برنی ساندرز نشده فقط به دست آوردن در انتخابات برای ماه گذشته. او همچنین مونتاژ یک کمپین نیروی عظیم منهدم کننده ساخته شده است به گذشته فراتر از آیووا و ذخیره آن با دو برابر پول خود را به عنوان رقیب بالا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

ساندرز صرف عظیم 50 میلیون دلار در سه ماه گذشته از سال 2019 برای کمک به راه اندازی خود را افزایش حداقل 15 میلیون دلار بیش از هر یک از جو بایدن الیزابت وارن یا پیت Buttigieg دیگر رقیب اصلی در آیووا. و حتی در حالی که باد خود را صرف بودجه ساندرز’ لژیون کوچک-دلار آنلاین اهدا کنندگان پمپ در پول به اندازه کافی برای او به پایان سال با $18.2 میلیون دلار در این بانک بیش از دو برابر حد بایدن که تا به حال $8.9 میلیون نفر است.

چشمگیر, پول نقد, فاصله بین ساندرز و بایدن می تواند ثابت کند سرنوشت ساز برای دو جبهه در حال اجرا داوطلبان پس از روز دوشنبه آیووا قفقاز. در حالی که ساندرز قرار داده خود را در یک موقعیت قوی در آیووا او را نیز بهتر مجهز به مقاومت در برابر مشکلات و هنوز سرباز در این مسابقه است. از سوی دیگر آیووا به نظر می رسد مهم تر از همیشه برای بایدن در مبارزات انتخاباتی خود امور مالی: معاون سابق رئیس جمهور کمی کوسن برای مدیریت یک شیب در جمع آوری کمک های مالی و نیازهای حرکت جدید به صندوق گسترش مبارزات به خصوص به عنوان فوق العاده سهشنبه تساوی نزدیک و میدان جنگ رشد می کند.

یک نامزد با پول قابل توجهی در بانک می تواند مقاومت در برابر از دست دادن زود هنگام گفت: Taryn Rosenkranz بنیانگذار دموکراتیک آنلاین جمع آوری کمک مالی شرکت جدید آبی های تعاملی. اما دموکراتیک اهدا کنندگان “در حال رفتن به تجمع پشت سر کسی که آنها فکر می کنند رفتن را به نفع خود. که برای اولین بار از انجمن خارج از دروازه است برای رفتن به یکی که مردم در حال افزایش برای” Rosenkranz گفت.

اهمیت این کمپین فاصله پول نقد تنها رشد می کند به عنوان تقویم اینچ نسبت به سه شنبه ها 14-دولت مگا اولیه در مارس 3 که شامل کالیفرنیا و تگزاس که در آن طول می کشد و میلیون ها دلار برای خرید حتی یک هفته ارزش تبلیغات تلویزیونی, نه به ذکر است استخدام کارکنان برای اجرای سازماندهی عملیات در آن پهن نماینده غنی متحده است. ساندرز در حال حاضر شده است با استفاده از منابع مزیت برای آماده سازی: در این هفته او محفوظ $2.5 میلیون در تلویزیون اعتبار در کالیفرنیا و تگزاس.

“سوپر شنبه متحده وحشتناکی گران است. شما نیاز به قادر به شرکت در رسانه های عمده بازار به سهم خود را از این آرا — شما نمی توانید فقط با تکیه بر حرکت به تنهایی” گفت: Jeff Roe یک جمهوری خواه مشاور که مدیریت بهداشت ، تد کروز’ 2016 برای رئیس جمهور. “شما باید این جنگ قفسه سینه.”

Sanders کمپین 50 میلیون دلار صرف ولگردی و قانونی شکنی در سه ماهه آخر سال 2019 شامل بیش از 8 میلیون دلار در هزینه های بیش از 900 کارکنان و 1 میلیون اجاره و آب و برق برای یک عملیات بزرگ فیزیکی رد پا و همچنین 1.3 میلیون کاهش یافته است در خصوصی پرواز برای سفر به و از حوادث. مبارزات انتخاباتی صرف $20 میلیون در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات.

آن را به عنوان آماده برای آیووا, کمپین مواجه نگردند با $1.9 میلیون ارزش کمپین کالا: برنی-مارک سپر تابلوچسبها دکمه ها و تی شرت با توجه به آشکار.

پس از نورد به ماه ژانویه با پول بیشتر از خود اصلی آیووا رقبای ساندرز استفاده از آن در اجرا به قفقاز یک به احتمال زیاد عامل مهم در انتخابات افزایش یابد. او صرف $8 میلیون در تلویزیون دیجیتال و رادیو تبلیغات در ماه ژانویه با توجه به پیگیری شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل, در حالی که Buttigieg (که آغاز سال 2020 با $14.5 میلیون پول نقد در دست) صرف $6.5 میلیون در تبلیغات و بهداشت ، وارن ($13.7 میلیون پول نقد در دست) صرف $5.4 میلیون در تبلیغات است.

در ضمن بایدن صرف فقط 2.4 میلیون دلار در تبلیغات در ماه ژانویه با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل هر چند او نیز تا به حال کمک از خارج super PAC که صرف 5 میلیون دلار کمک به او در آیووا.

بایدن انتخاباتی پرداخت فقط تحت 490 کارکنان در آن زمان صدها نفر کمتر از بیش از 900 عضو پرداخت می شود ارتش که ساندرز ساخته شده است. وارن که قرار داده شده تاکید خاص بر ایجاد یک میدان بزرگ سازمان به نوبه خود از رای دهندگان است حتی بزرگتر از کارکنان Sanders, پرداخت 1100 مردم در طول سه ماه گذشته از سال 2019. وارن کمپین صرف در مجموع $33.4 میلیون دلار در آن زمان.

رفتن به جلو ساندرز است که آماده تر نسبت به رقبای خود به حفظ و گسترش پیام خود را در امواج رادیو و تلویزیون: او را محفوظ و متعلق به یکی دیگر از $5 میلیون در تلویزیون و رادیو تبلیغات در ماه فوریه در حالی که وارن خریده بعدی-بزرگترین مقدار $3.4 میلیون نفر است. Buttigieg — که در بانکی در یک پیروزی در آیوا برای حفظ وضعیت خود را به عنوان یک نامزد برای تماشای در مسابقه — تا کنون $465,000 در تبلیغات محفوظ است در ماه آینده به عنوان مبارزات انتخاباتی آماده به حرکت بر روی New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.

ساندرز’ موقعیت نقدی است اعمال نسبت به سنتی دیگر نامزدهای اما او کمتر در دسترس از دو میلیاردرهای رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, تام Steyer و مایکل بلومبرگ. بلومبرگ به تنهایی کاهش یافته است $188 میلیون دلار در طول پنج هفته از پیشنهاد خود را به تنهایی و مبارزات انتخاباتی خود کوتوله رقبای خود را در مقیاس: او صرف 140 میلیون دلار در تلویزیون و تبلیغات دیجیتال و 7.2 میلیون دلار تا کنون در رای گیری.

“مایکل بلومبرگ صرف مقدار نامحدودی از پول برای ساخت یک سازمان و صرف آن در مکان هایی که مردم هرگز توجه به قبل از. چگونه است که اشکال دور بعدی مقدماتی و قفقاز در ایالات نوادا من فکر نمی کنم هر کسی می داند گفت:” هنری مونز سابق امور مالی صندلی کمیته ملی حزب دموکرات.

برای نامزدها مانند ایالت مینه سوتا ctq که در آغاز سال با 5 میلیون دلار در بانک و استفاده کمتر از 200 نفر آیووا و نیوهمپشایر به احتمال زیاد این کمپین را آخرین شانس برای افزایش در پای صندوقهای رای است.

Klobuchar است با هدف قرار دادن آیووا پس از آن خواهد شد به طور قابل توجهی بزرگتر کمپین بودجه برای حفظ رقابت در مسابقه. دیگر نامزدها از جمله اندرو یانگ, هاوایی, Rep. Tulsi Gabbard سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و مایکل بنت را به همین صورت بحران در هفته های آینده: همه آنها تا به حال کمتر از 5 میلیون دلار banked به عنوان سال 2020 است.

“برنی در حال حاضر بیشتر ملی حرکت و پول بیشتر گفت:” جو Trippi مبارزات انتخاباتی مدیر هوارد دین 2004 پیشنهاد. “برای کسی مثل ctq — و کامالا [هریس] آیا این بیش از حد — تنها استراتژی آنها را ترک کرده اند به پرتاب آن همه را به آیووا و آن را باعث شکستن و یا زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im