بایرن مونیخ برنده به فوتبال راه اندازی مجدد همچنان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دفاع از قهرمان بایرن مونیخ بازگشت به اکشن یکشنبه با پیروزی 2-0 در اتحادیه برلین به عنوان راه اندازی مجدد آلمان فوتبال ادامه داد: در خالی استادیوم.

بازیکنان فریاد تکرار کردن سطر خالی از بتن terracing در سراسر اتحادیه ورزشگاه به بایرن منتقل شد و نزدیک به یک هشتم مستقیم لیگ قهرمانان اروپا.

همانطور که در تمام بازی در بوندسلیگا این هفته, بازیکنان, عینک, ماسک زمانی که نه در زمین و جایگزین نشسته جدا از یکدیگر در می ایستد.

بایرن دروازه بان مانوئل نویر گفت که “یک سوال از انگیزه و نگرش” به موفقیت بدون هواداران در ورزشگاه و بازی به نظر می رسید بیش از حد معمول است. “دقیقه همیشه بسیار طولانی در یک بازی بدون طرفداران” نویر گفت.

سازمان دیده بان | بایرن مونیخ در صدر یونیون برلین در خالی ورزشگاه:

بایرن مونیخ نمره هدف در هر نیمه برای یک 2-0 پیروزی بر یونیون برلین. بوندسلیگا اقدام روز شنبه بازگشت پس از 2 ماه استراحت با توجه به COVID-19. 1:00

Robert Lewandowski به بایرن سرب با یک گل در 30 دقیقه پس از mistimed چالش با اتحادیه نون سوبوتیک. آن Lewandowski 40th هدف از این فصل در تمام مسابقات باشگاه. اتحادیه برگزار شد خاموش بایرن برای بسیاری از نیمه دوم اما بنیامین Pavard گل دوم در 80.

اتحادیه بدون سر مربی اورس فیشر که تا به حال سفر با خانواده اش پس از مرگ پدر در قانون. این باشگاه گفت: فیشر را مسئول آموزش و دوباره پس از او تست منفی برای coronavirus دو بار.

کلن ماینز بازی را به منظور جلب

قبل از آن بیش از 1000 کلن طرفداران لنت پیراهن و روسری به “افسون خوش شانس” پشتیبانی از صفحه نمایش در غرفه های خود را برای تیم تساوی 2-2 با ماینز. در جای دیگر در شهر پوستر نمایش داده شد حمله به راه اندازی مجدد که برخی از کلن طرفداران گروه به شدت انتقاد کرد.

هر کس به دنبال مشاوره در مورد “اجتماعی فاصله” جشن.

کلن و ماینز بازیکنان مشخص شده و اهداف خود را با مهار آرنج و ضربه و اما دوم-بخش اسنابروک بازیکنان و جایگزین در آغوش گرفت در شادی پس از به ثمر توقف زمان هدف برای به دست آوردن یک قرعه کشی.

این اولین خانه بوندسلیگا بازی در 12 سال برای کلن بدون آن زندگی سنتی بز طلسم. بازی مقررات نوار کثافت بنابراین Hennes IX نگه داشته بود در قلم خود را در باغ وحش, هر چند او به طور خلاصه نشان داده شده بر روی صفحه نمایش ویدیو قبل از کیکآف.

احساسات مخلوط در راه اندازی مجدد

فن گروه تقسیم بر راه اندازی مجدد مانند جامعه آلمان به طور کلی. بسیاری از باشگاه ها اجازه داده اند طرفداران برای قرار دادن بنر در خالی می ایستد برای بازی. برخی از گروه گرفته اند این فرصت را به تماس برای تغییرات در نحوه آلمانی اجرا شده است.

St. Pauli دوم-بخش تیم تا حد زیادی جناح چپ پایه فن بازی یکشنبه با یک بنر بزرگ در امتداد یک طرف از میدان مطالعه “فوتبال زندگی از طریق طرفداران خود را دارد. اصلاحات در حال حاضر.” در روز شنبه یک بنر در آوگسبورگ خواندن “فوتبال خواهد زنده ماندن کسب و کار خود و بیمار است!”

سازمان دیده بان | Erling Haaland نمرات بوندسلیگا 1 هدف در ماه:

پس از 2 ماه استراحت با توجه به COVID-19, فوتبال حرفه ای رزومه در آلمان با خالی استادیوم. 1:11

نظرسنجی های انجام شده توسط رسانههای پیش از راه اندازی مجدد به طور مداوم نشان داد که بیشتر آلمانی ها مخالف از سرگیری بازی از حمایت این طرح است.

هرتا برلین در مواجه با واکنش بیش از آن بازیکنان دست به جشن و شادمانی در آن 3-0 برنده بیش از Hoffenheim در روز شنبه. نفوذ دولت فرماندار از بایرن پیشنهاد بازیکنان باید اجتناب شود بدن تماس بگیرید به عنوان تیم های دیگر است.

هرتا مربی Bruno Labbadia در دفاع از بازیکنان خود گفت: آن را سخت به سرکوب احساسات و بازیکنان نمی تواند درمان “مثل یک گروه کر کلیسا.” لیگ مانع از جشن بازیکنان با هم اما نمی خواهد آنها را اگر آنها را انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>