افتتاح grand بسته شدن.

محبوب وینیپگ بستنی داغ نقطه پل از درایو (BDI) باز می شود در روز جمعه به عنوان یک درایو موقت از طریق با توجه به COVID-19 همه گیر اما پس از وارد زمین شد و باعث ترافیک snarls در قلعه سرخاب محله BDI سرعت بسته درهای خود را دوباره.

صاحب جاستین یعقوب گفت: 680 CJOB تابستان اصلی — که در حال حاضر با آن مواجه باز برای فصل هفته پس از آن معمول شروع تاریخ — است که به دنبال در گزینه های دیگر به طوری که آن را می توانید در ادامه عملیات در طول coronavirus بحران است.

مشاهده link”

“ما در حال رفتن به دیدن اگر ما می آمد تا با یک عابر پیاده-برنامه دوستانه و از بین بردن ترافیک” یعقوب گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نگرانی اصلی ما این است که اگر ما از بین بردن پارکینگ در پارکینگ پارکینگ احتمالا رفتن به حرکت به جشن خیابان و پس از آن ما در حال رفتن به مواجهه با ترافیک مسائل همه را دوباره و دوباره.”

یعقوب گفت: “او می دانست که این ایده بود که به کار هنگامی که موضع دسر ضربه اوج خود مشغول زمان در روز شنبه و یکشنبه شب و ترافیک شد حمایت تمام راه را جشن خیابان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او گفت: BDI قصد دارد به ارزیابی مجدد و بازگشایی به اصلاح ترافیک عابر پیاده با اجتماعی-فاصله اقدامات در محل.

ادامه مطلب: پل درایو-در خاتمه پس از 2 روز به دلیل واکنش بیش از ماشین بستنی خط

“این کمی دلسرد وجود دارد حتی دیگر اپراتورهای کسب و کار کوچک است که انداخت در نظرات و شما فکر می کنم که جامعه را به هم بچسبند و حمایت از یکدیگر در تلاش به آمده تا با ایده ها را امتحان کنید دوباره عملیاتی شود,” یعقوب گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یعقوب گفت: BDI در حال برنامه ریزی در اهدای بستنی کسب و کار است که فروش به ویکتوریا بیمارستان عمومی.

شهر وینیپگ سخنگوی نمی ارائه جزئیات در BDI وضعیت اما گفت: این شهرستان در حال کار با کسب و کار برای پیدا کردن راه حل در طول این غیر معمول زمان.

“این شهرستان به کارگیری یک روش انعطاف پذیر با تمام کسب و کار در تلاش برای برقراری مجدد در یک زمان بسیار چالش برانگیز” این سخنگو گفت.

“کارکنان با آنها کار می کنند برای پیدا کردن خدمات تحویل مدل های است که اجازه می دهد آنها را به کار گیرند و بدون هر گونه اثرات قابل توجهی به جامعه محلی است.”

Winnipeg کسب و کار آموزش در پرواز چگونه به کار در طول یک بیماری همه گیر

Winnipeg کسب و کار آموزش در پرواز چگونه به کار در طول یک بیماری همه گیر

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net