصی مانند نیاز به ماسک و چک کردن درجه حرارت در درب طبق اطلاع به دست آمده توسط سیاسی.

ایران با تغییر در وضعیت پس از تشکر. مورگان گریفیث (R-Va.) آزمایش مثبت برای coronavirus روز پس از شرکت در یک کنفرانس خبری با دیگر اعضای خانه آزادی حزبی.

“ما باید اقدامات احتیاطی لازم” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت: روز جمعه زمانی که پرسید که آیا این کنفرانس خود را در اقدامات ایمنی پس از هفته گذشته مثبت مورد.

مک کارتی نیز اشاره کرد که رهبران هر دو طرف باید متناسب با طبقه برنامه برای هفته آینده برای محدود کردن تعداد کل آرا با اشاره به سنگین صف از گذراندن لوایح که به طور معمول ده ها اگر نه صدها اصلاحات. در این سال خانه رهبران برگزار خواهد شد اصلاحیه رای در بلوک های بزرگ برای به حداقل رساندن تعداد کل آرا و در نتیجه قرار گرفتن در معرض در کف خانه.

رهبران کنگره نیز می گویند که بهبود تست قابلیت در کنگره و کاربرانی که نیاز به یک coronavirus آزمون قادر به گرفتن یک — اگر چه ارشد مشاوران به حساب های متفاوت در مورد چه مدت آن طول می کشد قانونگذاران برای یادگیری از نتایج خود را.

نیز وجود دارد و نگرانی ها از قانونگذار دفاتر در مورد زمان و نحوه بازگرداندن کارکنان به خصوص به عنوان خانه طول می کشد تا بیشتر اصلاح-سنگین اسکناس است که برخی می گویند مشکل تر برای مدیریت از راه دور. در حال حاضر اعضای توصیه شده است به بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم در شخصی خود را در دفاتر.

آن است که بهبود اقتصادی بسته است که تسلط بر دستور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و سخنران نانسی پلوسی برای چند هفته آینده. هر دو طرف انتظار می رود برای شروع مذاکرات در یک پنجم tranche از کمک های اضطراری در روزهای آینده با یک هدف مشترک از امضای چیزی به قانون ظرف سه هفته.

خانه در حال حاضر قرار به ترک برای زنگ تفریح در جولای 31, با سنا پس از هفته و پس از هر چند مجلس شده اند توصیه می شود که برنامه هفته اول ماه اوت است.

در حال حاضر هر دو طرف شده اند تا حد زیادی ذکراست با کمی به هیچ تلاش در مذاکره است.

حتی قبل از شروع رسمی مذاکرات رهبران کنگره کشیده اند نبرد شدید خطوط مورد اولویت های خود را برای بسته شوم ثبت نام برای آنچه انتظار می رود به سخت ترین مجموعه از مذاکرات تا کنون در کنگره همه گیر پاسخ.

با اقتصاد کندوپاش و سرنوشت میلیون ها نفر از دانش آموزان نامشخص این سقوط رهبران ایران می گویند که آنها برنامه ریزی برای اولویت بندی حمایتهای قانونی برای کسب و کار است که بازگشایی در طول همه گیر و همچنین به عنوان پول برای کمک به مدارس این طرح به استقبال دانش آموزان در فرد است.

مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد به معرفی یک دلاری در لایحه این هفته و بحث در مورد این پیشنهاد با انجمن. سنا اوباما همچنین قصد دارد به فشار برای استخدام مشوق برای کسب و کار و همچنین به عنوان پول اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تست واکسن با توجه به یک توافق aide.

اما دموکرات ها حاضر به در نظر گرفتن حمایت های حقوقی برای کسب و کار بدون یک سطح شیب دار تا در کارگر حمایت — چیزی از ایران مقاومت کرده است و باید بخش خصوصی مورد بحث مسدود کردن مک کانل از هر گونه پیشرفت coronavirus لایحه در طبقه تا زمانی که او موافقت می کند به آینده مذاکرات است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) روز جمعه گفت او هنوز به شنیدن از خارجه یا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و خواست برای عبور از خانه را 3 تریلیون قهرمانان عمل می کنند که کمتر مجلسی مصوب در اواسط ماه مه.

“مک کانل سناتور. در تلاش است تا پیش نویس یک لایحه در دفتر” شومر گفت: در یک تماس را فشار دهید. “اما او می داند که یک لایحه فقط پیش نویس توسط جمهوری خواهان نمی خواهد تبدیل به قانون او را دیدم که در Covid 2, Covid 3, Covid 3.5. مک کانل می داند که از قبلی Covid لوایح که به تصویب یک لایحه در مجلس سنا او را به کار در سراسر راهرو.”

مک کانل گردش یک پیش نویس از یمن مسئولیت خواسته اواخر هفته گذشته است و انتظار می رود به ارائه راهحل coronavirus پیشنهاد به مجلس سنا جمهوری خواهان در ناهار روز سه شنبه.

دموکرات ها در ضمن خواستار پول بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی کمک های امنیت غذایی تجدید افزایش مزایای بیکاری مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه جولای و دور دیگری از محرک چک برای بسیاری از آمریکایی ها.

بیشتر پیچیده مذاکرات, کاخ سفید روز جمعه گفت آن را فشار 10 درصد بعدی coronavirus بسته امداد به کنار برای “غیر عمومی مدارس و آموزش و پرورش آزادی بورسیه.”

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت مجدد تقاضا برای مالیات بر حقوق برش در بسته امداد یک ایده است که panned توسط قانونگذاران در هر دو طرف. خانه ایران نیز شامل مالیات بر حقوق برش در لیست اولویت ها در اطلاع به اعضاء در روز جمعه.

جمهوری خواهان باید خودداری کردند در 3 تریلیون امداد پیشنهاد آمریکا گذشت دو ماه پیش. مک کانل گفت: بعدی — و احتمالا آخرین coronavirus کمک لایحه خواهد آمد به مراتب کمتر است اما هنوز هم چشم ظاهر مجموع در حدود $1 تریلیون.

اما پلوسی در ادامه به اخراج ایران از’ نگرانی در مورد هزینه گفتن خبرنگاران در اواخر هفته گذشته که این لایحه “در مورد بقای اقتصاد ما.

“اگر ما نمی سرمایه گذاری پول در حال حاضر آن را بسیار بدتر,” او گفت:.

“اگر ما نمی سرمایه گذاری در آزمایش های بیشتر و گرفتن تجهیزات به انجام آن بدتر خواهد بود. اگر ما قرار نیست پول در جیب مردم آمریکا با لینک مستقیم و پرداخت های بیمه بیکاری, از آن خواهد شد بسیار بدتر است.”

ملانی Zanona ماریان لوین و Caitlin اما کمک به این گزارش.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>