باید شجاع بود, نوع, نیست, بستر: آنچه در سال 2030 خواهد بود با توجه به 8 سال دختران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

روز بین المللی زنان در مورد جشن, اجتماعی, اقتصادی, فرهنگی و سیاسی دستاوردهای زنان اما در این سال ما تبدیل شده و توجه ما به آینده است.

اخبار جهانی خواسته هشت سال دختران از سراسر کشور در مورد امید خود را (و ترس) برای آینده و پاسخ در بازه زمانی از شیرین و خنده دار را کاملا الهام بخش است.

آنها همچنین طیف گسترده ای از نگرانی از محیط زیست به مسابقۀ و بیشتر. به همین دلیل بهبود زندگی برای نسل های آینده از دختران و زنان است که کانون مرکزی برای کانادا زنان بنیاد (CWF) گفت: معاون رئيس جمهور از تعامل Andrea Gunraj.

ادامه مطلب: چه یک طرح اقدام ملی در خشونت مبتنی بر جنسیت ممکن است رسیدن به — اگر کانادا می شود آن را حق

“دختران بسیار جذاب هستند و آنها بسیار بالقوه, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که ما احساس می کنیم واقعا آشفته در مورد گفت:” Gunraj.

یک نگرانی بزرگ برای CWF است که سلامت روانی دختران به عنوان آنها را از طریق نوجوانی و بزرگسالی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در درجه 6, 36 درصد از دختران می گویند که آنها احساس اعتماد به نفس. با درجه 10 این پایین می رود به 14 درصد” Gunraj گفت. “دوازده درصد از دختران در سال می گویند که آنها تجربه کرده اند عمده قسمت افسردگی در برخی از نقطه.”

این می تواند در حال حاضر موانع برای رهبری آن را می توانید تقویت کلیشه های جنسیتی و این در نهایت منجر به سرکوب زنان است.

برابری جنسیتی در محل کار می تواند اضافه کردن 150 میلیارد دلار به کانادا-تولید ناخالص داخلی: گزارش

برابری جنسیتی در محل کار می تواند اضافه کردن 150 میلیارد دلار به کانادا-تولید ناخالص داخلی: گزارش

“وجود دارد در معرض خطر خشونت [برای زنان] وجود دارد مانع به رهبری و … وجود دارد بسیاری از هم آمیخته فشارهای که از جامعه و فرهنگ” Gunraj گفت. “وجود این همه متناقض استانداردهای فشرده [دختران] و به عنوان آنها رشد می کنند, آنها آن را احساس بیشتر و بیشتر.

“شما را به خوبی می شود. شما باید به اندازه کافی هوشمند شما باید زیبا و سکسی. شما باید به عهده دارد. شما باید مفید و انجام خوبی در مدرسه اما نمی تواند قربانی.”

این همه خبر بد — برخی از پیشرفت های ساخته شده است.

چه چیزی در فروشگاه برای نسل بعدی در نظر برابری جنسیتی?

چه چیزی در فروشگاه برای نسل بعدی در نظر برابری جنسیتی?

فدرال کابینه متشکل از 50 درصد زنان و 50 درصد مردان و 82 درصد زنان 25 تا 54 شرکت در کانادا نیروی کار است. زنان به طور فزاینده ای در تامین رهبری در شرکت های بزرگ و در سیاست است.

اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از کانادا مردان و زنان می تواند در نظر گرفته شود برابر است.

زنان هنوز هم درآمد به طور متوسط 84 سنت برای هر $1 به دست آمده توسط مردان و زنان فقط 15 درصد از مدیر عامل موقعیت. خشونت علیه زنان همچنان به عنوان یک مشکل عمده در واقع یک سوم زنان را تجربه نوعی از خشونت جنسی در طول عمر خود. این اعداد حتی بدتر برای زنان از رنگ و تازه واردان به کانادا است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا سال 2030 این CWF امیدوار است برای دیدن کار بیشتر با هدف کمک به دختران تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود.

ادامه مطلب: زنان در کانادا درآمد کمتر از مردان است — حتی برای همان شغل Glassdoor می گوید:

“ما باید مطمئن شوید که آنها به عنوان سن آنها از دست ندهید رویاهای خود [یا] حمایت خود را” Gunraj گفت. “برای ما که به معنی واقعا قابل وعده ها و شیوه ها ، کاهش موانع برای زنان موفقیت و ساختمان جنسیتی است.”

Gunraj معتقد است این شروع می شود با یک طرح اقدام ملی در مورد خشونت علیه زنان — که آدرس بالاتر موانع مواجه racialized دختران و دختران معلول در میان دیگران.

“من معتقدم که همه چیز بهتر خواهد بود برای دختران در سال 2030 اما نمی توانیم فراموش کنیم که پیشرفت نمی کند فقط اتفاق می افتد در خود,” او گفت:.

“اجازه بدهید این دختران همه آنها که شایسته و سزاوار آنها برای ما به عنوان افراد بزرگسال را بهتر در حال حاضر.”

پرینت این

امیدوارم که صحبت به اخبار جهانی می تواند نگاه کردن به این داستان در 10 سال زمان زمانی که آنها به نوبه خود 18 و رسما تبدیل به بزرگسالان — و ببینید چقدر تغییر کرده است.

Kaitlyn Jacobsen, 8, Victoria, B. C.

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ “به نظر من زن بودن به این معنی است که شما لازم نیست که صبر کنید برای دیگر مردم را به انجام همه چیز را برای شما. شما می توانید آنها را به خودتان.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ “من فکر می کنم من الهام بخش بود و من به کمک دیگر کودکان و زنان دیگر به دنبال رویاهای خود و حقوق خود را برای آنچه آنها نیاز دارند و می خواهند.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “بسیاری از مردم الهام بخش دیگران و کمک به یکدیگر و نوع به یکدیگر است.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ “برای زنان به ویژه در, من می خواهم برای دیدن بیشتر از آنها تحت درمان مانند آنها را به انجام این کار و یا آنها را مجبور به انجام کاری دیگری — آنها می توانند چیزی را که آنها می خواهند به انجام زمانی که آنها آماده به انجام آن است.”

پیچک کاساندرا, پینه دوز, 8, مونترال

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ “برای کار به خانه خود را [و] از خودتان مراقبت کنید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ “به تنهایی زندگی می کنند چون پدر و مادر من همیشه به من گفتن چه باید بکنید… و شاید من به WNBA.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “نه بیشتر آلاینده و [more] پلاستیک در اقیانوس است.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ “من می خواهم برای دیدن اگر آنها چیزی برای درمان coronavirus چرا که آن را در ایتالیا در حال حاضر.”

لیلی بنت 8, هالیفاکس, N. S.

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ “یک زن خاص است و آنها قدرتمند است.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ “من فکر می کنم من بسیار مراقبت می خواهد به مردم کمک کند.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “زنان خواهد بود قادر به انجام کارهایی مانند بازی NHL و مبارزه با جنگ است.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ “که زنان می توانید چیزهای بیشتری در جهان است و که آنها دیده می شود که همان مردان است.”

Anjola ابراهیم, 8, Regina, Sask.

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ یک زن مستقل و مسئول بزرگسالان است.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ من می خواهم برای موفقیت در زندگی حرفه ای من با خوشحالی ازدواج با کودکان است.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ من در آینده با امید و روشنایی.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ من امیدوارم که برای دیدن پیشرفت مداوم در دانشگاهیان و بیشتر درگیر با ورزش است.”

Reece Theisen, 8, Grand Prairie, Alta.

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ دختران بزرگ زنان آنها قوی و درخشان است. زنان, خنده دار, مهربان و زیبا. مادر من است که تمام کسانی که همه چیز.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ هنگامی که من یک زن هستم من خوب خواهد بود در پدر و مادر چون من می خواهم به دوقلوها. وقتی که من بزرگ شده, من فکر می کنم من باید پوست قهوه ای من باید لباس های معمولی خود را, اما من فکر می کنم من زندگی می کنند در یک خانه در شهر است.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “من می خواهم به یک حیوان خانگی خرگوش من کودکان و نوجوانان خواهد بازی با خرگوش به جای اینکه خود را در الکترونیک تمام وقت. من می خواهم به یک کار به عنوان یک پرستار بچه برای مراقبت از کودکان. من احتمالا ازدواج اما من نمی نیاز به یک مرد است.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ قلدر نباید قلدر و آنها باید خوب باشد. همه ما زباله نمی تواند در اقیانوس, از آنجا که لاک پشت ها در حال کشته شدن توسط زباله در اقیانوس. من آن را تحقیق — این بد برای دلفین ها و کوسه ها بیش از حد.”

آریانا Dakri, 8, تورنتو

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ “من فکر می کنم آنچه در آن به معنی یک زن باید قوی و شجاع و مهربان و دلسوز و مستقل است.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ “من فکر می کنم من قصد دارم قوی شجاع و مستقل و دلسوز و مهربان.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر آلودگی و بیشتر گرم شدن کره زمین.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ “من می خواهم برای دیدن آلودگی کمتر. من می خواهم برای دیدن کمتر گرم شدن کره زمین. من می خواهم برای دیدن بیشتر صلح در جهان است. من می خواهم برای دیدن بیشتر برابری. من می خواهم برای دیدن زنان قادر به دریافت [همان] به عنوان مرد خواهد بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جوآن Harringon, 8, باری, Ont.

Illustration by Laura Whelan
تصویر لورا Whelan تصویر لورا Whelan

شما چه فکر میکنید به این معنی که یک زن است ؟ “هوشمند است.”

چه چیزی شما فکر می کنم شما می خواهم به عنوان یک زن ؟ “مفید مثل مادر من.”

چه چیزی شما فکر می کنم آینده خواهد بود ؟ “با هیچ زباله بر روی زمین است. من می خواهم به یک هنرمند است.”

چه تغییراتی آیا شما می خواهید برای دیدن در طول عمر خود را ؟ “هیچ سطل زباله تمیز بودن خوب با قلدری و مردم استفاده مجدد از همه چیز.”

مصاحبه های ویرایش شده برای وضوح.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>