بازی های المپیک پکن از دیگر رویدادهای مهم در چین و در صورت عدم قطعیت به عنوان توکیو بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عدم قطعیت مدتها در سال آینده به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک وجود دارد خواهد بود طرفداران و یا خالی استادیوم ها در 14 ماه است ؟ و چگونه خواهد شد و هزاران نفر از ورزشکاران و کارکنان و مسئولین فنی سفر بود قرار دارد و ایمن ماندن در میان COVID-19?

و توکیو تنها نیست.

چین — که در آن COVID-19 شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی — برگزار خواهد شد سه مگا رویدادهای ورزشی درون یک سال پس از توکیو تنظیم شده است نزدیک است.

جهان دانشگاه ها در چنگدو در جنوب غرب چین باز 10 روز پس از توکیو بازی نزدیک به 8000 در ورزشکاران است. بعد می آیند پکن بازی های المپیک زمستانی آغاز on Feb. 4, 2022, و بازی های آسیایی در Hangzhou شروع در سپتامبر. 10. نسخه قبلی بازی های آسیایی در اندونزی جلب 11,000 ورزشکاران و برجسته ورزش بیشتر از بازی های المپیک است.

چهارمین رویداد مهم فوتبال 24-تیم باشگاه در مسابقات قهرمانی جهان بود و برای باز کردن در چین در ماه ژوئن 2021 اما به تعویق افتاده است به دلیل درگیری های برنامه ریزی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

چین در حال رفتن به کشور برای این حوادث از طریق تخصص به دست آورد از سال 2008 المپیک پکن و دلیل آن جذب و هزینه های عظیم است. آن را صرف حداقل 40 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک 2008 و هیچ بحث ملی از دولت استبدادی را ممنوع رای گیری و یا داد.

رای دهندگان در اروپا و آمریکای شمالی بارها و بارها گفت: “نه” به همه پرسی به نگه داشتن بازی. چین فرود آمد المپیک زمستانی 2022 که چند اروپایی مناقصه کناره گیری کرد. پکن برنده دقت در رای توسط کمیته بین المللی المپیک در برابر آلماتی قزاقستان.

“گفتن شهروندان از بایرن یا سوئیس که یکی دیگر از بازی های المپیک زمستانی خواهد آنها را به نفع تا حد زیادی کار نمی کند” جاناتان Grix که مطالعات ورزش و سیاست در دانشگاه متروپولیتن منچستر نوشت: در یک ایمیل. او گفت: رای دهندگان معنا که “شهروندان به ندرت به نفع بسیاری از این حوادث است.”

“استبدادی متحده باید بدون نیاز به درخواست مردم آنها را بدون نیاز به سازش در سیاست وجود ندارد و مخالفان سیاسی [تعریف] و بیشتر تحویل خدمات دولتی و حصول اطمینان از صاف در حال اجرا از این رویداد” Grix اضافه شده است.

“من فکر می کنم این ممکن است” می گوید که مدیر کل

ژاپنی و کمیته بین المللی المپیک مقامات داده اند چند جزئیات در مورد چگونگی توکیو المپیک برگزار خواهد شد هزینه به تعویق افتادن و کسی که برای آن پرداخت خواهد شد. آنها به طعنه مشکلات و شناور ناچیز راه حل. آنها توافق کردند در یک چیز: اگر این بازی را نمی تواند باز در جولای 23, 2021, آنها لغو شود.

در یک کنفرانس خبری مشترک در آخر هفته گذشته مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هشدار داد آن را نمی خواهد “آسان” را به بازی های المپیک امن جهانی جمع آوری نقطه.

اما Tedros Adhanom Ghebreyesus ابراز اطمینان کرد: “من فکر می کنم این امکان وجود دارد”

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ بوده است با احتیاط در سرمایه گذاری قماری که چگونه بازی های المپیک برگزار می شود. او پیشنهاد یک امکان قرنطینه برای ورزشکاران اشاره در محدود فن دسترسی به سالن و نه حکومت کردن حوادث در خالی استادیوم. البته او می گوید که اولویت خود را.

عضو کمیته بین المللی المپیک John Coates که مسئول نظارت بر آماده سازی برای توکیو بوده است مستقیم.

“ما باید مشکلات واقعی چون ما ورزشکاران نیاز به آمده از 206 های مختلف سازمان ملل” کوتس گفت: صحبت در اخبار پارسیان استرالیا دیجیتال فروم و گزارش در روزنامه استرالیایی. “ما باید 11,000 ورزشکاران آینده 5,000 مسئولین فنی و مربیان 20,000 رسانه ها.” نیز وجود دارد حدود 4000 کارگر در کمیته سازماندهی و انتظار می رود 60,000 داوطلبان است.”

پکن بازی می تواند ورزشکار قرنطينه طرفداران کمتری

برخی از دانشمندان در ژاپن و در جای دیگر بر این باورند واکسن مورد نیاز است برای تضمین ایمنی برای ورزشکاران است. اما برخی خواسته اند اگر سالم و جوان ورزشکاران باید به یک اولویت برای واکسیناسیون.

بزرگترین چالش ممکن است تضمین ایمنی از طرفداران که در حال حاضر میلیون ها نفر از بلیط. اگر وجود دارد هیچ طرفداران به وجود خواهد بازپرداخت? وجود دعاوی خواهد بود ؟ بلیط ارائه حداقل 800 میلیون دلار درآمد محلی سازمان با هزینه اضافه از به تعویق افتادن برآورد شده در ژاپن در $2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار.

اریک Saintrond مدیر FISU — سوئیس مبتنی بر بدن حاکم از دانشگاه های جهان بازی ها — گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که تصمیمات مربوط به “امنیت و سلامت گرفته خواهد شد” توسط دولت چین. او گفت: تصمیم گیری نهایی در این زمینه انجام “نیست و در واقع بقیه با FISU.” او گفت: همه آماده بودند “در مسیر.”

دانشگاه های سخنگوی وانگ Guangliang خواسته شده بود در مورد مسکن برای ورزشکاران و طرفداران و غیره اما ارائه کمی وضوح منحرف به FISU.

“تاثیر بیماری همه گیر است که هنوز پیش بینی نشده و ما هنوز در حال بررسی وضعیت و نیاز به بحث با FISU در مورد آنچه به انجام به منظور کاهش تاثیر و اطمینان از ایمنی همه شرکت کنندگان” وانگ نوشت: در یک ایمیل به AP.

تعویق بازی های المپیک تابستانی, یک سال است مطرح سوال در مورد بازاریابی بازی های المپیک زمستانی که باز شش ماه پس از توکیو می بندد. ساخت و ساز در برنامه, اما حامیان مالی ممکن است به صورت چالش است.

“حامیان مالی و شرکای کسب و کار از این بازی خواهد شد که برای حفظ سرمایه گذاری پول اضافی خود را در برنامه های بازاریابی برای توکیو اگر بازی ها به تعویق افتاد, به طور بالقوه آنها را مجبور به کاهش بودجه خود را برای بعد از المپیک” Wei Jizhong سابق دبیر کل کمیته المپیک چین گفت: چین روزانه.

آسوشیتد پرس فرستاده سوال در مورد پکن 2022 آماده سازی به خوان آنتونیو سامارانش به IOC معاون رئیس جمهور که مسئول نظارت بر پکن آماده سازی. او هم بلافاصله پاسخ به درخواست و نه به دنبال ، پکن همچنین می تواند در صورت مسائل ورزشکار قرنطينه طرفداران کمتری و ترس از گسترش این ویروس حتی بیشتر.

در مصاحبه ای در ماه فوریه با چین رسمی شین هوا اخبار آژانس سامارانش بود تحسین آمیز در مورد آماده سازی. وی با تمجید پکن, سازمان, رئیس جمهور چین که سران حزب کمونیست چین و چین را از دست داده و ویروس.

شینا Greitens که مطالعات آسیایی, سیاست در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: بزرگ رویدادهای ورزشی به چین دید بالا و “می تواند نگه داشتن خبرنگاران با تمرکز بر رویدادهای ورزشی به جای داشتن آنها را با استفاده از وقت خود را در کشور به حفاری در اطراف در موضوعات دیگر که ممکن است منعکس کننده ضعیف در CCP [دیروز].”

“آنها ارائه یک راه برای چین به تقویت فرهنگی آن و “گفتمان قدرت” در سطح جهانی” Greitens نوشت: در یک ایمیل. “و آنها این کار را در یک فروم که به طور کلی بر همکاری های بین المللی و وزن و دور از اختلافات جدی است که بسیاری از کشورها با چین بیش از مناقشه ارضی, حقوق بشر و تجارت, در میان موضوعات دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>