پشت صحنه, کوشنر از coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ده ها تن از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید trooped به کاخ سفید تریبون بیش از دو ماه گذشته به مختصر عمومی در تلاش خود را برای مبارزه با کروناویروس اما یک نفر که نیست — Jared کوشنر — پدید آمده که شاید محوری ترین رقم در ملی مبارزه با رشد سریع همه گیر.

چه آغاز شده و دو و نیم هفته پیش به عنوان تلاش برای استفاده از بخش خصوصی برای رفع زود تست شکست تبدیل به یک فراگیر, نمونه کارها برای کوشنر که در کنار کابینت آشپزخانه از کارشناسان خارجی از جمله سابق هم اتاقی و یک مجموعه از مشاوران مک کینزی گرفته, شارژ از مهم ترین چالش های پیش روی دولت فدرال: گسترش آزمون دسترسی ramping تا صنعت تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی و بدانند که چگونه به آن دسته از منابع به مکان های کلیدی.

کوشنر حتی به دست آمده یک مرکز جدید قدرت در سازمان مدیریت اضطراری فدرال بحران-پاسخ سازمان که گرفته شده بیش از coronavirus استراتژی و برنامه ریزی — و که در آن کوشنر و معاونان او سوار گله در سازمان بهداشت و درمان بود که با انتقاد خود را آهسته پاسخ به همه گیر در اوایل این سال است.

کوشنر را که برخی از آنها مشخص می شود به عنوان یک “همه از بخش خصوصی” عملیات در مقایسه با معاون رئیس جمهور مایک پنس “همه از دولت” نیروی کار تا به حال موفقیت خود را – از جمله airlifting اضطراری تجهیزات پزشکی به ایالات متحده وردپرس ماسک و دستکش, کمک های مالی و به سرعت در حال ابداع یک اخرین برنامه ریزی برای بیمارستان ها برای به حداکثر رساندن هواکش.

اما در پشت صحنه کار گروه نیز تکرار فدرال موجود تیم و عملیات و تمرکز خود را روی سریع و کوتاه مدت تصمیم به ایجاد نگرانی در میان برخی از سلامت-مقامات آژانس با توجه به مصاحبه با 11 نفر درگیر در کوشنر تلاش از جمله مقامات ارشد دولتی در خارج از مشاوران و داوطلبان در پروژه های دیگر نیز به وزارت بهداشت و مقامات کاخ سفید.

فدرال تصمیم گیری است با این واقعیت پیچیده است که کوشنر دارای اعتماد به نفس کامل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با او اعطا چند بار در روز, در حالی که تهمت ابراز نا امیدی با برخی از رهبران سازمان بهداشت و درمان.

“شما نمی توانید به اندازه کافی هوشمند خوب مردم در حال کار بر روی یک مشکل از این مقیاس” گفت: Andy Slavitt که کمک سرب دولت اوباما 2013-2014 HealthCare.gov تعمیر و تلاش است و در حال حاضر مشاوره در کوشنر را coronavirus پاسخ. “اما آنها باید به طور سازمان یافته با حذف زنجیره ای از فرمان.”

بحران response team ساخته شده توسط رئیس جمهور در قانون مجزا از کاخ سفید نیروی کار به رهبری پنس و به تصویب رسید یک ad-hoc نگرش نسبت به ضرب و شتم به عقب coronavirus همه گیر غافل از عادی مرزهای دولت و به حدی تضاد منافع است.

“این یک کمی دیوانه” گفت: یکی از خارج مشاوران در آورده به کمک مقامات دولتی در تلاش است. “این همه دست به دست در عرشه — آن را به معنای واقعی کلمه که کردم این فن آوری و داده ؟ که می تواند به ما کمک کند؟”

کوشنر متکی است انتخاب مقامات از جمله یک بار هم اتاقی سابق و فعلی ایالات متحده سرمایه گذاری خارجی تزار آدم Boehler و براد اسمیت از مدیکر را مرکز نوآوری برای سازماندهی و مدیریت پروژه های کلیدی — دور زدن ساختار بوروکراتیک و داخلی رقابت کند پیشرفت در پاسخ اوایل ماه.

یک گروه از کارشناسان خارجی نیز تبادل, در, روزانه, کار در کنار مقامات دولتی از FEMA HHS و آژانس توسعه بین المللی برای حل طیف وسیعی از لجستیکی و چالش های فنی اغلب با ضربه زدن به خود و شبکه های گسترده. که جناح شامل Flatiron, بهداشت, Nat Turner, سهام خصوصی اجرایی دیو Caluori و سایر بخش خصوصی مخاطبین که به طور داوطلبانه برای کمک به این تلاش.

در عین حال شرکت mingling از مشاوران دولت و بخش خصوصی مدیران منجر به جدید quandaries, به گفته مقامات بهداشت و حتی برخی از خارج از مشاوران کار با کوشنر. پروژه های بسیار غیر متمرکز است که یک تیم اغلب کمی ایده آنچه که دیگران انجام می دهند — در خارج از که همه آنها در گزارش به کوشنر. مردم در اطراف کوشنر در حال فیلدینگ همه شیوه ای از خارج زمین ساخت آن را دشوار برای به ماندن متمرکز است.

و محدود است وجود دارد بررسی صلاحیت از شرکت های خصوصی و مدیران’ منافع مالی بالا بردن سوال در مورد انگیزه و درگیری های بالقوه ذاتی در یک عملیات است که متکی بر یک بد تعریف شده و همیشه در حال گسترش از همکاران خارج.

مقامات کار در تلاش و اصرار آنها در حال گرفتن اخلاقی احتیاطی.

“شده اند وجود دارد قوانین: مردم خدمات داوطلبانه امضا توافق نامه که مورد تایید شده توسط حرفه ای حرفه ای ها قانونی — و دارد که هیچ کس انجام تدارکات در خارج از مقامات دولتی گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی به طور مستقیم درگیر در تلاش است.

با این حال فدراسیون فوتبال شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن که در حال حاضر هشدار داد که کوشنر عملیات می تواند نقض فدرال recordkeeping قوانین لعنتی کاخ سفید برای گسترده خود را از اتکا به بخش خصوصی و عدم شفافیت.

“آنها نه لزوما انجام کاری نابکار اما اگر آنها این است که آنچه آنها را به پنهان کردن آن” خدمه سخنگوی اردن Libowitz گفت.

کوشنر در تلاش برای پیدا کردن کار افزودنیها به بوروکراسی دولتی, مقامات گفت: در ابتدا موجب با مغلوب ساختن پیشی جستن سرخوردگی با مقامات بهداشتی بیش از سرعت آهسته از تست. یافته است و به تقریبا هر مشکل عمده منطقه در مواجهه با دولت – یک تغییر قدرت که همزمان با مغلوب ساختن پیشی جستن تحقق گرانش از وضعیت پس از دو ماه که در آن او اغلب می خواهم آن را به پایین و یا جناح coronavirus تهدید.

کوشنر و پنس را تیم هم گرفته اند درد را از نزدیک هماهنگ چندین دولتی و یک سخنگوی کاخ سفید گفت که پنس باقی مانده در اختیار دولت coronavirus پاسخ.

اما تلاش را موقت طبیعت به شدت دستپاچه شده و حتی برخی از استخدام برای کمک به کوشنر تیم که توصیف آن را به عنوان یک فرایند بر خلاف هر گونه دیگر سنتی در واکنش به این فاجعه. کوشنر تیم اتحاد پا به هماهنگی تصمیم گیری در سازمان ها از جمله سازمان غذا و دارو و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و حوزه اقتدار خود را در حال حاضر بیش از که از وزیر بهداشت الکس آذر یک بار رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

“من نمی دانم که چگونه دولت ما عمل کنه گفت:” جمهوری خواه نزدیک به دولت lamenting است که ناگهانی قدرت اعطا شده به غیر دولتی و بازیگران آنها را ترک کرده بود با “ابرو مطرح باور نکردنی بالا است.”

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد کوشنر کار و یا چگونه آن را در بررسی صلاحیت بخش خصوصی و شرکای اما گفت که کاخ سفید و HHS در حال “دست در دست” برای مبارزه با ویروس — یک پیام را تکرار توسط یک HHS سخنگو که گفت: “ما همه کار با هم.” تلاش برای رسیدن به کوشنر ناموفق بودند.

اما مدافعان در دولت می گویند کوشنر تثبیت آنچه که آنها اذعان شده بود متزلزل پاسخ. برای مثال کوشنر تیم به سرعت مونتاژ کارشناسان از سراسر کشور به منظور توسعه سلامت وزارت ارشاد جدید در هواکش که صادر شد در روز سه شنبه که اجازه می دهد تا ناامید بیمارستان به تقسیم هواکش در تلاش برای محافظت از بیماران در میان کمبود.

کوشنر تیم کمک می کند با سرعت بسیار مهم منابع مانند هواکش و ماسک به خطوط مقدم جبهه در حالی که کار برای حمایت از پروژه “N95” تهاتری برای تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش. این تیم همچنین راه اندازی “پروژه Airbridge” عرضه-پرواز است که به سرعت در حال آوردن ده ها میلیون تجهیزات پزشکی از خارج از کشور به ایالات متحده به جای انتظار برای آنها برای حمل توسط دریا.

“جارد قطعا متصل کردن شکاف. هیچ سوال در مورد آن” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. “او شده است یک صدای عقل در کشیدن تمام نامتجانس جریان کار با هم.”

در هفته های اخیر کوشنر تیم داوطلب خدمت سربازی یک سری از سلامت شرکت های فن آوری به کار به سمت یک هدف جدید: ایجاد فن آوری است که می تواند به کاخ سفید در زمان واقعی حسابداری از تخت بیمارستان ظرفیت و تجهیزات پزشکی در دسترس در سراسر کشور.

کوشنر در ابتدا شنود گذاشته باشند برای عضویت در coronavirus پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 12, زمانی که او نقل مکان کرد و به سرعت به آدرس تست کمبود و کشیده متحدان با سابقه راه اندازی مراقبت های بهداشتی شرکت. تلاش شده است با همکاری رهبری Boehler یک دوست قدیمی کوشنر که آغاز شده و سه شرکت و رهبری مدیکر را مرکز نوآوری قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن او را برداشت به اجرا ایالات متحده برای توسعه بین المللی سرمایه گذاری شرکت در سال گذشته است. بازیکن کلیدی دیگر اسمیت رئیس کنونی مدیکر مرکز نوآوری و بنیانگذاران آرزوی سلامت که مدیریت کلید عصری پاسخ.

خارج از دولت و تیم در حال حاضر شامل ترنر یک کارآفرین و سرمایه گذار است که شرکت تاسیس شهر نیویورک-بر اساس Flatiron سلامت و همچنین Caluori یک شریک در شرکت سهام خصوصی ویلز کارسون Anderson & استو که به طور داوطلبانه به کمک تلاش و با کمک یک زن و شوهر دیگر ویلز کارسون و همکاران یک فرد آشنا با این تیم دینامیک گفت.

Slavitt در ضمن ارائه راهنمایی از خارج و متصل کوشنر را با بخش خصوصی تیم و فن برای کمک به چرخش پروژه ها. Slavitt که در خدمت به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما اقدام مدیکر ارشد و همچنین دارای یک تاریخچه از راه اندازی مراقبت های بهداشتی راه اندازی شده است اشاره کرد منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت سیاست اما ارائه کرده است تا حمایت خود را به کاخ سفید است.

این تیم پس از کمک به رول کردن ده ها تن از محلی, تست, سایت, یک دستاورد است که می افتد به خوبی از رئیس جمهور وعده اولیه برای راه اندازی یک شبکه در سراسر کشور از درایو-از طریق آزمون مراکز و گوگل کمک خواهد کرد مدیریت فرایند از طریق یک وب سایت است. مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است, انتقاد overselling ابتکار یکی از چندین بالا مشخصات وعده در تست که افتاده ،

“ما ایستاده بود تا یک کسب و کار کامل در روز” مقابله یک مقام ارشد. “هدف در کنار خرده فروشی بود آنها را و آنها را prototyped.”

کوشنر در عین حال نقش در این قسمت آمده است در زیر افزایش نظارت اخیرا بعد از یک اقیانوس اطلس گزارش که اسکار سلامت – یک شرکت بیمه تاسیس توسط کوشنر برادر جاش – خواسته شد به منظور توسعه وب سایت که مستقیم مردم به تست سایت. کوشنر خود نیز هنگامی که بخشی متعلق یا تحت کنترل شرکت است. این پروژه که می تواند نقض فدرال اخلاق قوانین شد و در نهایت اوراق و یک اسکار سخنگو گفت: این شرکت اهدا محل کار به صورت رایگان.

کوشنر مدافعان می گویند که روش خود را به دست آورد آنچه سازمان بهداشت و درمان به تنهایی کار نمی کند – جین تا بخش خصوصی است. گزینه های مانند ابوت سریع نقطه از مراقبت های تست در حال آمدن است آنلاین و خرده فروشان مانند CVS و Walgreens مجموعه به ارائه تست های بیشتر به زودی, مقامات گفت.

CVS شد cagier در مورد آن گام های بعدی را با یک سخنگوی اذعان به “بالقوه” برای باز کردن اضافی تست سایت. Walgreens را بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

کوشنر مدافعان نیز توجه داشته باشید که در این سه هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته کوشنر به درگیر شدن ایالات متحده در پاسخ به رسید از چند هزار coronavirus آزمون در هر روز به بیش از 100 ، 000 آزمون در روز است. کاخ سفید بوده است به خصوص نگران درک عمومی از coronavirus تست پس از دو هفته تست-دسترسی شکست که هنوز هم ادامه دارد گفت: چهار نفر با آگاهی از کاخ سفید استراتژی است.

پروژه های دیگر رفته اند و نه هموار. کوشنر تیم درگیر شد, در مذاکرات دشوار با جنرال موتورز و یک شرکت Ventec بیش تسریع ونتیلاتور تولید و هنگامی که معامله در ابتدا کاهش یافت و از طریق تهمت شدت انتقاد کرد در جنرال موتورز در توییتر. دیگر مدیران شرکت های بزرگ بودند منصرف از شرکت در coronavirus پاسخ بعد از دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی واکنش به گزارش نیویورک تایمز.

تلاش در جای دیگر باید پیشرفت متناسب و شروع می شود با کسانی که درگیر توصیف اولیه در تلاش برای هماهنگ کردن کار و جلوگیری از تداخل تلاش در سراسر سازمان. یک مشاور که در کوشنر رهبری تلاش برای ساخت دولت را ردیابی بیمارستان ظرفیت و منابع پزشکی با بیان شوک در دولت عدم آمادگی برای چنین یک بیماری همه گیر و ذاتی بین سازمانی موانع کاهش تلاش است.

“ترفند شده است فقط تلاش برای برش از طریق آن همه چون تو تمام این اردوگاه” مشاور گفت.

اما یک HHS رسمی درگیر در coronavirus پاسخ هشدار داد که خارج از تیم باید فقط اضافه شده به بوروکراسی و تکثیر برخی از داخلی کار می کنند. “آن را نمی بزرگ به مردم در آینده و جایگزینی افرادی که در حال کار بر روی این” این مقام گفت و اشاره کرد که کوشنر تیم تا به حال ارائه شده و برخی از وزارت بهداشت داده تیم کار برکنار شده است.

یکی دیگر از مشاور کمک پاسخ, در ضمن, ابراز نگرانی می کند که تلاش های را آغاز کرده بود برای جذب شرکت ها به دنبال به entrench خود امید پیروزی پر سود قراردادهای دولتی پایین خط.

“مقدار زیادی از شرکت های خصوصی شده اند در تلاش برای سودجوی و حصار اجناس خود را” که مشاور گفت که مقامات دولت کار کرده اند و به سر بالقوه بد بازیگران.

علاوه بر این استفاده از بسیاری از بخش خصوصی کار افزودنیها به معنی خیلی از دولت در پاسخ به کروناویروس در حال انجام است در نا امن شخصی تلفن های همراه و ایمیل. مقامات درگیر با کوشنر تیم bristled در سوال در مورد تناسب با استفاده از ایمیل های شخصی گفت: موشکافی می تواند ترساندن و دور بالا طراحی شده مدیران تحلیلگران و دیگر fixers تلاش برای کمک به پاسخ.

“این یک catch-22” استدلال یک مقام ارشد. “اجازه دهید را در بهترین بخش خصوصی — اما پس از آن نمی آورد و در بهترین بخش خصوصی و اجازه دهید آنها را با استفاده از ایمیل شخصی خود.”

نانسی طبخ کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>